www.pasterzeforum.pl » POMOC DLA FUNDACJI » KOLOROWE JARMARKI (Moderatorzy: Julian, Issa, AgaP, Kitek)
 » Bazarki - instrukcja obsłui dla tych, co nie do końca kumają :D

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


© 2017 Fundacja Pasterze. Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Autor Wątek: Bazarki - instrukcja obsłui dla tych, co nie do końca kumają :D  (Przeczytany 1118 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gambo

  • Gość
Bazarki - instrukcja obsłui dla tych, co nie do końca kumają :D
« dnia: Wrzesień 23, 2012, 21:52:42 pm »
Witam Wszystkich  :hi: . Jestem tu nowa, przeglądnęłam kilka(naście) wątków, głównie w "Kolorowych jarmarkach", ale nie jestem pewna, czy dobrze zrozumiałam zasadę działania tych wszystkich bazarków.

To jest tak, że jak ja (załóżmy) mam jakieś 'zbyteczne rzeczy' to wystawiam je na aukcję, Forumowicze licytują i ten kto da najwięcej wysyła pieniądze na konto Fundacji, a ja wysyłam paczkę z daną rzeczą na jego adres - dobrze zrozumiałam? Bo nie jestem pewna, pierwszy raz spotykam się z takimi bazarkami  :<

I każdy może tak sobie wystawić jakąś rzecz? Czy to musi być związane konkretnie z psami, czy mogą to być również jakieś rzeczy codziennego użytku?

Odp: Bazarki - instrukcja obsłui dla tych, co nie do końca kumają :D

Offline sabamlis

  • Nowy Użytkownik*
  • *
  • Wiadomości: 4364
Odp: Bazarki - instrukcja obsłui dla tych, co nie do końca kumają :D
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 23, 2012, 22:14:48 pm »
Witam :hi:
Chyba dobrze zrozumialas, kazdy moze wystawic cos na bazarku, kupujacy wylicytowana kwota wplaca na konto Fundacji.
Bazarek nie musi byc zwiazany z konkretnym psiakiem, moze byc ogolnie dla podopiecznych Fundacji.
Zapraszam tez tutaj http://www.pasterzeforum.pl/index.php?topic=79.1485
Marysia
"Dobroczynność nie polega na dawaniu kości psu. Dobroczynność to kość dzielona z psem wówczas, gdy jesteś równie głodny jak on"
Jack London

Odp: Bazarki - instrukcja obsłui dla tych, co nie do końca kumają :D

gambo

  • Gość
Odp: Bazarki - instrukcja obsłui dla tych, co nie do końca kumają :D
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 23, 2012, 23:17:24 pm »
Ooo, tak, tak, już nadrobiłam zaległości i przedstawiłam się. Dziękuję za odpowiedź  :) .


 



Estalia by Smf Personal