www.pasterzeforum.pl » ZAGINIONE-ZNALEZIONE » ZAGINIONE
 » Sali wróciła do domu

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


© 2017 Fundacja Pasterze. Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Autor Wątek: Sali wróciła do domu  (Przeczytany 21230 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Beata i Piotr

  • Aktywny Użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 449
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 23, 2012, 20:08:24 pm »
Wspaniala akcja - naprawde Psi Detektywi :bravojs0: Czekamy wszyscy na dobre rozwiazanie sprawy!

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

Offline Milla

  • Nowy Użytkownik*
  • *
  • Wiadomości: 4869
  • Płeć: Kobieta
  • Felicitas multos habet amicos.
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 23, 2012, 20:41:15 pm »
My też trzymamy mocno... I bardzo żałuję, że nie mam jak pomóc... Pozostaje mi tylko czekać, by wszystko było już dobrze. :friends:
Milla, Maja (*) i Bonita
Gdzie wielka rządzi pycha albo wielkie pieniądze, tam łatwo powstaje urojenie, że uważa się swoją zachciankę za mądrość

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

Offline sabamlis

  • Nowy Użytkownik*
  • *
  • Wiadomości: 4364
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 23, 2012, 20:51:39 pm »
Najwazniejsze zeby sie sunia znalazla jak najszybciej :friends:
Marysia
"Dobroczynność nie polega na dawaniu kości psu. Dobroczynność to kość dzielona z psem wówczas, gdy jesteś równie głodny jak on"
Jack London

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

Offline kajetan

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 677
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 23, 2012, 21:55:43 pm »
Nareszcie mamy potwierdzony trop -odwiedza stacje benzynową .Potem chowa sie do lasu,który jest na zapleczu stacji.Była widziana ,ale dzieci chcialy ją złapac spłoszona uciekła i nie wyszla. Poradzcie czy to dobry pomysł wykładac jej jedzenie i wodę ./niestety ta stacja nie ma monitoringu/może zaufa i podejdzie ? Błagam podpowiedzcie jak ją wywabić i zlapać ? /sedalin,klatka ??/nie ma ogrodzonego terenu żeby ją osaczyc/Wazne ,ze zyje,wazne ,że nareszcie pewny trop.Beata =Lupus już ledwo zyje,ekipa z Inowrocławia tez dojeżdza....
Dziekujemy Wam za wsparcie duchowe bo to wiele znaczy .Dobranoc.

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

-Lupus-

  • Gość
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 23, 2012, 22:04:53 pm »
Witajcie Kochani  :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: No więc na dziś koniec akcji, nadal bez skutków, ale postępy są, ponieważ zawęziliśmy krąg poszukiwań. Kajetan oczywiście miała dać sobie już spokój na dzisiaj i jutro, ale oczywiście non stop to swoje "wolne" przekłada... Bidula dziś na głodnego, bo nawet nie ma kiedy zrobić zakupy  :crazy: Nie wspomnę o bałaganach w naszych mieszkaniach, bo przecież nie ma kiedy nawet o sprzątaniu pomyśleć... Kochani ludzie z Inowrocławia w ekipie 2-osobowej, a później 4-os. przyjechali dziś z górą smakołyków i śmierdziuchów (kajetan zresztą też z przeróżnymi wabikami typu piszczałki, kurze łapki itp.itd.). Szukali, wołali, biegali. Cóż... Kogo nie zaczepiamy, to wszyscy już praktycznie wiedzą, nr tel posiadają... Dziś znalezione kłaczki-muszą raczej należeć do małej, świeże kupki... Kto wie, co ja spotkało, że boi się wyjść. Może dostawała manto gdy wróciła po ucieczce, albo teraz na gigancie spotkało ją coś złego  :< W każdym razie nie wyszła, ale była widziana umorusana i gdy były właściciel szedł jej tropem, to coś się po krzakach przedzierało. Jeju, jak my ją złapiemy  :'( Kajetan, dla Ciebie kochana ogromne buzile  :kiss: Pozdrawiamy- odpocznijcie w trzymaniu kciuków, kontynuujemy jutro  ;)

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

-Lupus-

  • Gość
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 23, 2012, 22:05:29 pm »
kajetan, pisałyśmy w tym samym momencie  :kiss:  :heartbeat:

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

Offline joanna js

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1593
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 23, 2012, 22:08:58 pm »
Może położyć coś zapachowego Lupusa, bo mała już ją zna, może będzie wracać.

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

Offline Camara

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 4037
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 24, 2012, 07:25:47 am »
jeżeli teren jest już ograniczony to dobrym sposobem będzie klatka-łapka ze świeżym mocno pachnącym jedzeniem,
ale wtedy trzeba pełnić 24h dyżury

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

Offline reneczek4

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 1236
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 24, 2012, 07:56:28 am »
, śniła mi się ta ucieczka, ale chyba dotyczyła kiki ( teraz to sama nie wiem) i od 3:30 nie śpię .
Niech ona się już znajdzie :th_dash1:
Renia i Kika :)

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

Offline kajetan

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 677
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 24, 2012, 08:23:21 am »
Lupus chyba jeszcze odsypia.Wczoraj ok 23 byla wiadomość ,że jest ok 2 km od tej stacji -bliżej miejsca skąd uciekla ale niestety musiala przejśc przez bardzo ruchliwą ulice.Beata zaraz tam pojechala ,dzwonila ,ze chyba ją widziała ale biegla między garaże ,domki itp.Dlaczego ona nie podchodzi do nawet obcych ludzi ? nie szuka człowieka ? czyżby uciekala przed swoimi poprzednimi właścicielami ?/to ta ekipa w Inowroclawia/Dziewczyny moze coś wymyślicie ? ja niestety od jutra muszę sie wyłączyć /będę miala pod opiekaSetera-uciekiniera i nie będę mogła pomagać Lupusowi :th_dash1:

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

madziarsl

  • Gość
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 24, 2012, 08:36:51 am »
W końcu dobre wieści! Obserwuje informacje o Sally z niecierpliwością. Niestety odległość nie pozwala mi pomoc, ale trzymam kciuki za znalezienie Małej. Jestescie już tak blisko.

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

Offline fszut

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 24, 2012, 08:41:25 am »
Maleńka odwagi, wszyscy ciebie szukają. Lupus powodzenia, trzymamy kciuki

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

-Lupus-

  • Gość
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 24, 2012, 10:17:01 am »
Witajcie Kochani  :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: Wstałam dopiero jakąś godzinkę temu. Jeździłam do 3:20 i nawoływałam. Nakręciłam na nagrodę kilku żulastych i rozmawiałam z innymi jeszcze nocnymi markami. Jestem pewna, że ją widziałam. Jak pojechałam pod Kaufland, objechałam tam trochę terenu i wołałam. Być może, że trochę wcześniej była znów po drugiej stronie ulicy i słysząc wołanie zawróciła się. Nie mam jednak pewności, czy przyjdzie do mnie. Co prawda nie odstępowała mnie na krok i non stop bidula wychudzona dostawała jakieś smakołyki, jedzonko... Pakowała mi się do łóżka do miziania... Było ok. Ale to nie znaczy, że zaraz ma mi wpaść w ramiona po tak krótkim czasie  :< Jak zwykle, w każdym bądź razie, potwierdza się fakt, że w takich sytuacjach najwięcej dają ogłoszenia i tel.od osoby, która coś wie  :bravojs0: (nawet w nocy). Ja teraz muszę rwać czym prędzej do paczkomatu odebrać podręczniki dzieci. Problem w tym, że chłopcy wykorzystując sytuację nie spali do mojego powrotu i teraz nie wiem, kiedy mają zamiar się przebudzić- nie chcę, by doznali szoku, że znów mnie nie ma   :chytry: Saluniu kochana, wróć w końcu, czekamy martwimy się i dostajemy siwych włosów  :th_0girl_hysteric: Kajetan od rana patroluje stację benzynową i tereny przyległe- dzięki Kochana  :heartbeat: :kiss: :heartbeat: Wam wszystkim też bardzo dziękuję za duchowe wsparcie, przykro mi tylko, że tak bardzo  to przezywacie, że nie śpicie po nocach  :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: Ściskam

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

Offline kajetan

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 677
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 24, 2012, 13:07:50 pm »
Potwierdzona pewna/informator ma Berna/  wiadomośc -sunia dzisiaj rano byla ok 5 km od Bydgoszczy /kier.skąd ją przywieziono/ na terenie Portu Lotniczego.Przy probie złapania uciekła przez wysokie ogrodzenie. Juz trace nadzieję ,ze ją znajdziemy :th_dash1: :'(.Takie ruchliwe drogi....Właśnie trwa akcja oklejania plakatami tamtej okolicy ,dodatkowo stacje ,bary itp."Mobilki" zawiadomieni ale...leje deszcz.Biedna malutka jak mamy ci pomóc .Sali !!!!

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

Monika

  • Gość
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 24, 2012, 13:22:06 pm »
Nie znam wcześniejszych losów suni ale może by zaangażować poprzednich właścicieli?
Może im uda się w jakiś sposób ją zwabić?
Biedna sunieczka ...


 



Estalia by Smf Personal