www.pasterzeforum.pl » ADOPCJE  » W NOWYM DOMU (Moderator: Issa)
 » Mimi słodka jak bita śmietana

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


© 2017 Fundacja Pasterze. Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Autor Wątek: Mimi słodka jak bita śmietana  (Przeczytany 41345 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline stepi

  • Przyjaciel Fundacji
  • ***
  • Wiadomości: 1587
Odp: Mimi słodka jak bita śmietana
« Odpowiedź #135 dnia: Sierpień 11, 2014, 10:19:39 am »
 :drunk: wielu takich rocznic i do spotkania we wrześniu

Odp: Mimi słodka jak bita śmietana

Offline Efka

  • Nowy Użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 240
Odp: Mimi słodka jak bita śmietana
« Odpowiedź #136 dnia: Sierpień 11, 2014, 12:43:53 pm »
Dla tych, których nie zobaczymy we wrześniu kilka zdjęć. Od czasu do czasu spotykamy się z koleżankami mieszkającymi niedaleko. Tiną i Trejsi.

A to dowód, że Tineczka, dzięki Asi jest odważną dziewczynką.


Oj głaszcze kogoś innego!!?

Nasza Jubilatka






A teraz się pochwalimy postępami. W październiku, kiedy Berni z nami zamieszkał królik Majcia została zmuszona do emigracji. Berni traktował ją jak biegające jedzonko. Wiosną Majcia wróciła z wygnania, a Berni? Sami zobaczycie co wyszło z wyciągania żarcia z pyska. Jesteśmy dumni z Berniego.


Na koniec Bernusiowe spojrzenie


Dziękujemy wszystkim bardzo serdecznie, do zobaczenia.

Odp: Mimi słodka jak bita śmietana

Offline ElzaMilicz

  • Pasterz
  • *****
  • Wiadomości: 7774
  • Veritas odium parit.
Odp: Mimi słodka jak bita śmietana
« Odpowiedź #137 dnia: Sierpień 11, 2014, 17:47:12 pm »
   Brawo Berni!   :bravojs0:    :wub:
...zło jest banalne, dobro niepojęte;  bez wiary przewracamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry...
Nara* Tina* Szila* Meda* Aza Jaga

Odp: Mimi słodka jak bita śmietana

Offline Tolka

  • Nowy Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Kobieta
Odp: Mimi słodka jak bita śmietana
« Odpowiedź #138 dnia: Sierpień 12, 2014, 15:56:39 pm »
 :bravojs0:

Odp: Mimi słodka jak bita śmietana

Offline Efka

  • Nowy Użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 240
Odp: Mimi słodka jak bita śmietana
« Odpowiedź #139 dnia: Sierpień 11, 2015, 22:09:59 pm »
Tak się kochani porobiło, że nieoczekiwanie "pyknęły" nam 2 latka. Ot tak, jakby ktoś palcami pstryknął. O Bajci można by mówić w kategoriach weteranki, ale patrząc na jej zachowanie to raczej mały szczylek jest  :grin:. Panienka ma się cudnie i oby zostało tak jak najdłużej. Uwierzcie, że odmłodniała. Większość dolegliwości ustąpiła. Nawet stawy całkiem, całkiem. Jasne, że wspomagamy maleństwo np. karmą dla starszych psów. Chociaż obawiam się byłaby lekko urażona wiedząc, co je  :grin: Nie zniknęły niestety wszystkie jej lęki i czasem jeszcze reaguje strachem na nieoczekiwany dotyk obcych rąk czy głośny hałas. Ale domownicy mogą już od dawna wszystko to, co 2 lata temu było nie do pomyślenia. Od dawna Baja pełną piersią broni swojego terenu, obszczekując namiętnie zbyt blisko przechodzących. To naprawdę wielka przyjemność móc obserwować tę zmianę. Bajci wyniki są fascynujące, zresztą Berniego też. Ostatnio się śmiałam, że oni razem z Bernim częściej mają badania kontrolne niż mój mąż. A już na 100% lepsze wyniki, a cholesterol z całą pewnością  :cheesy:  Tylko jakieś nornice przebrzydłe atakują mój ogródek, kopiąc pół metrowe doły dokładnie wielkości bernola  :th_dash1:  A jedna taka, to się nawet pod kaskadę podkopała na tyle skutecznie, że trzeba było odbudować jedną ścianę.
Nie wiem jak to się stało, że dostały się nam takie dwa szczęścia i czym sobie na ich miłość zasłużyliśmy.  I pewnie nie będę oryginalna mówiąc, że to najlepsza nagroda wracać do domu i widzieć tę miłość w ich oczach. Od dawna twierdzę, że decyzja o ich adopcji to jedna z najlepszych decyzji w życiu i niezmiennie jesteśmy wdzięczni Wam wszystkim, którzy nam w tym pomogli.

Odp: Mimi słodka jak bita śmietana

Offline stepi

  • Przyjaciel Fundacji
  • ***
  • Wiadomości: 1587
Odp: Mimi słodka jak bita śmietana
« Odpowiedź #140 dnia: Sierpień 12, 2015, 08:56:14 am »
Dużo mizianek dla psiaków  :emotbern: :emotbern: a dla Was bardzo gorące pozdrowienia  :friends: :heartbeat: :friends:

Odp: Mimi słodka jak bita śmietana

Offline BeataA

  • Przyjaciel Fundacji
  • ***
  • Wiadomości: 1130
  • Płeć: Kobieta
Odp: Mimi słodka jak bita śmietana
« Odpowiedź #141 dnia: Sierpień 12, 2015, 11:55:30 am »
wszystkiego najlepszego i dużo  :emotbern: dla psiaczków

Odp: Mimi słodka jak bita śmietana

Offline stepi

  • Przyjaciel Fundacji
  • ***
  • Wiadomości: 1587
Odp: Mimi słodka jak bita śmietana
« Odpowiedź #142 dnia: Sierpień 12, 2015, 13:55:11 pm »
Spojrzałam na zdjęcia z przed roku :shy:
Ale różnica temperatur w porównaniu z obecną aurą  :naughty:

Odp: Mimi słodka jak bita śmietana

Offline Aga

  • Pasterz
  • *****
  • Wiadomości: 2435
Odp: Mimi słodka jak bita śmietana
« Odpowiedź #143 dnia: Sierpień 13, 2015, 20:08:24 pm »
Świętujemy razem z Wami...  :wub:

morza szczęścia i oceanu zdrowia życzymy  :kiss:

Odp: Mimi słodka jak bita śmietana

Offline Efka

  • Nowy Użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 240
Odp: Mimi słodka jak bita śmietana
« Odpowiedź #144 dnia: Styczeń 13, 2016, 22:36:15 pm »
Też mam kłopot ze zdjęciami, a jest duuużo zaległych. Panna jest zdrowa, za to zrobiła się zaborcza na maksa. Elza wie bo dzwonilam po pomoc, że przestaliśmy przesypiać noce bo panience się towarzystwa pańciowego chciało i szczekała całymi nocami. Ani opierniczanie ani głaskanie nie pomagało. 3 w nocy pobudka, bo tak darła japarę, że ściany trzeszczały. W końcu pomogły środki przymusu bezpośredniego :-) Nie, nie nic z tych rzeczy. Żadnych kar cielesnych. Dostała eksmisję z wygodnego pokoju, pańcia zabrała dywanik i zabawki i kazała spać zamkniętej panience w przedsionku. Doopka trochę się odgniotła od kafelek ale 2 noce i przeszło. Panna wróciła grzeczna na swoje miejsce. Za to po powrocie, chyba w ramach rewanżu, "przesadziła" w domu wszystkie kwiaty i zaatakowała zmywarkę. Zmywara wygląda jakby ją ktoś grzebieniem poczesał. Jak zobaczyła, że tym razem nie ma czułości na powitanie i pańcia ma focha, nie głaszcze, nie przytula, to się maleństwo uspokoiło. Chyba na przeprosiny, po raz pierwszy jak u nas jest wgramoliła się do mnie na kanapę, położyła mordkę i patrzyła prosto w oczy. No i zawarłyśmy rozejm. Ja przytulam, a Bajcia nie czesze zmywarki, nie szczeka w nocy i kwiaty też są już bezpieczne.
Berni chorował troszkę. Nie wiadomo skąd i dlaczego na głowie wyrósł mu ogromny guz, który następnego dnia jeszcze bardziej urósł, aż zasłonił prawe oko. Po USG i biopsji okazało się, że to "tylko"ogromny ropień, o nieznanym pochodzeniu. Ale przynajmniej dający się leczyć. Bernol z wygoloną połową głowy wygląda wyjątkowo żałośnie. Nic tylko przytulać. Kuracja pomogła, jesteśmy na finiszu. Dzisiaj młody przyjął ostatni zastrzyk antybiotyku, a guz pięknie się wchłania. Na zielonej od środków dezynfekcyjnych głowie, sierść odrośnie.  I pewnie na następnym spotkaniu fundacyjnym nie będzie śladu po jajku. Przyznam, że się wystraszyliśmy. Wobec tylu w ostatnich miesiącach smutnych wpisów na forum człowiek ma od razu najgorsze skojarzenia. Wszystkim życzmy dużo zdrowia w nowym roku.

Odp: Mimi słodka jak bita śmietana

Offline Issa

  • Moderator
  • ******
  • Wiadomości: 2328
  • Płeć: Kobieta
Odp: Mimi słodka jak bita śmietana
« Odpowiedź #145 dnia: Styczeń 14, 2016, 07:49:00 am »
Efka nie podoba się zmywarka juz pannicy  :giggle: 


Bernie  :friends: zdrówka

Odp: Mimi słodka jak bita śmietana

Offline stepi

  • Przyjaciel Fundacji
  • ***
  • Wiadomości: 1587
Odp: Mimi słodka jak bita śmietana
« Odpowiedź #146 dnia: Styczeń 14, 2016, 09:46:45 am »
Berni dużo zdrówka a Bajka ty się dziewczynko trzymaj grzecznie i odpuść wybryki  :heartbeat:
Również dużo dobrego w tym nowym roku i do zobaczenia na spotkaniu  :friends:

Odp: Mimi słodka jak bita śmietana

Offline Efka

  • Nowy Użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 240
Odp: Mimi słodka jak bita śmietana
« Odpowiedź #147 dnia: Styczeń 15, 2016, 13:44:55 pm »
Efka nie podoba się zmywarka juz pannicy  :giggle: 


Też tak obstawiam  :grin: "Młoda" widać stwierdziła, że to już nieekonomiczny szmelc i czas na zmianę :grin:

Zapomniałam laseczkę pochwalić - w tym roku środki uspokajające w sylwestra były tylko w pogotowiu. Baja  kilka razy leniwie podniosła głowę, jak za blisko strzelali. Szybki luk na państwa - aha nie reagują, znaczy ja też nie muszę, to się kimnę. Tak się laseczka zmieniła! Żegnamy uspokajacze, mam nadzieję, na zawsze.

Odp: Mimi słodka jak bita śmietana

Offline ElzaMilicz

  • Pasterz
  • *****
  • Wiadomości: 7774
  • Veritas odium parit.
Odp: Mimi słodka jak bita śmietana
« Odpowiedź #148 dnia: Styczeń 18, 2016, 09:05:34 am »
Brawo luleczka!   :bravojs0:
...zło jest banalne, dobro niepojęte;  bez wiary przewracamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry...
Nara* Tina* Szila* Meda* Aza Jaga

Odp: Mimi słodka jak bita śmietana

Offline Efka

  • Nowy Użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 240
Odp: Mimi słodka jak bita śmietana
« Odpowiedź #149 dnia: Styczeń 23, 2017, 20:58:49 pm »
Sielsko, anielsko, czarodziejsko. Nie ma o czym pisać. I całe szczęście.  Może tylko o tym, że mi odwaliło, że zaprosiłam trenera psów żeby nauczył obie mordki zabawy. Stwierdziłam, że są za poważne, za karne, za bardzo zdyscyplinowane i na stare lata czas zacząć się bawić. W związku z  powyższym przechodzimy szkolenie. A czy przyniesie efekty - zobaczymy. Na razie zaległe foty,a  zimowe niedługo. Pozdrawiamy





 



Estalia by Smf Personal