www.pasterzeforum.pl » ADOPCJE  » W NOWYM DOMU (Moderator: Issa)
 » Bona teraz Lena- ma swoje królestwo z marzeń

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


© 2017 Fundacja Pasterze. Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Autor Wątek: Bona teraz Lena- ma swoje królestwo z marzeń  (Przeczytany 27216 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bunia

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 1688
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bona - wypatruje swojego królestwa
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 18, 2011, 11:44:47 am »
My też trzymamy kciuki  :friends:.
Pozdrawiam
Basia, Wiki , Benuś(*) , Bunia(*)

Odp: Bona - wypatruje swojego królestwa

wiki1710

  • Gość
Odp: Bona - wypatruje swojego królestwa
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 18, 2011, 13:22:47 pm »
Cały czas kciuki zaciśnięte malutka  :friends:

Odp: Bona - wypatruje swojego królestwa

Offline Milla

  • Nowy Użytkownik*
  • *
  • Wiadomości: 4869
  • Płeć: Kobieta
  • Felicitas multos habet amicos.
Odp: Bona - wypatruje swojego królestwa
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 18, 2011, 14:55:48 pm »
trzymamy mocno :heartbeat:
Milla, Maja (*) i Bonita
Gdzie wielka rządzi pycha albo wielkie pieniądze, tam łatwo powstaje urojenie, że uważa się swoją zachciankę za mądrość

Odp: Bona - wypatruje swojego królestwa

MaPiTa

  • Gość
Odp: Bona - wypatruje swojego królestwa
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 18, 2011, 16:38:58 pm »
Miałam nadzieję, że juz coś wiadomo... czekamy dalej w takim razie i myślami wciąż jesteśmy z Wami  :heartbeat:

Odp: Bona - wypatruje swojego królestwa

Offline Ani@

  • Przyjaciel Fundacji
  • ***
  • Wiadomości: 5807
Odp: Bona - wypatruje swojego królestwa
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 18, 2011, 20:31:17 pm »
Agnieszka z Lenką już są w domu.  :friends:

Lenka ładnie się wybudziła. Trudne pierwsze dni - przed nimi.
Będzie dobrze!  :heartbeat:

Odp: Bona - wypatruje swojego królestwa

Offline ElzaMilicz

  • Pasterz
  • *****
  • Wiadomości: 7774
  • Veritas odium parit.
Odp: Bona - wypatruje swojego królestwa
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 18, 2011, 21:06:25 pm »
 :heartbeat:  :heartbeat:  :heartbeat:
...zło jest banalne, dobro niepojęte;  bez wiary przewracamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry...
Nara* Tina* Szila* Meda* Aza Jaga

Odp: Bona - wypatruje swojego królestwa

wiki1710

  • Gość
Odp: Bona - wypatruje swojego królestwa
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 18, 2011, 21:32:49 pm »
A to teraz kciuki za zdrowienie  :wub:

Odp: Bona - wypatruje swojego królestwa

Offline sabamlis

  • Nowy Użytkownik*
  • *
  • Wiadomości: 4364
Odp: Bona - wypatruje swojego królestwa
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 18, 2011, 22:15:14 pm »
Bardzo sie ciesze ze wszystko poszlo dobrze :heartbeat: :heartbeat:
A to teraz kciuki za zdrowienie  :wub:
Trzymamy  :friends:
Marysia
"Dobroczynność nie polega na dawaniu kości psu. Dobroczynność to kość dzielona z psem wówczas, gdy jesteś równie głodny jak on"
Jack London

Odp: Bona - wypatruje swojego królestwa

Offline indianka

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 820
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bona - wypatruje swojego królestwa
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 22, 2011, 22:54:53 pm »
Agnieszko, jak się macie? Jak Lenka?

Odp: Bona - wypatruje swojego królestwa

Offline anna

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1330
Odp: Bona - wypatruje swojego królestwa
« Odpowiedź #69 dnia: Listopad 23, 2011, 09:58:15 am »
Lenko , jak ty się pięknie przytulasz .Zdrowiej maleńka .Cudownych spacerków ci życzę

Odp: Bona - wypatruje swojego królestwa

berno_pasterka

  • Gość
Odp: Bona - wypatruje swojego królestwa
« Odpowiedź #70 dnia: Listopad 23, 2011, 23:13:11 pm »
Ojej , czemu  tu  tak  cicho ..... :( mam nadzieję , że nic złego się nie stało.

Odp: Bona - wypatruje swojego królestwa

Offline sabamlis

  • Nowy Użytkownik*
  • *
  • Wiadomości: 4364
Odp: Bona - wypatruje swojego królestwa
« Odpowiedź #71 dnia: Listopad 24, 2011, 21:13:46 pm »
Opieka nad psiakiem po operacji zajmuje duzo czasu, a i pewnie glowy do pisania nikt nie ma.
Trzymamy kciuki za zdrowienie Lenki, a na dobre wiesci czekamy (nie)cierpliwie .
 :heartbeat: :heartbeat:
Marysia
"Dobroczynność nie polega na dawaniu kości psu. Dobroczynność to kość dzielona z psem wówczas, gdy jesteś równie głodny jak on"
Jack London

Odp: Bona - wypatruje swojego królestwa

Offline Agnieszka

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 844
Odp: Bona - wypatruje swojego królestwa
« Odpowiedź #72 dnia: Listopad 27, 2011, 09:32:42 am »
Dzień I po operacji: działają jeszcze środki przeciwbólowe Lenka prawie cały dzień śpi, nie ma ochoty się podnieść, tłumacze jej jednak, że siusiu trzeba robić ? Lenka wychodzi do ogrodu, jakby wiedziała, po co i od razu wraca do domu ? trzy wyjścia w ciągu dnia. Po każdym spacerku rana Lenki w jednym miejscu na biodrze zaczyna krwawić budząc mój niepokój, ale weterynarz uspokaja, że to może się dziać o ile krwawienie ustaje. Ma słaby apetyt, ale kto by chciał jeść po takich przeżyciach ? gotuje kurczaka z marchewką i karmie Lenkę z reki.
Dzień II: podobny do pierwszego, Lenka mało wstaje, nie ma apetytu, ale krwawienia ze szwu są już rzadsze. Podnosi jednak głowę i merda ogonem ? dobry znak :backflip:
Dzień III: ranek spokojny, jadę do pracy, do Lenki przyjeżdża mama (mam w niej ogromne wsparcie), wieczorem Lenka przestaje na cokolwiek reagować, jest apatyczna, smutna, popłakuje, co chwila, nie podnosi nawet głowy. Dzwonie do Ani@, potem do weterynarza, Lence trzeba podać zastrzyk przeciwbólowy, ? bo nie radzi sobie z bólem. Zastrzyk pomaga ? działa 24 godziny.
Mija dzień IV, dnia V ? znów Lenka robi się apatyczna, ból się nasila ? dostaje kolejny zastrzyk, który działa 24 godziny. Kolano Lenki spuchło ? okładam je lodem, Zdaniem weterynarza Lenka ma obniżony próg bólu i dlatego tak źle znosi to, co się dzieję, przeszłość też ma tu znaczenie no i jeszcze nie zdążyła się przyzwyczaić, że wreszcie ma spokojny i bezpieczny dom.
Dzień VI ? ranek spokojny, wieczorem Lenka nagle staje się bardzo aktywna, chodzi po całym domu, nie może znaleźć sobie miejsca, kładzie się zimnych kaflach w łazience, po raz pierwszy weszła do mojego łóżka ? szukając schronienia ? coś jest nie tak.
Dzień VII ? z samego rana jedziemy do weterynarza, szwy wyglądają dobrze, cięcia ładnie się goją, z nóżka wszystko w porządku (na tym etapie), jednak weterynarz potwierdza gorączkę 39, 5 ? Lenka dostaje antybiotyk, gdzieś w środku jest stan zapalny, dlatego wczoraj była taka niespokojna. Dobra wiadomość dla Lenki, nie musi już mieć zakładany kołnierz, dodam, że kołnierz zakładałam tylko, gdy musiałam wyjść z domu, on pogarszał jej samopoczucie, więc nawet w nocy spała bez niego ? a ja starałam się mieć ją cały czas na oku. Popołudniu gorączka spadła i od razu Lenka czuje się lepiej.
Dzień VIII ? dziś, Lenka jak zwykle budzi mnie w nocy ? jej zdaniem 2.00 to odpowiednia pora, wychodzimy na dwór, kolejna pobudka o 4.00 i 6.00, Dodam, ze takie pobudki Lenka serwuje mi cały czas od operacji, jakby sprawdzała, czy jestem czy ja pogłaszcze ? a ponieważ jest po operacji oczywiście zapalam światło, wstaje, przytulam, wychodzę na dwór, jeśli ma ochotę a potem próbuje zasnąć.
Mamy za sobą osiem nieprzespanych nocy i trudnych dni, dlatego nie dziwcie się, że nie miałam czasu, kiedy napisać, co u nas. Do tego dochodziło leczenie oczu Lenki ? jest poprawa, zaczerwienie pojawia się tylko wieczorami ? przemywamy oczy herbatą. Sierść zaczyna pomału nabierać blasku. Lenka, jest bardzo grzeczna, zabiegi przyjmuje ze stoickim spokojem, lęk pomalutku się zmniejsza. Zdjęcia dołączę osobno.

Odp: Bona - wypatruje swojego królestwa

Offline Milla

  • Nowy Użytkownik*
  • *
  • Wiadomości: 4869
  • Płeć: Kobieta
  • Felicitas multos habet amicos.
Odp: Bona - wypatruje swojego królestwa
« Odpowiedź #73 dnia: Listopad 27, 2011, 09:38:48 am »
:friends: :heartbeat:
Milla, Maja (*) i Bonita
Gdzie wielka rządzi pycha albo wielkie pieniądze, tam łatwo powstaje urojenie, że uważa się swoją zachciankę za mądrość

Odp: Bona - wypatruje swojego królestwa

Offline indianka

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 820
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bona - wypatruje swojego królestwa
« Odpowiedź #74 dnia: Listopad 27, 2011, 09:51:07 am »
Bardzo mocno trzymamy kciuki za Was obie  :heartbeat:


 



Estalia by Smf Personal