www.pasterzeforum.pl » ROZMOWY O WSZYSTKIM I O NICZYM » SPOTKANIA (Moderatorzy: Aga, Issa)
 » Spotkanie wrzesień 2012- deklaracje

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


© 2017 Fundacja Pasterze. Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Autor Wątek: Spotkanie wrzesień 2012- deklaracje  (Przeczytany 30284 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

4mala

  • Gość
Odp: Spotkanie wrzesień 2012- deklaracje
« Odpowiedź #120 dnia: Październik 01, 2012, 09:11:40 am »
Właśnie obejrzałam galerię od Anety i Wiktora i nie wiem jak ale następnego spotkania nie odpuszczę choćbyście zrobili na końcu świata ( co prawda, ode mnie z Podlasia to wszędzie daleko ale skoro z Woltą zrobiłam sama 300 km to może dam rade i 500  :gwizdze:).

Odp: Spotkanie wrzesień 2012- deklaracje

Offline Asia Szczecin

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 997
Odp: Spotkanie wrzesień 2012- deklaracje
« Odpowiedź #121 dnia: Październik 01, 2012, 09:25:55 am »
 :friends: bardzo dziękuję za spotkanie.
Bardzo miło było poznać tak fajnych ludzi, tak pozytywnie zakręconych.
Psiaki cudowne, tyle ich było że czasem własnego trudno było mi rozpoznać  :giggle: (nie mówię o jamniku, bo to wyjątkowy egzemplarz - tam gdzie LUNA tam i Plutek  :heartbeat: )
"Nie popełnij błędu i nie traktuj swojego psa jak człowieka, albowiem on potraktuje cię jak psa" - Martha Scott

Odp: Spotkanie wrzesień 2012- deklaracje

Offline Agnieszka

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 844
Odp: Spotkanie wrzesień 2012- deklaracje
« Odpowiedź #122 dnia: Październik 01, 2012, 10:12:53 am »
My też bardzo dziękujemy za cudownie spędzony czas - było rewelacyjnie!!!!. Niespodziewałam się, że Lenka będzie tak zadowolona, a widząc jej przemianę i merdający ogon serce mi się raduje.

Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane, więc tu ukłon dla tych co wytypowali miejsce spotkania i zajeli się przygotowaniem  :hi: a jedzonko od Anety i Wiktora..... mniam..... - proponuje wątek kulinarny zwłaszcza z  dopiskiem: przysmaki dla psiaków.

BARDZO, BARDZO DZIĘKUJEMY!!!! Pozdrawiam Wszystkich :th_0girl_dance:
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2012, 10:32:59 am wysłana przez Agnieszka »

Odp: Spotkanie wrzesień 2012- deklaracje

liza

  • Gość
Odp: Spotkanie wrzesień 2012- deklaracje
« Odpowiedź #123 dnia: Październik 01, 2012, 10:23:06 am »
BYŁO REWELACYJNIE....DLA NAS, A PRZEDE WSZYSTKIM DLA PSIAKÓW....Max jeszcze odsypia, Oli jest nie do zdarcia. Bardzo wszystkim dziękujemy. Zdjęcia z porannej sesji niedzielnej postaramy wrzucić jak najszybciej do galerii....

Odp: Spotkanie wrzesień 2012- deklaracje

Monika

  • Gość
Odp: Spotkanie wrzesień 2012- deklaracje
« Odpowiedź #124 dnia: Październik 01, 2012, 10:28:24 am »
Było przefantastycznie:))))))
Wspaniałe psy i ich przesympatyczne ludziki, genialna pogoda, piękne miejsce... czego można chcieć więcej....:)))))
Xenka też padnięta, a tak strasznie stęskniła się za Kenkiem, że na jego widok aż piszczała z zachwytu:))))
A potem zgodnie przytuleni do ciebie przespali cały wieczór...(na kanapie...ale o tym nikomu nie mówcie:))))))

Odp: Spotkanie wrzesień 2012- deklaracje

Offline aneta i Wiktor

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 3396
Odp: Spotkanie wrzesień 2012- deklaracje
« Odpowiedź #125 dnia: Październik 01, 2012, 11:12:13 am »
My również dziękujemy za fantastyczne spotkanie.  :friends: :drunk:Miło było nam poznać osoby, których nie znaliśmy w realu. :friends:
Baja i Luna odsypia wyjazd na kanapie -dziewczyny są padnięte ale za to jakie szczęśliwe.  :backflip: :backflip: :backflip:
Miejsce fantastyczne, miła obsługa i cudowni ludzie  :friends: Niesamowite wrażenia  :bravojs0:
Aneta, Wiktor, Baja(*), Barina (*), Luna, Dona, Adonis i Gizmo
Bajeczko, kocham, bardzo tęsknię, pamiętam .....

Odp: Spotkanie wrzesień 2012- deklaracje

Monika

  • Gość
Odp: Spotkanie wrzesień 2012- deklaracje
« Odpowiedź #126 dnia: Październik 01, 2012, 11:33:05 am »
Sabamlis  :heartbeat:
Marysiu, bardzo, bardzo Ci dziękuję  :th_0girl_curtsey: ( i przepraszam, że dopiero teraz...) za błyskawiczną reakcję przy ratowaniu Xenki z wodnych tarapatów przy pomoście:)))))

Odp: Spotkanie wrzesień 2012- deklaracje

Offline ElzaMilicz

  • Pasterz
  • *****
  • Wiadomości: 7774
  • Veritas odium parit.
Odp: Spotkanie wrzesień 2012- deklaracje
« Odpowiedź #127 dnia: Październik 01, 2012, 12:01:20 pm »
Było świetnie!!!  Dziękuję!   :heartbeat: 
Nie wyliczam za co i komu bo za wiele trzeba by pisać.   :wub:
Powiem tylko, że cudownie mieć świadomość, że ma się tak wiele BRATNICH DUSZY!   :friends:
A nasze psy? Psy będą długo wspominać spotkanie i nie zapomną już zawiązanych przyjaźni.  :naughty:


Będzie oficjalny wątek, trzeba tylko chwilkę na to poczekać.  :grin:
Ja się jeszcze do końca nie obudziłam.  :th_holeinwall:  A tu pracować trzeba... Kawy !!! Please...
...zło jest banalne, dobro niepojęte;  bez wiary przewracamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry...
Nara* Tina* Szila* Meda* Aza Jaga

Odp: Spotkanie wrzesień 2012- deklaracje

Offline wadera

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 531
  • Płeć: Kobieta
Odp: Spotkanie wrzesień 2012- deklaracje
« Odpowiedź #128 dnia: Październik 01, 2012, 17:19:16 pm »
I my dolaczamy sie do podziekowan za wspolnie spedzony czas.
Poznalismy wiele wspanialych osob;
Monika, z ktora szybko nawiazuje sie kontakt, jest o czym rozmawiac i milo razem pospiewac przy ognisku,
Sabamlis, z ktora tak wiele nas laczy, a o czym wczesniej nie mielismy pojecia. Chodzi o to, ze nas Czesiek to mlodsza kopia Jarecika, a Klara Sabinki - wspaniali ludzie
Liza, fantastyczni ludzie z niecodziennymi czworonogami - ich towarzystwo to sama przyjemnosc
Gumis i Reneczek, niezykle pogodni i towarzyscy, niby pierwszy raz sie widzielismy, a wrazenie bylo takie, jak bysmy spotykali sie przynajmniej raz w tygodniu
Wiola, ktora tak bardzo podziwiam za czas, cierpliwosc i serce dane Ginie, przesympatyna zarowno rodzina jak i psiaku
Dambelia dysponujaca niezmiennie swietnym humorem i milym towarzystwem
Guard, z ktorymi mielismy przyjemnosc spedzic milo czas, szczegolnie przy posilkach
Osobami, ktorym nalezy sie szczegolny uklon i szacunek sa jednak Aneta i Wiktor. Pysznosci, ktore przygotowali na spotkanie skradly nie tylko nasze serca, poniewaz przygotowali male co nie co rowniez dla naszych psiakow    :emotbern:. Naprawde wielki uklon  :hi:. Chcialabym choc w polowie miec tak rozwiniete zdolnosci kulinarne :th_cooking:

Bardzo, bardzo milo bylo nam spotkac sie z tymi, ktorych juz wczesniej zdazylismy poznac  :friends: :friends: :friends:
Elza przygotowala dla nas soczek malinowy :th_Laie_62B: Nie wiem w zasadzie kiedy miala na to czas ale jednak....
Kitek przeprowadzila profesjonalny wyklad przyblizajacy nam nie co pojecia zwiazane z chorobami naszych psow
a Camara mimo problemow z gardlem, ostatkiem sil opowiedziala o prawdach dotyczacych DT

Nie wspomne o pysznych ciastach i ciasteczkach przygotowanych na spotkanie przez dziewczyny  :th_0girlcupcake:

Dziekujemy Fszut za zorganizowanie tego spotkania. Miejsce urokliwe :wub:
Ponadto za zajecia przygotowane dla najmlodszych  :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat:
[/b]




Ewelina, Grześ, Jakub i Marcel

Odp: Spotkanie wrzesień 2012- deklaracje

Offline Kasia i Piotrek

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 1023
Odp: Spotkanie wrzesień 2012- deklaracje
« Odpowiedź #129 dnia: Październik 01, 2012, 19:14:07 pm »
I my też dołączamy się do podziękowań!
Bardzo dziękujemy za wspaniały weekend :)
Z gorączką i z grypą ale było warto! Teraz zostało tylko przeczekać zimę i byle do wiosny - VIII spotkanie czeka  ;)

Odp: Spotkanie wrzesień 2012- deklaracje

Offline reneczek4

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 1236
  • Płeć: Kobieta
Odp: Spotkanie wrzesień 2012- deklaracje
« Odpowiedź #130 dnia: Październik 01, 2012, 19:41:33 pm »
My również dziękujemy za suuuperowy weekend, cudownie było Was spotkać w realu, zupełnie inaczej czyta się teraz forum.
Do zobaczenia, mam nadzieję niedługo :) :heartbeat:
Renia i Kika :)

Odp: Spotkanie wrzesień 2012- deklaracje

Offline dambelia

  • Nowy Użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 154
Odp: Spotkanie wrzesień 2012- deklaracje
« Odpowiedź #131 dnia: Październik 01, 2012, 20:48:53 pm »
Ja również dopisuję się do podziękowań za tak miło spędzone dwa dni i jeszcze jestem w szoku, że tyle różnej maści osób i psiaków mogło przebywać ze sobą bez jakichkolwiek spięć :hi:

Odp: Spotkanie wrzesień 2012- deklaracje

Offline sabamlis

  • Nowy Użytkownik*
  • *
  • Wiadomości: 4364
Odp: Spotkanie wrzesień 2012- deklaracje
« Odpowiedź #132 dnia: Październik 01, 2012, 21:14:53 pm »
Tak ladnie piszecia, ze juz nie wiem co mozna by wiecej dodac, wiec moze wstawie kilka zdjec.
Chyba najwdzieczniejszym obiektem do fotografowania byla Torpeda ;)
Plywamy

skaczemy

pozeramy wode

namawiamy ludzi do kapieli

obowiazkowe ustawiania do wspolnych zdjec

moze tak

albo tak

coraz mniej chetnych psiakow ;)

a to juz maszerujemy na spacerek

wzdluz jeziora

no to trzeba sie ochlodzic

napic wody

i wylowic badyle

nie wszyscy brudzili sobie lapy

w trawie tez bylo fajnie


CDN...
Marysia
"Dobroczynność nie polega na dawaniu kości psu. Dobroczynność to kość dzielona z psem wówczas, gdy jesteś równie głodny jak on"
Jack London

Odp: Spotkanie wrzesień 2012- deklaracje

Offline fszut

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Kobieta
Odp: Spotkanie wrzesień 2012- deklaracje
« Odpowiedź #133 dnia: Październik 01, 2012, 22:31:41 pm »
Również dziękujemy za wspaniały weekend - było naprawdę fantastico. Długo będziemy wspominać wspólne dni.

Odp: Spotkanie wrzesień 2012- deklaracje

Offline Guard

  • Nowy Użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 245
  • Płeć: Kobieta
Odp: Spotkanie wrzesień 2012- deklaracje
« Odpowiedź #134 dnia: Październik 01, 2012, 22:59:56 pm »
Bardzo dziękujemy za ciepłe przyjęcie. Rzeczywistość przerosła nasze najśmielsze oczekiwania pod wszelkimi względami.
Wklejam link do albumu ze zdjęciami.
https://picasaweb.google.com/112364555033746174594/SpotkanieWPowidzu2012092930?authuser=0&authkey=Gv1sRgCLrb5piD6fDLYw&feat=directlink


 



Estalia by Smf Personal