www.pasterzeforum.pl » ZAGINIONE-ZNALEZIONE » ZAGINIONE
 » Sali wróciła do domu

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


© 2017 Fundacja Pasterze. Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Autor Wątek: Sali wróciła do domu  (Przeczytany 21014 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kajetan

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 677
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 22, 2012, 20:52:32 pm »
Ekipy poszukiwawcze jeszcze dzialają ja właśnie wrociłam .Niestety Sali nie znaleziona.Jest kilka sygnalow ,z ktorych wynika ,ze krązy w promieniu ok 2 km /lasy ,chaszcze / ale na szczęscie nie ma tam ruchliwych ulic.

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

-Lupus-

  • Gość
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 22, 2012, 22:07:49 pm »
No to rozjechaliśmy się do domów... Wg.naszego tropu (wiadomości od 7-miu osób, zdecydowanie logiczne i pokrywające się) chodziliśmy wieczorkiem pomiędzy blokami a działkami na Kapuściskach, na końcu ulicy, przy której stoi mój blok, przy szkole na obrzeżach osiedla i przy kościele. Prawda jest taka, że nie zmawiałam się z ludźmi z Inowrocławia (3 ekipy poszukiwawcze), a i tak się na siebie nie natknęliśmy chodząc w tym samym rejonie... Nie dziwmy się więc, że nie możemy natrafić na psa   :< No nic... Kładę moje rozrabiaki do łóżek, sznaucerka na smycz i komu w drogę, temu nogi za pas  :tease: Skoro była widziana, jeśli się dotąd nigdzie nie zabunkrowała, to mogę do tej 1-2-ej się jeszcze powłóczyć po osiedlu. Kciuki zaciśnięte ??? Znajdziemy ją  :zla:

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

Offline Kitek

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 1473
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 22, 2012, 22:21:52 pm »
Trzymam mocno  :heartbeat:  :heartbeat: :heartbeat: Ona gdzieś tam jest i czeka...
Justyna z D`Arcy Oszołomem, Luną vel Lucyną i Abbey vel Smoczek i Szafirrem ;)
Panna Dorinn
  • <3

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

-Lupus-

  • Gość
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 23, 2012, 00:35:04 am »
Tak Kitek, tylko czeka zabunkrowana :th_0girl_hysteric: . Wróciłam: nogi w pupie, mrówki wszędzie, więc czas spać. Połaziłam, pobudziłam ludków wołaniem, ale jak mnie mrówki oblazły gdzieś pod drzewem podczas wieszania ogłoszenia, to wymiękłam i pognałam do domu. Musiały gdzieś z drzewa na mnie spaść, ale miałam ich pełno na szyi, dekolcie, karku  :huh: Wpadłam do domu, rozebrałam się, wytrzepałam i piszę... Wcale mnie już nie dziwi, że po północy ludzie z sierściuchami na spacerq  :bravojs0: Popytałam, uczuliłam, rozdałam ulotki- w sumie kilkanaście osób... Obeszłam spory teren po jednej i drugiej stronie Wojska Polskiego. Tam, gdzie była dziś widziana porozklejałam dodatkowo na śmietnikach- psiarze wrzucają kupki  :bravojs0: Pewnie się gdzieś schowała i odsypia. Głodna nie powinna być, bo wokół u nas wszyscy dokarmiają bezdomne koty, więc skoro nie obawia się aut i ludków i widać ją w ciągu dnia wśród zgiełku, to lepiej przełożyć nocne szukanie na jutro. Poleżę troszkę z dziećmi- oczywiście wykorzystując sytuację siędzieli do teraz przy komputerze  :th_0girl_hysteric: Acha, po drodze na osiedlu spotkałam gostka szukającego królika- zbiegłego przed momentem z czwartego piętra  :crazy: No i tak szukając Sally szukałam też królika- a raczej moja Axa sznaucerka szukała, bo pan tak pięknie prosił, by powęszyła... I nie wywęszyła, bo królik albo wylądował na niższym balkonie, albo z rozpaczy i w szoku zwiał gdzie pieprz rośnie... bo Axa raczej od razu by obszczekała, zawzięta zaraza kochana  :kiss: To pa wszystkim, odpoczywajcie w trzymaniu kciuków i kontynuujemy jutro  ;)

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

Offline fszut

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 23, 2012, 08:50:48 am »
Trzymamy kciuki  :friends:

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

Offline kajetan

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 677
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 23, 2012, 09:00:00 am »

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

Offline Kitek

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 1473
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 23, 2012, 10:35:23 am »
Justyna z D`Arcy Oszołomem, Luną vel Lucyną i Abbey vel Smoczek i Szafirrem ;)
Panna Dorinn
  • <3

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

Offline kajetan

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 677
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 23, 2012, 10:54:48 am »
Kitek Wielkie dzieki !!!! ja ma auto okejone -taki mobilny slup ogłoszeniowy.

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

Offline wadera

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 531
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 23, 2012, 10:55:56 am »
Akcja niesamowita  :bravojs0:
Żeby tylko sunia szybko się znalazła  :friends:
Ewelina, Grześ, Jakub i Marcel

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

Offline Betka

  • Nowy Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 23, 2012, 11:14:55 am »
 Może ją ktoś przygarnął,  a że berny  to takie "słodziaki " to nie odpowiada na Wasze apele :th_escapejar2:. Trzymam mocno kciuki a Monia łapki za powodzenie akcji i czekamy  na forum na dobre wiadomości :chanteuseyz8:

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

Offline kajetan

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 677
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 23, 2012, 11:29:30 am »
Raczej nie dlatego ,że ona nie podejdzie poza tym podobno byla widziana biegająca .Lecznice uczulone na psa bez ksiązeczki a w  ogł. info ,że chora i nieszczepiona.Wbrew pozorom ludzie nie wiedza jak wygląda Bernenczyk.
Nadal mamy nadzieję bo ta umiera ostatnia.

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

-Lupus-

  • Gość
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 23, 2012, 12:54:45 pm »
Kochani, dzięki wszystkim za ciepłe myśli i kciuki  :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: Cieszę się też, że Enjoy Bydgoszcz zamieścili ogłoszenie- wczoraj po moim mailu odpisali, że zdjęcia małej rozdzielczości i bez zgody na publikację. Zgodę na publikację dosłałam, ale fotki miałam tylko z tel., bo aparatu nie posiadam  :< Ale najważniejsze, że się udało. Z synem mam kłopoty- dziś idziemy do psychologa. Znów ten młodszy okropnie się obwinia, że to on drzwi otworzył. A tak naprawdę to moja wina- mogłam ich samych z sunią nie zostawiać. Kurcze, ale wiecie jaki to strach zostawić psa pod sklepem  :th_laie_59: Trudno, stało sie i nie odstanie. Dziś rano jak łaziła, to na razie nikt nie widział. Kajetan dzwoniła, że już do mnie z grubasem jadą, więc zostawiam dzieciakom obiad i lecę. A tak na SZEROKIM marginesie, dzięki Wam wszystkim za ogromne serducha i za wsparcie dla mnie- tej okropnej, nikomu wcześniej nie znanej, nieodpowiedzialnej panci  :heartbeat: :kiss:

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

Offline reneczek4

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 1236
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 23, 2012, 15:54:34 pm »
Nie popełnia błędów tylko ten co nic nie robi :) Sztuką jest się do nich przyznać i je naprawiać  :friends:
Renia i Kika :)

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

-Lupus-

  • Gość
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 23, 2012, 16:36:16 pm »
 :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat:

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

Offline Nikonoowata

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 739
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 23, 2012, 20:04:54 pm »
To nie jest wina nikogo, bo kto by przewidział, że sunia ucieknie? Nadal trzymam kciuki zaciśnięte!  :friends:
Marcela z Nikusiem :)


 



Estalia by Smf Personal