www.pasterzeforum.pl » ROZMOWY O WSZYSTKIM I O NICZYM » HYDE PARK (Moderator: Aga)
 » Skargi i zażalenia

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


© 2017 Fundacja Pasterze. Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Autor Wątek: Skargi i zażalenia  (Przeczytany 22398 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kasia

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 739
Odp: nieaktywne /blokada
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 09, 2012, 16:43:57 pm »
z tego co pamiętam to trzeba mieć co najmniej trzy posty oraz się przedstawić  :friends:  ;) (ale nie jestem pewna)
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2012, 16:46:06 pm wysłana przez kasia »
Kasia z rodzinką i zwierzakami-Kropą, Roxi, Malinką.

Odp: nieaktywne /blokada

KlaudiaK

  • Gość
Odp: nieaktywne /blokada
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 09, 2012, 21:15:59 pm »
Postow mam  9,juz nawet 10 ;) przedstawilam sie grzecznie.Nie to,zeby to by sens mego zywota,ale troche to dziwne...wszak forum jest ogolnodopstepne,a jednak nie kazdy ma dostep do wszystkiego :huh: :<

Odp: nieaktywne /blokada

Offline Kitek

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 1473
  • Płeć: Kobieta
Odp: nieaktywne /blokada
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 09, 2012, 21:38:40 pm »
Admin powinien się wypowiedzieć  ;)
Justyna z D`Arcy Oszołomem, Luną vel Lucyną i Abbey vel Smoczek i Szafirrem ;)
Panna Dorinn
  • <3

Odp: nieaktywne /blokada

KlaudiaK

  • Gość
Odp: nieaktywne /blokada
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 09, 2012, 23:15:52 pm »
no chyba sobie nie zasluzylam na odpowiedz Admina,szkoda... :fool:
ciag dalszy przygod Wiki i innych chyba nie dzis...:( szkoda,bo to sprawia takie wrazenie jakby cos bylo do ukrycia,a nie wydaje mi sie by happy end psiakow ,ktorym ratujecie zycie nie byl powodem do pochwalenia sie.To chyba najwspanialsza reklama dla tak wspanialej i skutecznej organizacji? tak sadze :) chyba warto ,by osoby ktore watpia (a zasze takie sie znajda bo ludzie bywaja zawistni nie wiadomo czemu :/) w szczere intencje i pomoc nie dla poklasku ,mogly obejrzec sobie fotki,czyli kolejne potwierdzenie tego jak wiele dobrego robicie dla tych psiakow :)) wiem,wiem,ze to nie dla poklasku,blichtru,slawy,pieniedzy,tylko z dobrego serca...ale w takim razie po co galeria tylko dla tych wybranych,ktorych nie musicie przekonywac?!   ;)
Prosze nie odebrac tego jako madrzenie sie.Po prostu to forum czyta sie jak piekna bajke....tak trudno uwierzyc,ze sa nadal tacy ludzie jak Wy.... tym milej oglada sie takie watki :)))




« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2012, 23:26:06 pm wysłana przez KlaudiaK »

Odp: nieaktywne /blokada

Offline Camara

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 4037
Odp: nieaktywne /blokada
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 10, 2012, 06:14:46 am »
admin też człowiek i czasem trzeba na niego poczekać, bo zagoniony jest okrutnie  :wub:

Odp: nieaktywne /blokada

Offline Nemo

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 671
  • Dura Lex Sed Lex
Odp: nieaktywne /blokada
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 10, 2012, 09:19:47 am »
no chyba sobie nie zasluzylam na odpowiedz Admina,szkoda... :fool:
ciag dalszy przygod Wiki i innych chyba nie dzis...:( szkoda,bo to sprawia takie wrazenie jakby cos bylo do ukrycia,a nie wydaje mi sie by happy end psiakow ,ktorym ratujecie zycie nie byl powodem do pochwalenia sie.To chyba najwspanialsza reklama dla tak wspanialej i skutecznej organizacji? tak sadze :) chyba warto ,by osoby ktore watpia (a zasze takie sie znajda bo ludzie bywaja zawistni nie wiadomo czemu :/) w szczere intencje i pomoc nie dla poklasku ,mogly obejrzec sobie fotki,czyli kolejne potwierdzenie tego jak wiele dobrego robicie dla tych psiakow :)) wiem,wiem,ze to nie dla poklasku,blichtru,slawy,pieniedzy,tylko z dobrego serca...ale w takim razie po co galeria tylko dla tych wybranych,ktorych nie musicie przekonywac?!   ;)
Prosze nie odebrac tego jako madrzenie sie.Po prostu to forum czyta sie jak piekna bajke....tak trudno uwierzyc,ze sa nadal tacy ludzie jak Wy.... tym milej oglada sie takie watki :)))

Warto napisać PW.
Galeria powinna być już widoczna.
Jeśli nie - to skontaktuj się ze mną.

Odp: nieaktywne /blokada

heniek

  • Gość
Odp: nieaktywne /blokada
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 10, 2012, 20:21:15 pm »
Ja mam chyba ten sam problem wprawdzie się nie rozpisuję za bardzo z braku czasu ale jestem tu już jakiś czas :backflip:

Odp: nieaktywne /blokada

babyduck

  • Gość
Odp: nieaktywne /blokada
« Odpowiedź #67 dnia: Maj 13, 2012, 13:56:25 pm »
Czy jest też jakieś minimum postów dla nowych użytkowników, które odblokowuje funkcję personalizacji profilu i wysyłanie prywatnych wiadomości? Bo póki co nie mam dostępu do takich funkcji.

Odp: Skargi i zażalenia

Offline Nemo

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 671
  • Dura Lex Sed Lex
Odp: Skargi i zażalenia
« Odpowiedź #68 dnia: Maj 13, 2012, 18:23:13 pm »
Jeśli są jakieś kłopoty z poruszaniem się po Naszym Forum proszę o PW lub e-mail

Odp: Skargi i zażalenia

Offline sabamlis

  • Nowy Użytkownik*
  • *
  • Wiadomości: 4364
Odp: Skargi i zażalenia
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 11, 2014, 08:27:53 am »
Mam pytanie dlaczego wątek o zaginięciu i znalezieniu Luny został usunięty?
Dodam że reszta wątków po znalezieniu psa pozostaje? 
Marysia
"Dobroczynność nie polega na dawaniu kości psu. Dobroczynność to kość dzielona z psem wówczas, gdy jesteś równie głodny jak on"
Jack London

Odp: Skargi i zażalenia

Offline sabamlis

  • Nowy Użytkownik*
  • *
  • Wiadomości: 4364
Odp: Skargi i zażalenia
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 13, 2015, 13:17:22 pm »
Dlaczego stałam się nowym użytkownikiem?
Jestem na forum od początku i napisałam przeszło 4359 postów?
Kolejne pytanie bez odpowiedzi?
Marysia
"Dobroczynność nie polega na dawaniu kości psu. Dobroczynność to kość dzielona z psem wówczas, gdy jesteś równie głodny jak on"
Jack London

Odp: Skargi i zażalenia

Offline Nemo

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 671
  • Dura Lex Sed Lex
Odp: Skargi i zażalenia
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 14, 2015, 22:38:16 pm »
Ilość postów na Forum nie jest wyznacznikiem wartości użytkownika.
W momencie, w którym na własne żądanie zrezygnowałaś z wolontariatu na rzecz Fundacji Pasterze zrezygnowałaś także z rozszerzonych uprawnień jakie mają wolontariusze na tym forum.

Nie oczekiwałaś chyba, że Twoja postawa w ostatnich miesiącach wyrażająca jawną wrogość wobec Fundacji Pasterze nie spotka się z naszą reakcją I nadal będziesz korzystać  z funkcyjnych uprawnień.

Każdy kto świadomie działa na szkodę Fundacji Pasterze musi liczyć się z tym, że nie będzie mile widziany w naszym gronie.

Ponadto, nie widzimy sensu prowadzenia dyskusji z Tobą, ponieważ na dowolnie zadane przez ciebie pytanie, żadna odpowiedź nie będzie satysfakcjonująca, oprócz tej, którą sama sobie wyimaginujesz.
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2015, 23:00:15 pm wysłana przez Nemo »


 



Estalia by Smf Personal