www.pasterzeforum.pl » ROZMOWY O WSZYSTKIM I O NICZYM » HYDE PARK (Moderator: Aga)
 » Skargi i zażalenia

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


© 2017 Fundacja Pasterze. Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Autor Wątek: Skargi i zażalenia  (Przeczytany 22642 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline kasia

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 739
Odp: Skargi i zażalenia
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 19, 2012, 22:08:41 pm »
Nie podoba mnie się to i koniec--W takim razie ze współpracy nici ---a tak wiele miałam do zaoferowania fundacji ---naprawde ---działałam od zawsze bardzo aktywnie ---i bym się przydała w fundacji ---ale nie będe pchała się tam gdzie mnie nie chcą  :<

Nikogo na sile się tu nie trzyma... 
 
Jako dziecko nie powinnam się wtrącać... , ale Iza.N uważam ze sama zrozumiesz kiedy poznasz bliżej Pasterzy. Ja Pasterzy podziwiam i są dla mnie przykładem do naśladowania za ich zapal do pracy ,cierpliwość oraz zrozumienie tych cierpiących bidulek. Nie oczekują na oklaski ani na wynagrodzenia po prostu robią to dla nich ... bo maja serca wypełnione miłością i każdą wolna chwile
poświęcają biednym kruszynom ,które kiedyś zagubione teraz odnalazły swój prawdziwy kochający dom dzięki ludzikom z Fundacji.  :heartbeat:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2012, 17:05:26 pm wysłana przez kasia »
Kasia z rodzinką i zwierzakami-Kropą, Roxi, Malinką.

Odp: Skargi i zażalenia

jarecki

  • Gość
Odp: Skargi i zażalenia
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 20, 2012, 23:25:32 pm »
Zauroczenie to za mało, żeby dostać psa od Fundacji Pasterze.

http://www.pasterzeforum.pl/index.php?topic=114.0

Jak zwykle krótka, niegrzeczna i wręcz bezczelna odpowiedź , a starczyło dać samego linka. Trzeba przyznać że masz talent do zrażania do siebie ludzi.

Odp: Skargi i zażalenia

jarecki

  • Gość
Odp: Skargi i zażalenia
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 20, 2012, 23:32:57 pm »
Szanowni miłośnicy psów, berneńczyków , bezdomnych i innych, bo zakładam że tylko tacy zadają sobie trud szukania psów do adopcji i zabierania głosu na forum. Każdy, a w szczególności osoby zajmujące się z poświęceniem szukaniem domów dla bezdomnych psiaków,  działają w dobrej wierze, wykorzystując całą swoją wiedzę, doświadczenie i poświęcając swój czas dla dobra tych bidulinków. Nie ma więc sensu boczenie się na forum, nawet gdy czujemy osobistą urazę. Nie służy to niczemu. Sama miałam okazję przekonać się jak dużą wiedzą i pomocą mogą służuć w chwili kryzysu gdy zaskakują nas sytuacje różne po adopcji psa ( pozdrowienia dla Pani Elzy ).
Jarecki, nie czuj się rozgoryczony, Fundacja wie co robi i nie chodzi tu o to żeby ktoś się czuł odrzucony, miłość wielka, którą się tu kierują czasami niezrozumiała i niewytłumaczalna - jak każda WIELKA MIŁOŚĆ - przez nią się cierpi, ale ona też dostarcza czegoś niesamowitego, cudownego i często niezrozumiałego i tym właśnie oprócz realiów kierują się nasi Pasterze....i tyle  :th_0girl_dance:

Nie czuję się rozgoryczony, mam dwa psy w tym jednego adoptowałem jako nieadopcyjnego ( choroby i wiek ). po prostu piszę tutaj to co myślę . A myślę ....   Partia wie co robi - tak mi sie jakoś skojarzyło ...

Odp: Skargi i zażalenia

jarecki

  • Gość
Odp: Skargi i zażalenia
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 20, 2012, 23:50:06 pm »
"Fundacja Pasterze" nie zatrudnia pracowników, żaden wolontariusz nie pobiera wynagrodzenia za opiekę nad psem

Łapiesz za słówka ale nie masz racji:
cyt:

 Wolontariat (łac. voluntarius - dobrowolny) to dobrowolna, bezpłatna, świadoma praca na rzecz innych lub całego społeczeństwa, wykraczająca poza związki rodzinno-koleżeńsko-przyjacielskie.
Wolontariusz to osoba pracująca na zasadzie wolontariatu. Innym określeniem jest ochotnik (choć ten wyraz ma też inne znaczenia). Według Ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie wolontariuszem jest ten, kto dobrowolnie i świadomie oraz bez wynagrodzenia angażuje się w pracę na rzecz osób, organizacji pozarządowych, a także rozmaitych instytucji działających w różnych obszarach społecznych
Określenie bezpłatna nie oznacza bezinteresowna, lecz bez wynagrodzenia materialnego. W rzeczywistości wolontariusz uzyskuje liczne korzyści niematerialne: satysfakcję, spełnienie swoich motywacji (poczucie sensu, uznanie ze strony innych, podwyższenie samooceny itd.), zyskuje nowych przyjaciół i znajomych, zdobywa wiedzę, doświadczenie i nowe umiejętności, a w związku z tym i lepszą pozycję na rynku pracy

Odp: Skargi i zażalenia

Offline Issa

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 2328
  • Płeć: Kobieta
Odp: Skargi i zażalenia
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 20, 2012, 23:53:32 pm »
Zauroczenie to za mało, żeby dostać psa od Fundacji Pasterze.

http://www.pasterzeforum.pl/index.php?topic=114.0

Jak zwykle krótka, niegrzeczna i wręcz bezczelna odpowiedź , a starczyło dać samego linka. Trzeba przyznać że masz talent do zrażania do siebie ludzi.

Jarecki nie ma nic niegrzecznego w tym co napisała Elza! A napisała prawdę, zauroczyć się a stać się DS dla tych bid to inna sprawa, której najwidoczniej nie rozumiesz.

Odp: Skargi i zażalenia

jarecki

  • Gość
Odp: Skargi i zażalenia
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 21, 2012, 00:21:51 am »
Zauroczenie to za mało, żeby dostać psa od Fundacji Pasterze.

http://www.pasterzeforum.pl/index.php?topic=114.0

Jak zwykle krótka, niegrzeczna i wręcz bezczelna odpowiedź , a starczyło dać samego linka. Trzeba przyznać że masz talent do zrażania do siebie ludzi.

Jarecki nie ma nic niegrzecznego w tym co napisała Elza! A napisała prawdę, zauroczyć się a stać się DS dla tych bid to inna sprawa, której najwidoczniej nie rozumiesz.

twoje prawo tak uważać, moje prawo trwać przy swoim. A na marginesie jak tam Twoje adoptowane bidy dla których stałaś się DS , który tak dobrze rozumiesz?

Odp: Skargi i zażalenia

Offline sabamlis

  • Nowy Użytkownik*
  • *
  • Wiadomości: 4364
Odp: Skargi i zażalenia
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 21, 2012, 08:22:40 am »
A na marginesie jak tam Twoje adoptowane bidy dla których stałaś się DS , który tak dobrze rozumiesz?

Chyba z Issunia wszystko w porzadku :th_holeinwall:, mam nadzieje sie o tym przekonac dzisiej na wspolnym spacerku  :friends:
Marysia
"Dobroczynność nie polega na dawaniu kości psu. Dobroczynność to kość dzielona z psem wówczas, gdy jesteś równie głodny jak on"
Jack London

Odp: Skargi i zażalenia

agora

  • Gość
Odp: Skargi i zażalenia
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 21, 2012, 08:47:56 am »
Zauroczenie to za mało, żeby dostać psa od Fundacji Pasterze.

http://www.pasterzeforum.pl/index.php?topic=114.0

Jak zwykle krótka, niegrzeczna i wręcz bezczelna odpowiedź , a starczyło dać samego linka. Trzeba przyznać że masz talent do zrażania do siebie ludzi.

jarecki  :bravojs0:

Odp: Skargi i zażalenia

Offline Milla

  • Nowy Użytkownik*
  • *
  • Wiadomości: 4869
  • Płeć: Kobieta
  • Felicitas multos habet amicos.
Odp: Skargi i zażalenia
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 21, 2012, 09:02:53 am »
Agora
Cytuj
Regulamin Forum Pasterzy

Forum to miejsce przygotowane specjalnie dla osób związanych z Fundacją Pasterze, służące wymianie poglądów i opinii, prowadzeniu dyskusji, dzieleniu się doświadczeniami na zagadnienia tematycznie związane z tematyką forum.

[...]
§3
[...]
5. Konta użytkowników, którzy nie będą aktywni w ciągu 180 dni, będą automatycznie usuwane.
6. Użytkownicy zobowiązani są w terminie 7 dni do napisania kilku słów o sobie w dziale 'Przedstaw się'. W razie niedopełnienia tego warunku konto użytkownika może zostać usunięte.

Także zapraszam do przedstawienia się.

i Jarecki:
Cytuj
Regulamin Forum Pasterzy

Forum to miejsce przygotowane specjalnie dla osób związanych z Fundacją Pasterze, służące wymianie poglądów i opinii, prowadzeniu dyskusji, dzieleniu się doświadczeniami na zagadnienia tematycznie związane z tematyką forum.

[...]
§14
Należy unikać pisania jednego postu zaraz pod drugim w krótkim odstępie czasu, należy używać funkcji ?modyfikuj?.
[...]

Przypomnę, a nawet zachęcę do powtórnej lektury pełnego tekstu, przed wpisaniem przez Was kolejnych postów.
Jeszcze od siebie dodam, nikt nie zmusza Was do pobytu na naszym forum.
pozdrawiam
Milla, Maja (*) i Bonita
Gdzie wielka rządzi pycha albo wielkie pieniądze, tam łatwo powstaje urojenie, że uważa się swoją zachciankę za mądrość

Odp: Skargi i zażalenia

Offline Issa

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 2328
  • Płeć: Kobieta
Odp: Skargi i zażalenia
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 21, 2012, 09:08:28 am »
Jarecki sam możesz sprawdzić, jak byś uważnie czytał wątki na forum to nie padło by to pytanie :naughty:
A tu jest wszystko o mojej suni Issie
http://www.pasterzeforum.pl/index.php?topic=441.0
I oczywiście będę na spacerku dziś.
Miłego dnia życzę.

Odp: Skargi i zażalenia

jarecki

  • Gość
Odp: Skargi i zażalenia
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 21, 2012, 09:33:06 am »
Agora
Cytuj
Regulamin Forum Pasterzy

Forum to miejsce przygotowane specjalnie dla osób związanych z Fundacją Pasterze, służące wymianie poglądów i opinii, prowadzeniu dyskusji, dzieleniu się doświadczeniami na zagadnienia tematycznie związane z tematyką forum.

[...]
§3
[...]
5. Konta użytkowników, którzy nie będą aktywni w ciągu 180 dni, będą automatycznie usuwane.
6. Użytkownicy zobowiązani są w terminie 7 dni do napisania kilku słów o sobie w dziale 'Przedstaw się'. W razie niedopełnienia tego warunku konto użytkownika może zostać usunięte.

Także zapraszam do przedstawienia się.

i Jarecki:
Cytuj
Regulamin Forum Pasterzy

Forum to miejsce przygotowane specjalnie dla osób związanych z Fundacją Pasterze, służące wymianie poglądów i opinii, prowadzeniu dyskusji, dzieleniu się doświadczeniami na zagadnienia tematycznie związane z tematyką forum.

[...]
§14
Należy unikać pisania jednego postu zaraz pod drugim w krótkim odstępie czasu, należy używać funkcji ?modyfikuj?.
[...]

Przypomnę, a nawet zachęcę do powtórnej lektury pełnego tekstu, przed wpisaniem przez Was kolejnych postów.
Jeszcze od siebie dodam, nikt nie zmusza Was do pobytu na naszym forum.
pozdrawiam


Zatem może mi powiesz jak mam odpowiedzieć na kilka postów w jednym poście , tak aby to było czytelne dla każdego ?  Masz racje, dzieki Bogu nikt nie zmusza mnie do przebywania na tym forum. Jednakże już wcześniej przez Murke byłem oskarżany o to, że ciągnę temat po to żeby ciągnąć. Po dłuższej nieobecności na tym wątku stwierdziłem , że ponownie wywołano mnie do tablicy więc sama rozumiesz - nie pozostawiam pytań bez odpowiedzi. Co oczywiście nie zmienia mojego zdania na temat waszego klubu wzajemnej adoracji i nie zamierzam do niego przystąpić.

Odp: Skargi i zażalenia

Offline Milla

  • Nowy Użytkownik*
  • *
  • Wiadomości: 4869
  • Płeć: Kobieta
  • Felicitas multos habet amicos.
Odp: Skargi i zażalenia
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 21, 2012, 10:07:21 am »
Bardzo prosto, używając odpowiedniej ilości "enterów" pomiędzy kolejnymi cytatami i komentarzami.

Nie, nie rozumiem w którym miejscu wywołano Cie do tablicy i raczej zrozumieć nie chcę.

Jeżeli nie chcesz przystępować, to po co tutaj piszesz? Możesz prosić o usunięcie konta i nawet nikt Cie nie będzie z tym klubem kojarzył.

Życzę miłego dnia.
Milla, Maja (*) i Bonita
Gdzie wielka rządzi pycha albo wielkie pieniądze, tam łatwo powstaje urojenie, że uważa się swoją zachciankę za mądrość

Odp: Skargi i zażalenia

Murka

  • Gość
Odp: Skargi i zażalenia
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 21, 2012, 11:21:45 am »
No niestety, któryś z nowych forumowiczów wyciągnął sprawę. Może popatrzeć na datę postu, zanim zaczniemy na niego odpowiadać? Tylko, że jesteśmy dorośli (z małymi wyjątkami) i chyba nie ma co tłuc wszystkiego od początku. Zasady u Pasterze są jakie są - można je akceptować, lub się z Pasterzami nie zadawać. Jeżeli adoptowałeś 10 letniego psa to mam dla Ciebie duży szacunek. To nie chodzi o to, że we wszystkim, wszyscy się muszą w 100% zgadzać. Chodzi o bilans plusów i minusów.

Odp: Skargi i zażalenia

jarecki

  • Gość
Odp: Skargi i zażalenia
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 21, 2012, 11:34:36 am »
Bardzo prosto, używając odpowiedniej ilości "enterów" pomiędzy kolejnymi cytatami i komentarzami.

Nie, nie rozumiem w którym miejscu wywołano Cie do tablicy i raczej zrozumieć nie chcę.

Jeżeli nie chcesz przystępować, to po co tutaj piszesz? Możesz prosić o usunięcie konta i nawet nikt Cie nie będzie z tym klubem kojarzył.

Życzę miłego dnia.

Dziękuję za info na temat odpowiedzi - niestety nie jestem specjalistą w każdej dziedzinie i nie obawiam się pytać w przypadku wątpliwości, dlatego jeszcze raz tnx.

Co do drugiej części Twojej wypowiedzi. Piszę tutaj ze zwykłej przyzwoitości , jak sądzę także odpowiadasz ludziom nieznajomym, którzy Cię zapytają o cokolwiek nawet na ulicy.

No i ostatnie, chyba nie będę musiał nikogo prosić o usunięcie konta gdyż po pierwszym ostrzeżeniu nie ma drugiego i jest automatyczne usunięcie - cyt:


W wątku http://www.pasterzeforum.pl/index.php?topic=448.msg24559#msg24559

został przez użytkownika złamany §20 i 21 Regulaminu Forum; na tej podstawie zostało przyznane ostrzeżenie.

nieaktywne /blokada

KlaudiaK

  • Gość
nieaktywne /blokada
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 08, 2012, 16:04:06 pm »
witam,jestem swiezym uzytkownikiem,choc forum podczytuje od dluzszego czasu...:) czym nalezy sobie zasluzyc na dostep do galerii,ktora jeszcze jakis czas temu byla ogolnodostepna takze dla anonimowych czytaczy?  czyta sobie czlowiek ,roztkliwia sie ;) czeka z niecierpliwoscia na ciag dalszy,a tu ....http://www.pasterzeforum.pl/index.php?topic=226.105 nagle 'blad!'   :th_laie_59:   mam nadzieje,ze ten post nie zostatnie uznany za spam :emotbern:

Klaudia


 



Estalia by Smf Personal