www.pasterzeforum.pl » ADOPCJE  » W NOWYM DOMU (Moderator: Issa)
 » Oto jestem! Mówicie mi Tośka! :)

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


© 2017 Fundacja Pasterze. Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Autor Wątek: Oto jestem! Mówicie mi Tośka! :)  (Przeczytany 3971 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kitek

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 1473
  • Płeć: Kobieta
Oto jestem! Mówicie mi Tośka! :)
« dnia: Maj 23, 2017, 22:26:52 pm »
Tośka, Tosieńka, Tosiula  :emotbern: :wub:

Przyjechała do nas po zmroku - niepewna wystraszona, nie wiedziała czego może się spodziewać....nie wiedzieliśmy czego my możemy się spodziewać....
Nad ranem wpadła do sypialni z "uchachanym" pysiem i wyrazem pyska: "Oto jestem! Wstawajcie, cieszcie się - jestem Tośka!"  :cheesy:

Oto ja, we własnym futrze! :th_0girl_curtsey:


Mieszanka berneńczyka i ....  :th_holeinwall: ale charrrrakter typowo berneński  :emotbern: :wub: ma około  1,5 roku  :th_0girl_dance: do obcych psów na spacerze bardzo przyjazna, z Darsinkiem jakby się znali od laaat... , koty to dla niej fajna rzecz do obserwowania  ;)

Nie ciągnie na smyczy i ładnie wychodzi na spacery, ciekawa wszystkiego co się dookoła dzieje, czasem jak coś ja zaniepokoi lub obcy facet próbuje ją zaczepić (przypadkowo zaczepiał nas pan z budowy :giggle:) staje okoniem, bo czemu miałaby dać mu się pogłaskać  :cheesy:

Początkowo musiałam dodawać jej odwagi, ale z każdym dniem jest coraz lepiej.

Jedyny jej minus to niestety nie umie jeździć samochodem samodzielnie...no chyba że na kolankach Pani  :giggle:

Tak przyjechała do mnie z Kielc  :giggle:



Tu po kąpieli  :naughty:


Niestety początek jej krótkiego życia nie był łatwy... mimo, że ufna i miziakiem jest niesamowitym, to jak czegoś się boi lub coś ją wystraszy przylega do ziemi... jak próbuję poczochrać ją poniżej szyi, między łapami przylega do ziemi... wszelkie zabiegi początkowo wykonywałyśmy na leżąco... ale jak się okazało to była kwestia 1-2 dni  :grin:
Po ogromie zajęć/czynności jakie jej zafundowałam otworzyła się i zobaczyła, że nic jej nie grozi  :th_0girl_dance:
Dziewczyna rozkręciła się, obszczekuje Darsinka i zaprasza do zabawy... ale przecież to "dostojny" wiekowy Pan Pies i nie może dać wejść sobie na głowę  :giggle:

Tośka - mimo, że to imię u nas dostała - reaguje na nie momentalnie i idealnie do niej pasuje :)

Zabawy, bieganki, szczekanie, prace w ogrodzie to jej żywioł i jakby mogła cały dzień by spędziła na podwórku.
Mój tato się cieszy, że ma w końcu kompana do prac ogrodowych  :grin:

Miła, przyjazna i bardzo oddana człowiekowi - szuka takiego samego, tylko SWOJEGO Człowieka :heartbeat:
Justyna z D`Arcy Oszołomem, Luną vel Lucyną i Abbey vel Smoczek i Szafirrem ;)
Panna Dorinn
  • <3

Odp: Oto jestem! Mówicie mi Tośka! :)

Offline stepi

  • Przyjaciel Fundacji
  • ***
  • Wiadomości: 1587
Odp: Oto jestem! Mówicie mi Tośka! :)
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 24, 2017, 09:46:58 am »
Witaj mała ogrodniczko  :cheesy:

Odp: Oto jestem! Mówicie mi Tośka! :)

Offline Asia Szczecin

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 997
Odp: Oto jestem! Mówicie mi Tośka! :)
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 24, 2017, 12:02:42 pm »
 :friends: cudny wesołek   :emotbern:
"Nie popełnij błędu i nie traktuj swojego psa jak człowieka, albowiem on potraktuje cię jak psa" - Martha Scott

Odp: Oto jestem! Mówicie mi Tośka! :)

Offline Nikonoowata

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 739
  • Płeć: Kobieta
Odp: Oto jestem! Mówicie mi Tośka! :)
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 25, 2017, 21:13:28 pm »
No zakochałam się  :wub: Piękna sunia  :heartbeat:
Marcela z Nikusiem :)


 



Estalia by Smf Personal