www.pasterzeforum.pl » ZAGINIONE-ZNALEZIONE » ZNALEZIONE
 » Znaleziono sunię berneńczyka w Bydgoszczy przy Kauflandzie na Wyżynach

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


© 2017 Fundacja Pasterze. Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Autor Wątek: Znaleziono sunię berneńczyka w Bydgoszczy przy Kauflandzie na Wyżynach  (Przeczytany 2362 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

-Lupus-

  • Gość
Dziś ok.g. 15-ej znaleziono młodą, zdrowo wyglądającą sunię berneńczyka w Bydgoszczy przy markecie Kaufland na Wyżynach. Sunia wyglądała na zdrową, ale nie posiadała obroży. Dała się złapać bez większych problemów. Została odwieziona do bydgoskiego schroniska przy ul. Grunwaldzkiej. Swoją drogą, ciekawe czy czasem Sali znów nie uciekła...

Odp: Znaleziono sunię berneńczyka w Bydgoszczy przy Kauflandzie na Wyżynach

madziarsl

  • Gość
Odp: Znaleziono sunię berneńczyka w Bydgoszczy przy Kauflandzie na Wyżynach
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 08, 2012, 17:22:01 pm »
Mogło obyć się bez złośliwości na końcu...

Odp: Znaleziono sunię berneńczyka w Bydgoszczy przy Kauflandzie na Wyżynach

-Lupus-

  • Gość
Odp: Znaleziono sunię berneńczyka w Bydgoszczy przy Kauflandzie na Wyżynach
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 08, 2012, 17:24:08 pm »
Dlaczego złośliwości. Odebrałam telefon od pani, która pytała, czy znów nie uciekła, bo ta znaleziona wygląda jakoś tak samo... Jakich złośliwości??? Ludzie!!! Piszę, co myślę i co myślą inni...

Odp: Znaleziono sunię berneńczyka w Bydgoszczy przy Kauflandzie na Wyżynach

Offline wadera

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 531
  • Płeć: Kobieta
Odp: Znaleziono sunię berneńczyka w Bydgoszczy przy Kauflandzie na Wyżynach
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 09, 2012, 09:11:59 am »
Spokojnie dziewczyny :f260e9b378076837:
Przecież nic się nie dzieje  :friends:
Ewelina, Grześ, Jakub i Marcel

Odp: Znaleziono sunię berneńczyka w Bydgoszczy przy Kauflandzie na Wyżynach

madziarsl

  • Gość
Odp: Znaleziono sunię berneńczyka w Bydgoszczy przy Kauflandzie na Wyżynach
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 09, 2012, 09:18:24 am »
Wadera, po prostu nie odebrałam tego jako zwykłą informację. Wyraziłam swoją opinię :) Życzę oczywiście, żeby sunia wróciła do swojego właściciela jak najszybciej.

Odp: Znaleziono sunię berneńczyka w Bydgoszczy przy Kauflandzie na Wyżynach

Offline kajetan

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 677
Odp: Znaleziono sunię berneńczyka w Bydgoszczy przy Kauflandzie na Wyżynach
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 17, 2012, 23:20:07 pm »
Madziarsl Twoje życzenie sie spełnilo .Alarm byl chyba w sobotę a w niedziele sunia już wróciła do swojego opiekuna. Nie to nie była Sali.

Odp: Znaleziono sunię berneńczyka w Bydgoszczy przy Kauflandzie na Wyżynach

madziarsl

  • Gość
Odp: Znaleziono sunię berneńczyka w Bydgoszczy przy Kauflandzie na Wyżynach
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 18, 2012, 21:40:03 pm »
Cieszę się ogromnie z tak dobrych wieści. Swoją drogą, to straszni uciekinierzy z tych bernioli. Chyba pora zaczipować moją dziewczynkę...

Odp: Znaleziono sunię berneńczyka w Bydgoszczy przy Kauflandzie na Wyżynach

Offline kajetan

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 677
Odp: Znaleziono sunię berneńczyka w Bydgoszczy przy Kauflandzie na Wyżynach
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 18, 2012, 22:49:14 pm »
Teoretycznie warto zaczipowac ,ale zycie ...pisze rózne scenariusze. Przykład jakiś czas temu wymagal pomocy psiak ,który przez niemaly okres czasu był w schronie a że ma czipa stwierdzili dopiero przy wydawaniu -jak zczytywali nr właśnie wszepionego w schronie.Opier.... mojego weta bo sie pochwalil ,że przyszedł ktoś z znalezionym psem /tatu w uchu/ na szczepienie.Pytam sprawdziłeś czipa "nie a po co"..brak słow.Sa rózne typy czipow i nie kazdy czytnik jest w stanie odczytac wszystkie....No i musi sie komus chcieć !!!/bo nie ma o b o w i ą z k u !!!!!/
Inny problem niedoskonałe,rozproszone bazy danych i komu sie chce szukać .Jak jeszcze to samo woj no to moze ale dalej...Oj w sumie to temat rzeka.                                                                                                                                                          Ja jestem gorącym zwolennikiem adresówek ale noszonych na dodatkowej obroży.Kiedys psy dostawaly "blaszki"przy szczepieniu p. wsciekliznie teraz u nas nie a ja pytam komu to przeszkadzało ?


 



Estalia by Smf Personal