www.pasterzeforum.pl » ZDROWIE I PIELĘGNACJA » ZDROWIE
 » Psi dermatolog w Warszawie

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


© 2017 Fundacja Pasterze. Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Autor Wątek: Psi dermatolog w Warszawie  (Przeczytany 10001 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anavilma

  • Aktywny Użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 297
  • Płeć: Kobieta
    • Aron i My - blog naszych piesów
Psi dermatolog w Warszawie
« dnia: Październik 03, 2012, 11:49:45 am »
Pytanko mam, co prawda ono nie mojej trikolorowej księżniczki Miluni dotyczy, a czarnego księcia Aronka, ale jakoś mi to wybaczycie pewnie  :th_holeinwall:
Czy ktoś może zna dobrego dermatologa w Warszawie lub niedaleko? Znaczy psiego rzecz jasna ...
Ania

Odp: Psi dermatolog w Warszawie

Offline Milla

  • Nowy Użytkownik*
  • *
  • Wiadomości: 4869
  • Płeć: Kobieta
  • Felicitas multos habet amicos.
Odp: Psi dermatolog w Warszawie
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 03, 2012, 12:07:01 pm »
My wybieramy się dzisiaj do dermatologa, więc po wizycie będę mogła napisać coś więcej ;)
http://www.znanylekarz.pl/katarzyna-oczkowska2/weterynarz/chotomow-warszawa


Nasza forumowa Monika poleciła mi także dr Dembele  http://www.znanylekarz.pl/dr-n-wet-kourou-dembele/weterynarz-dermatolog/warszawa
Milla, Maja (*) i Bonita
Gdzie wielka rządzi pycha albo wielkie pieniądze, tam łatwo powstaje urojenie, że uważa się swoją zachciankę za mądrość

Odp: Psi dermatolog w Warszawie

Monika

  • Gość
Odp: Psi dermatolog w Warszawie
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 03, 2012, 12:08:17 pm »
Mogę w 100% polecić bo sama wielokrotnie u niego byłam z różnymi psami i problemami alergicznymi oraz niewiadomojakimi:))))))
dr Kuru Dembele - wspaniały diagnosta, nie wymagający powtarzania w nieskończoność wizyt i kontroli, wspaniały lekarz i człowiek.
Wizyta wymaga wcześniejszego telefonicznego zapisu, dość odległe terminy bo przyjeżdzają do niego pacjenci z całej Polski ale naprawdę warto poczekać...
Na pewno przyjmuje w lecznicy Białobrzeska
http://www.bialobrzeska.waw.pl/
oraz prawdopodobnie na SGGW gdzie również wykłada
Polecam:)

 

Odp: Psi dermatolog w Warszawie

Offline anavilma

  • Aktywny Użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 297
  • Płeć: Kobieta
    • Aron i My - blog naszych piesów
Odp: Psi dermatolog w Warszawie
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 03, 2012, 13:03:22 pm »
Mogę w 100% polecić bo sama wielokrotnie u niego byłam z różnymi psami i problemami alergicznymi oraz niewiadomojakimi:))))))
dr Kuru Dembele - wspaniały diagnosta, nie wymagający powtarzania w nieskończoność wizyt i kontroli, wspaniały lekarz i człowiek.

Polecam:)

Eh, byłam u niego, ale jakoś nie wyszłam do końca przekonana ... Aron ma jakiś problem ze skórą i sierścią, oraz ogonem, doktor się skupił wyłącznie na ogonie, mówiąc ze to przerost gruczołu ogonowego i trzeba od razu kastrować, na mój protest że zaraz zaraz chwileczkę, zaproponował leczenie ypozanem, które zastosowałam, a które na skórę nie pomogło. Teraz żałuję trochę że tak łatwo się zgodziłam, będąc pod wrażeniem pozytywnych opinii o tym lekarzu w internecie. A w sumie problem dalej mamy, a nawet myślę że z sierścią jest gorzej, chyba że Aron postanowił właśnie całkiem zmienić podszerstek, bo wyłazi z niego garściami. Dlatego szukam kogoś innego, kto spojrzy dokładniej na te jego skórę...

Doktor rzeczywiście miły, ale miałam wrażenie nie nie chciało mu się mnie do końca wysłuchać. Nie lubię tego u lekarzy, ani u ludzkich, ani u nie-ludzkich...
Ania

Odp: Psi dermatolog w Warszawie

Offline anavilma

  • Aktywny Użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 297
  • Płeć: Kobieta
    • Aron i My - blog naszych piesów
Odp: Psi dermatolog w Warszawie
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 03, 2012, 13:04:54 pm »
My wybieramy się dzisiaj do dermatologa, więc po wizycie będę mogła napisać coś więcej ;)
http://www.znanylekarz.pl/katarzyna-oczkowska2/weterynarz/chotomow-warszawa


O, dzięki, to ja czekam grzecznie na opinię ...
Ania

Odp: Psi dermatolog w Warszawie

Monika

  • Gość
Odp: Psi dermatolog w Warszawie
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 03, 2012, 13:35:05 pm »
Hm....  :< no to porządnie się zdziwiłam, bo właśnie to mnie w nim urzekło, że wysłuchał, wypytał i traktował nas bardzo rzetelnie,  całą swoja uwagę kierując na pacjenta.... w gabinecie siedzieliśmy nieprzyzwoicie długo bo byli również przy badaniu studenci weterynarii, więc rozkładał na czynniki pierwsze objawy, leczenie... ale wystarczył jeden lek i przeszło jak ręką odjął, a przed Dembele zwiedziłyśmy pół wetów w mieście bez efektów...
Przykro mi, że spudłowałam  :< ... Aronku - zdrówka...

Odp: Psi dermatolog w Warszawie

Offline anavilma

  • Aktywny Użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 297
  • Płeć: Kobieta
    • Aron i My - blog naszych piesów
Odp: Psi dermatolog w Warszawie
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 03, 2012, 13:55:34 pm »
Hm....  :< no to porządnie się zdziwiłam, bo właśnie to mnie w nim urzekło, że wysłuchał, wypytał i traktował nas bardzo rzetelnie,  całą swoja uwagę kierując na pacjenta.... w gabinecie siedzieliśmy nieprzyzwoicie długo bo byli również przy badaniu studenci weterynarii, więc rozkładał na czynniki pierwsze objawy, leczenie... ale wystarczył jeden lek i przeszło jak ręką odjął, a przed Dembele zwiedziłyśmy pół wetów w mieście bez efektów...
Przykro mi, że spudłowałam  :< ... Aronku - zdrówka...

No i powiem, że i ja się dziwnie czułam, bo opinie wcześniej czytałam jak najlepsze. Może gorszy dzień miał pan doktor, każdemu się przecież może zdarzyć...
Ale dzięki za odpowiedź :)
Ania

Odp: Psi dermatolog w Warszawie

Murka

  • Gość
Odp: Psi dermatolog w Warszawie
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 03, 2012, 18:00:19 pm »
Ja też byłam u Kuru Dembele. Z 13 letnią w tamtym momencie niufką, która skórę atopową miała od swojej paskudnej młodości - przez pierwsze dwa lata była własnością chama i bandyty. Moi weterynarze przez wiele lat dawali radę, jednak na starość Maszy coś im przestało wychodzić. Dr Dembele mi sukę wyleczył, następne dwa lata przeżyła prawie komfortowo, ja nie najlepiej myślę o polskiej i medycynie i weterynarii, ale do Kuru mam dużo zaufania i wdzięczności.
Acha :  obie moje niufki linieją o tej prze roku na potęgę, taki mają zwyczaj od lat.
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2012, 18:52:26 pm wysłana przez Murka »

Odp: Psi dermatolog w Warszawie

Offline anavilma

  • Aktywny Użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 297
  • Płeć: Kobieta
    • Aron i My - blog naszych piesów
Odp: Psi dermatolog w Warszawie
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 03, 2012, 22:22:50 pm »
Eh, no to szkoda że akurat my mieliśmy pecha w kontakcie z panem doktorem.  :<

Co do linienia, to Aron nigdy aż tak bardzo nie gubił sierści, a jest z nami juz 4 lata, ale może akurat to taki rok. Ale na koniuszkach tych wypadających włosków są takie małe jakby strupki a oprócz tego ma kolonie takich niby strupków na ogonie (duzo) i na grzbiecie (mniej). One wyglądem przypominają nasionka lnu, tylko mniejsze. No w każdym razie ktoś to jeszcze musi obejrzeć, bo mi się nie podoba że po tych hormonach dalej wszystko jest tak samo, może tylko mniej zaognione.



Ania

Odp: Psi dermatolog w Warszawie

Offline Milla

  • Nowy Użytkownik*
  • *
  • Wiadomości: 4869
  • Płeć: Kobieta
  • Felicitas multos habet amicos.
Odp: Psi dermatolog w Warszawie
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 03, 2012, 22:41:31 pm »
Byliśmy. Panią wet, jak chyba wszystkich tam lekarzy, mogę polecić. Konkretna, wysłuchała, obejrzała. Opowiedziała, dlaczego taka diagnoza, a nie inna, powiedziała co i jak dalej.
Ogólnie było na prawdę bardzo dobrze.
Milla, Maja (*) i Bonita
Gdzie wielka rządzi pycha albo wielkie pieniądze, tam łatwo powstaje urojenie, że uważa się swoją zachciankę za mądrość

Odp: Psi dermatolog w Warszawie

Offline anavilma

  • Aktywny Użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 297
  • Płeć: Kobieta
    • Aron i My - blog naszych piesów
Odp: Psi dermatolog w Warszawie
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 03, 2012, 23:37:39 pm »
Bardzo dziękuję. Pewnie się do niej niedługo wybiorę.
Ania

Odp: Psi dermatolog w Warszawie

Offline sabamlis

  • Nowy Użytkownik*
  • *
  • Wiadomości: 4364
Odp: Psi dermatolog w Warszawie
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 04, 2012, 08:26:36 am »
Sabinka (alergiczka) korzystala z pomocy lek wet. Rafała Stachurskiego(dermatologa), bylam bardzo zadowolona. Teraz pan doktor ma wlasna przychodnie: http://www.antecedo.pl/page2.html   troche mi nie po drodze, od Was tez daleko, ale moze (jak inni lekarze sie nie sprawdza) warto miec namiar.
Marysia
"Dobroczynność nie polega na dawaniu kości psu. Dobroczynność to kość dzielona z psem wówczas, gdy jesteś równie głodny jak on"
Jack London

Odp: Psi dermatolog w Warszawie

Offline anavilma

  • Aktywny Użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 297
  • Płeć: Kobieta
    • Aron i My - blog naszych piesów
Odp: Psi dermatolog w Warszawie
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 04, 2012, 09:26:12 am »
O, dzięki! Faktycznie trochę daleko, ale w sumie nie tak bardzo ...
Ania


 



Estalia by Smf Personal