www.pasterzeforum.pl » ZAGINIONE-ZNALEZIONE » ZAGINIONE
 » Sali wróciła do domu

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


© 2017 Fundacja Pasterze. Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Autor Wątek: Sali wróciła do domu  (Przeczytany 21009 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ElzaMilicz

  • Pasterz
  • *****
  • Wiadomości: 7774
  • Veritas odium parit.
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 21, 2012, 14:35:26 pm »
To wszystko musi się dobrze skończyć!   Kciuki zaciśnięte z całych sił!
...zło jest banalne, dobro niepojęte;  bez wiary przewracamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry...
Nara* Tina* Szila* Meda* Aza Jaga

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

Offline kajetan

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 677
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 21, 2012, 15:39:05 pm »
Plakaty porozwieszane,ulotki porozdawane pozostaje czekac na jakiś sygnał bo nawet trudno ustalic gdzie mogła pobiec. Psiarze/w tym pan z Bernenczykiem/ na terenach wybiegowych zawiadomieni. Narazie nikt nic ...do kliniki ranego nie przywiezli,do utylizacji też nie /to dobre wiadomości/ Wieczorem ciąg dalszy poszukiwan.

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

Offline Asia Szczecin

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 997
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 21, 2012, 15:50:49 pm »
może ktoś do domu przygarnął i wracając z pracy zobaczy ogłoszenia
trzeba być dobrej myśli  :friends:
"Nie popełnij błędu i nie traktuj swojego psa jak człowieka, albowiem on potraktuje cię jak psa" - Martha Scott

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

Offline Nika

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1873
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 21, 2012, 19:30:48 pm »
Lupus - postaram się pomóc. Wysłałam PW.  ;)
"Przeciętny pies jest przyjemniejszym człowiekiem od przeciętnego człowieka" - Andrew A. Rooney

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

Offline Beata i Piotr

  • Aktywny Użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 449
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 21, 2012, 19:50:47 pm »
Zadzwon do lokalnego radia - popros ich, to napewno powiedza na antenie o psiaku.Do korporacji taxi - niech wypatrują!

Szukaj po domach z ogrodem, nasze psy uciekaly , bo nas szukały - znajdowały sie. Raz pies siedział zamknięty w garazu, raz na strychu, a raz w sklepie - cała noc!

Pomysl, może gdzies jest zamknięty!

Trzymam kciuki!

I zawsze dawaj mu obroże z nr telefonu.

Wiem, co przeżywasz - przezyłam to nie raz. :huh:

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

-Lupus-

  • Gość
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 21, 2012, 21:32:51 pm »
Dzięki Kochani. Po całym dniu poszukiwań wpadłam zrobić dzieciom kolację. Dziś mój przyjaciel szuka jej radiowozem 2,5 h temu rozpoczął służbę. Poinformował mnie, że wczoraj rozglądały się za nią 3 radiowozy patrolujące okolice nocą. Ludzie mnie mijają na chodniku i pytają czy się odnalazła  :th_laie_59: Nawet Państwo, którzy ją oddali do adopcji robią kilometry z zza Inowrocławia do Bdg żeby pomagać  :backflip: Już nie wiem, co robić. Jutro kolejny etap drukowania setek ogłoszeń i ulotek. Nogi w pupie, krzyż na brzuchu, ale c :backflip: tam... Ona bidulka bardziej wykończona z pewnością  :'( Ewciu jesteś wielka  :heartbeat: ...i wszyscy Twoi wielkoduszni i bezinteresowni przyjaciele również !!! Położę dzieciaki i idę dalej połazić z moją sznaucerką. Babcia oddala się dość mocno, jak coś wywącha... Na początku zachowywała się wobec Sally jak typowy rezydent, ale w końcu spały obok i jadły z jednej michy  ;) to by wyczuła nie? Muszą tylko dzieci usnąć, bo przeżywają jak się "szlajam" po nocach z psami  :crazy: Pozdrawiamy

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

Offline wadera

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 531
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 21, 2012, 21:43:13 pm »
-Lupus-  :friends:
Musi się w końcu znaleźć !!!
Ewelina, Grześ, Jakub i Marcel

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

Offline kajetan

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 677
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 21, 2012, 21:53:18 pm »
Wierzymy w to !!!! Bey dzisiaj "robil" za egzemplarz pokazowy -nie wszyscy atakowani ulotkami wiedzieli jak wygląda BPP.Na widok żywego reprezentanta wiele osób poczatkowo niechetnych deklarowało chęc rozglądania sie w poszukiwaniu suni/bo to takie piękne/. Szczególnie miła była sytuacja gdy młody czlowiek podszedł do Nas bo myślal,że to jest ten poszukiwany psiak.
Mam wielką wiarę w to ,że w koncu ktoś udzieli info w jakim rejonie jej szukać -narazie to szukanie igły w stogu siana,ale to bywa skuteczne.Prosimy o kciuki i myśli ,które pomogą suni wrocić do panci ,która tak wiele zrobiła dla innych psów w potrzebie.

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

-Lupus-

  • Gość
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 21, 2012, 22:20:55 pm »
Ewciu.. :friends: Dzięki, Kochana... Tak, pomysł Ewki z Bey'em okazał się rewelacyjny... Ja myślałam, że wiele ras jest bardzo charakterystycznych, pet biznes się nieźle kręcił, teraz też nie kuleje na obie nogi, więc mówiłam : " typowy berneńczyk "- a ludzie na to: " to znaczy jaki? jak wygląda? " Ewka ma fajowy sposób: podobizna, bardzo wyraźna, psiaka zamknięta w przeźroczystym plastikowym breloku do kluczy... Jeśli ucieknie Ci piesek- natychmiast biegniesz za tropem i ludzi zaczepiasz: takiego psiaka pan/pani nie widział/-a? I wszystko w temacie... Niech się maleńka znajdzie, to adresówka, która już wygrawerowana leży w domu  :th_0girl_hysteric: !!! powędruje na łańcuszek i na szyjkę... tak poza obrożą. Te łańcuszki spełniające rolę dławików są trudne do rozgięcia nawet przy użyciu kombinerek, więc powinno to zdać egzamin. Poza tym pomyślałam nie tyle o chipie, co o GPS'ie do obroży.... W końcu większość z nas ma już to ustrojstwo w komórkach... W ten sposób wszędzie bym ją namierzyła  :chytry:

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

Offline Kitek

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 1473
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 21, 2012, 22:54:58 pm »
Powrzucałam informację o suni na stronach FB: gazet, stacji radiowych w Bydgoszczy, Gazety pomorskiej, Bydgoszczy - miasta, regionu, kujawsko - pomorskiego urzędu wojewódzkiego itd. wszystko co z Bydgoszczą związane... nic więcej nie mogę... :<
Trzymam kciuki i powodzenia w poszukiwaniu  :friends:
Lupus trzymaj się :heartbeat:
Justyna z D`Arcy Oszołomem, Luną vel Lucyną i Abbey vel Smoczek i Szafirrem ;)
Panna Dorinn
  • <3

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

-Lupus-

  • Gość
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 22, 2012, 00:02:59 am »
 :friends: Dzięki, to też bardzo dużo. Każda pomoc się liczy, każde zaangażowanie. Doceniam każde Wasze "kiwnięcie palcem". Buziaki

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

Offline Kitek

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 1473
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 22, 2012, 12:15:43 pm »
Info od osoby z FB : "widzialam tą suczkę przebiegajacą przez Al. Jana Pawła II z Wyżyn na Wzgórze Wolności 20.08 po godz. 16.00. Mam nadzieję, ze się znajdzie" - po umieszczeniu informacji na FB Miejskiego ośrodka Kultury w Bydgoszczy http://www.facebook.com/mck.bydgoszcz
Justyna z D`Arcy Oszołomem, Luną vel Lucyną i Abbey vel Smoczek i Szafirrem ;)
Panna Dorinn
  • <3

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

Offline kajetan

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 677
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 22, 2012, 14:02:04 pm »
Kitek :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: nareszcze jakiś kierunek !!!/chyba przemieszcza sie do miejsca skąd uciekła....

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

Offline Beata i Piotr

  • Aktywny Użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 449
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 22, 2012, 18:23:06 pm »
Jeszcze mocniej trzymam kciuki :heartbeat:

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

Offline sabamlis

  • Nowy Użytkownik*
  • *
  • Wiadomości: 4364
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 22, 2012, 20:51:00 pm »
Czy cos wiadomo?
Trzymam kciuki zeby sie suncia jak najszybciej znalazla
Marysia
"Dobroczynność nie polega na dawaniu kości psu. Dobroczynność to kość dzielona z psem wówczas, gdy jesteś równie głodny jak on"
Jack London


 



Estalia by Smf Personal