www.pasterzeforum.pl » ADOPCJE  » W NOWYM DOMU (Moderator: Issa)
 » Bonita II... i jej dukaty

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


© 2017 Fundacja Pasterze. Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Autor Wątek: Bonita II... i jej dukaty  (Przeczytany 34304 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Camara

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 4037
Odp: Bonita II... i jej dukaty
« Odpowiedź #120 dnia: Lipiec 13, 2016, 06:28:30 am »
Pimpek, dzięki Tobie i Bonicie oczywiście, gęba śmieje się od rana  :grin:

Odp: Bonita II... i jej dukaty

Offline Tobik

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 448
Odp: Bonita II... i jej dukaty
« Odpowiedź #121 dnia: Lipiec 13, 2016, 09:46:33 am »
Wspaniale, że psinka znalazła taki dom i wszyscy są razem szczęśliwi. Bonitka to psinka szczególnie bliska naszemu sercu i cieszy nas, iż zrobiła takie postępy. Korzystaj z dobrodziejstw każdego dnia Bonitko :wub:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2016, 10:20:03 am wysłana przez Tobik »

Odp: Bonita II... i jej dukaty

Offline Julian

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 3361
Odp: Bonita II... i jej dukaty
« Odpowiedź #122 dnia: Lipiec 14, 2016, 20:31:35 pm »
Miło czytać takie wieści  :heartbeat:

Odp: Bonita II... i jej dukaty

Offline ElzaMilicz

  • Pasterz
  • *****
  • Wiadomości: 7774
  • Veritas odium parit.
Odp: Bonita II... i jej dukaty
« Odpowiedź #123 dnia: Lipiec 17, 2016, 10:27:45 am »
Ja też się uśmiecham, przy komputerze.  :shy:
...zło jest banalne, dobro niepojęte;  bez wiary przewracamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry...
Nara* Tina* Szila* Meda* Aza Jaga

Odp: Bonita II... i jej dukaty

Offline pimpek

  • Nowy Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Bonita II... i jej dukaty
« Odpowiedź #124 dnia: Luty 08, 2017, 19:37:46 pm »
Przede wszystkim muszę zacząć od tego, że zrobiliśmy badania tak na wszelki wypadek i ani jeden parametr nie jest poza normą. Jeszcze nie widziałam wydruku, ale nasza pani doktor dzwoniła i mówiła, że są idealne. A na samych badaniachto Bonia była ideałem. Trochę się zdziwiła przy goleniu łapki i później wąchała z wielkim zainteresowaniem krew, która skapnęła na podłogę. Pani doktor pochwaliła niuńkę, że taka grzeczna była, bo bernolki, które do niej przychodzą przeważnie nie są takie grzeczne. Prawie z dumy spuchłam.

Jak idziemy na kropelki często spotykamy minipieski, które chcą nam zjeść sunię. Dziabią jak najęte, Bonitka robi tylko jedno hau i cisza się robi. Ma dziewczyna posłuch.

Odkryłam nową jednostkę chorobową. Nazywa się bonitoza i polega na mimowolnych pionowych ruchach ręki. Występuje kilka razy dziennie w różnych okolicznościach i nigdy nie wiadomo kiedy będzie nowy napad.

W ogóle u nas w domu dzieją się dziwne rzeczy. Na przykład żyrafy, foki, niedźwiedzie tracą oczy i wnętrzności.

Dzisiaj biedne zwierzątko zagłodzone musiało się śniegiem dożywiać. Przebobrowała wszystkie trawniki w poszukiwaniu pewnie sama nie wie czego.

Miałam głupi pomysł i zachciało mi się jeszcze uczyć, więc wyjeżdżam 2-3 weekendy w miesiącu, co prowadzi do strasznej tęsknoty. Mama rozkłada moje łóżko i kładzie moje smrodki, żeby piesio mógł spać. Inaczej noc jest ciężka. Któregoś razu ciuszki były pod kołdrą to wyciągnęła skarpetki na wierzch i dopiero na nich zasnęła.

Jak wracam to trzeba się chować, bo wszystko jest zagrożone. Nogi się plączą, wszystko wokół lata, a rozebrać się mogę dopiero po dobrych kilku minutach. Później każdy mój krok jest śledzony, aż do wyjścia do pracy dnia następnego.

Każdej nocy jest walka o miejsce i kołdrę. Co się przesunę to w sekundę tracę przestrzeń życiową. A cwaniara kładzie się od ściany i ma się czego odpychać, więc zawsze przegrywam.

Zmiana w stosunku do psów jest tak ogromna, że z każdym (o ile nie zaczną jej wyzywać) chciałaby się bawić. Raczej to one nie chcą z Bonitką się zadawać.

Za lodówką wisi worek ze smakołykami. Mamy tak kabanosy w wołowej skóry, pieczone ciastka, indycze łapki i inne pyszności. Mądrala w kilka dni wyczaiła skąd się to bierze i od tego czasu jak ktoś jest dłużej w kuchni to psia głowa gdzieś znika. A jak nie ma reakcji z naszej strony to warczy i szczeka, czym rozkłada nas na łopatki.

Któregoś dnia kupiliśmy w sklepie kulki dla ptaków, idę jedną zawiesić na balkonie. Wracam a tu drugiej nie ma, a Bonitka na miękkich nogach na posłanie się przemieszcza... Czyli sikoreczka odsłona druga.

Czasem zastanawiamy się gdzie ona ma magazyn miłości i pieszczot. Niby już ma dosyć, już idzie w swoją stronę... nagle w tył zwrot i już ma nową ofiarę. Albo śpi, chrapie, nie ma psa. Poruszę się i brzuch na wierzchu, ogon lata. Taka sama sytuacja jest, jak się ktoś odezwie, niekoniecznie do niej i bach bach bach ogonem.


A teraz czas na fotorelację, chociaż część zdjęć jest ruszona, bo albo ja się śmieję i trzęsę, lub musi być szybka akcja, bo model szybko się przemieszcza.


Wróciłaś z pracy to na kolanko


Śpimy sobie


Orzeszki popilnuję, żeby nie uciekły.


Mina z serii zaraz sobie porozrabiam.


Stopki


Żyrafka musi...


...zginąć.


Jestem taka słodziutka


Piłka wybuchła sama


Jadę...




Zostań dawcą szpiku :-)


Pańcia pojechała, to ja zaiwanię jej łóżko.


Odp: Bonita II... i jej dukaty

Offline Nikonoowata

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 739
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bonita II... i jej dukaty
« Odpowiedź #125 dnia: Luty 08, 2017, 19:49:00 pm »
Uwielbiam te opisy  :laugh:  Są świetne i bije z nich prawdziwa miłość  :wub:
Bonitka ma niesamowite szczęście w takim domu
Marcela z Nikusiem :)

Odp: Bonita II... i jej dukaty

Offline Julian

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 3361
Odp: Bonita II... i jej dukaty
« Odpowiedź #126 dnia: Luty 08, 2017, 20:20:30 pm »
Bonitoza  :kiss: i te łapki ,jak szczenior .

Odp: Bonita II... i jej dukaty

Offline Issa

  • Moderator
  • ******
  • Wiadomości: 2328
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bonita II... i jej dukaty
« Odpowiedź #127 dnia: Luty 08, 2017, 20:28:31 pm »
Cudnie Boni  :grin:

Odp: Bonita II... i jej dukaty

Offline MKarmel

  • Aktywny Użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 269
Odp: Bonita II... i jej dukaty
« Odpowiedź #128 dnia: Luty 09, 2017, 18:43:54 pm »
Kochana dziewczynka  :wub:


 



Estalia by Smf Personal