www.pasterzeforum.pl » ZDROWIE I PIELĘGNACJA » ŻYWIENIE
 » Co zrobić, żeby pies jadł wolniej?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


© 2017 Fundacja Pasterze. Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Autor Wątek: Co zrobić, żeby pies jadł wolniej?  (Przeczytany 13851 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Agnieszka

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 844
Odp: Co zrobić, żeby pies jadł wolniej?
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 13, 2013, 21:44:42 pm »
na kule się nie zdecyduje - obawiam, że Lilu i ją by połknęła, ale wypróbuje miskę i dam znać czy to coś zmieniło  :th_cooking:

bo wzdęty brzuch po każdym posiłku i oczekiwanie aż jej się odbije - to nie na moje nerwy...

Odp: Co zrobić, żeby pies jadł wolniej?

wiki1710

  • Gość
Odp: Co zrobić, żeby pies jadł wolniej?
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 14, 2013, 09:17:37 am »
Sucha karme namaczam, w gotowanym nie daje duzych kawalkow, a o kosciach nie ma mowy.

Przez kilka pierwszych miesięcy u nas również Lalce namaczałam, i to działało. Teraz je o wiele wolniej, częściej gryzie to co bierze do pyska, ale i tak jest sporo szybsza w jedzeniu niż Nela, która DOKŁADNIE rozgryza każdą małą granulkę  :huh:
Mam wrażenie, że Lalce wiele daje obserwowanie powolnej w jedzeniu Neli...ale może to tylko wrażenie.

Odp: Co zrobić, żeby pies jadł wolniej?

Offline aneta i Wiktor

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 3396
Odp: Co zrobić, żeby pies jadł wolniej?
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 14, 2013, 09:53:13 am »
U nas goldenka Luna też je bardzo wolno - mam wrażenie że delektuje się jedzeniem (jest z natury niejadkiem). Zaś Baja je szybciej. Dajemy im mięsko pokrojone w drobną kosteczkę, ryż i marchewkę startą drobno na tarce...  Wszystko jest drobne, bo nasza Bajeczka połyka jedzonko a nie gryzie ...
Aneta, Wiktor, Baja(*), Barina (*), Luna, Dona, Adonis i Gizmo
Bajeczko, kocham, bardzo tęsknię, pamiętam .....


 



Estalia by Smf Personal