www.pasterzeforum.pl » ADOPCJE  » W NOWYM DOMU (Moderator: Issa)
 » Gloria- niewielka przylepka

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


© 2017 Fundacja Pasterze. Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Autor Wątek: Gloria- niewielka przylepka  (Przeczytany 20062 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tilis

  • Gość
Odp: Gloria- niewielka przylepka
« Odpowiedź #90 dnia: Styczeń 16, 2012, 17:03:35 pm »
Moczyć to się nie lubi ale w śniegu może cały dzień siedzieć :backflip: no przecież  futerko ma odpowiednie na takie zimy, gorzej z czesaniem tego futerka :th_0girl_dance:

Odp: Gloria- niewielka przylepka

tilis

  • Gość
Odp: Gloria- niewielka przylepka
« Odpowiedź #91 dnia: Luty 19, 2012, 09:14:23 am »
 :b38: Zima na całego ale Gloria uwielbia zabawy w śniegu,czasami obsypana jak bałwanek tylko oczy widać,a nieraz ryje jak krecik w zaspach a futerko ma takie gęste i pokręcone że aż się boję szczotkowania ,mam już sporą kolekcje różnych szczotek,grzebieni ale nadal ciężko czesać tak gęste futerko.

Odp: Gloria- niewielka przylepka

Offline sabamlis

  • Nowy Użytkownik*
  • *
  • Wiadomości: 4364
Odp: Gloria- niewielka przylepka
« Odpowiedź #92 dnia: Luty 19, 2012, 13:49:46 pm »
mam już sporą kolekcje różnych szczotek,grzebieni ale nadal ciężko czesać tak gęste futerko.
tak to troche syzyfowa praca :naughty:
Marysia
"Dobroczynność nie polega na dawaniu kości psu. Dobroczynność to kość dzielona z psem wówczas, gdy jesteś równie głodny jak on"
Jack London

Odp: Gloria- niewielka przylepka

tilis

  • Gość
Odp: Gloria- niewielka przylepka
« Odpowiedź #93 dnia: Maj 05, 2012, 21:11:31 pm »
 :emotbern:pozdrowienia od  przekochanej Glorii i jej Rodzinki dla wszystkich ,Glorunia wykazała sie wielką odwagą przeganiała Dziki oczywiście za ogrodzeniem tak szczekała ze poszły sobie do lasu i imo że zima już za nami to dziki nadal przychodzą pod  dom mimo że mieszkamy przy samej drodze ,wreszcie zrobiło sie ciepło i można mie otwarte na taras a Glorcia może swobodnie się poruszac miedzy domem a polem i chłodzic gęste futerko i zaczęło się  ! częste szczotkowanie i czesanie  a Glorcia tak się wtedy wierci naszczęście mam małego pomocnika który uwielbia czesac tego kudłaczka :th_0girl_dance:

Odp: Gloria- niewielka przylepka

Offline Ani@

  • Przyjaciel Fundacji
  • ***
  • Wiadomości: 5807
Odp: Gloria- niewielka przylepka
« Odpowiedź #94 dnia: Maj 06, 2012, 17:02:18 pm »
Glorciu miłego czesanka - nie ma to jak małe rączki do pomocy  :kiss:

Odp: Gloria- niewielka przylepka

Offline Beata i Piotr

  • Aktywny Użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 449
Odp: Gloria- niewielka przylepka
« Odpowiedź #95 dnia: Maj 09, 2012, 08:07:55 am »
Cudniaste! Miałam kiedyś setera, teraz mam berna - ale taki dwupak to ideał ! :emotbern:

Odp: Gloria- niewielka przylepka

tilis

  • Gość
Odp: Gloria- niewielka przylepka
« Odpowiedź #96 dnia: Maj 14, 2012, 14:44:00 pm »
Dwupak jest świetny i takie ma różne charakterki że czasami śmiechu co nie miara Seterka jak wyscigówka na spacerku A Berneńka próbuje dotrzymać kroku z różnym skutkiem ale przeważnie po krótkim czasie wraca sprawszić co u Panci a wspólne polowanie na krety jest bardzo owocne juz kilka  razem upolowały tylko nie wiem która kiedy danego delikwenta łapie ale podchody wspólne i kopią razem fajnie wyglądają z nochalami przy ziemi :laugh:

Odp: Gloria- niewielka przylepka

Offline ElzaMilicz

  • Pasterz
  • *****
  • Wiadomości: 7774
  • Veritas odium parit.
Odp: Gloria- niewielka przylepka
« Odpowiedź #97 dnia: Maj 14, 2012, 14:52:28 pm »
Miło choć w wyobraźni widzieć taką scenkę.  :grin:
...zło jest banalne, dobro niepojęte;  bez wiary przewracamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry...
Nara* Tina* Szila* Meda* Aza Jaga


 



Estalia by Smf Personal