www.pasterzeforum.pl » ADOPCJE  » W NOWYM DOMU (Moderator: Issa)
 » Cezar

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


© 2017 Fundacja Pasterze. Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Autor Wątek: Cezar  (Przeczytany 8776 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ziuta

  • Nowy Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
Odp: Cezar
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 18, 2015, 17:13:30 pm »
Witam wszystkich! Minął miesiąc od momentu kiedy Cezar jest z nami  :bravojs0: szczęście daje nam każdego dnia. Ela prosiła żebym dała znak życia więc spełniam życzenie ;) Uczymy się codziennie siebie nawzajem. Nasz arystokrata na hasło prowadź do domu, ciągnie do domu :) hasło "siad" działa bezbłędnie. Oświadczam, że nie interesują go rowerzyści, zwierzęta małe typu koty i małe piesy. Na spacerach spotykamy oczywiście większe koleżeństwo i wtedy nasz pasterz "rośnie" w oczach i "chroni" swoje stado. Jeżeli nadchodzące stworzenie wygląda przyjaźnie dajemy mu się przywitać, w innych przypadkach zmieniamy drogę  :laugh: Smycze mamy trzy  :naughty: jedna miastowa, druga ściągana 5m oraz na łąki i pola 20m linki. Uwielbia spacery długie a szczególnie te gdzie chodzimy w górę i w dół. kiedy biegnie rozpędzony z góry uszy wyglądają jak dwa motyle a pysk uśmiecha się jak u rasowego berna :) Na początku wsiadanie do samochodu dla niego nie było przyjemnością. Widać było, że Cudo nam się stresuje. Moja męża wymyśliła więc sposób na oswojenie z bagażnikiem. Zabieramy nasze maleństwo na każdy wyjazd nawet najmniejszy. Na zakupach grzecznie siedzi w bagażniku i czeka na nas. Dzisiaj wpadła nasza znajoma, która zna już Cezara i powiedziała, że musiała przyjść bo tęskni się za spokojem i opanowaniem naszego Mysza. No i tak to właśnie z nami jest. Używamy różnych pieszczotliwych nazw w stosunku do naszego nowego członka rodziny. On patrzy na nas z wyższością jakby mówił - i tak wiem że to o mnie :) W domu generalnie się nie odzywa. Tak jak mówiła Iza. Za to jak śpi ... gada cały czas :) to chyba tyle na razie :)

Odp: Cezar

Offline Ziuta

  • Nowy Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
Odp: Cezar
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 18, 2015, 17:24:13 pm »
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2015, 15:42:35 pm wysłana przez Issa »

Odp: Cezar

Offline Ziuta

  • Nowy Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
Odp: Cezar
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 18, 2015, 17:25:52 pm »

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2015, 15:41:13 pm wysłana przez Issa »

Odp: Cezar

Offline stepi

  • Przyjaciel Fundacji
  • ***
  • Wiadomości: 1587
Odp: Cezar
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 18, 2015, 19:45:35 pm »
super relacja ;) Dzięki Ziuta  :th_0girl_curtsey:

Odp: Cezar

Offline emila i piotr

  • Nowy Użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 217
Odp: Cezar
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 19, 2015, 21:05:05 pm »
 ;)
Poznałam tego "gościa" osobiście i wiem że zyskuje przy bliższym poznaniu
pozdrawiamy :bravojs0: :bravojs0:

Odp: Cezar

Offline Ziuta

  • Nowy Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
Odp: Cezar
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 15, 2015, 20:11:52 pm »
Moi drodzy miłość trwa!  :heartbeat: Czarek coraz lepiej czuje się z nami i coraz częściej to okazuje. Chodzimy na długie spacery z linką 20m. Wychodzimy na lince a potem linka ciągnie się za nim. Jest typowym pasterzem. Stado musi być pod kontrolą. Cały czas "faluje" jak z nami chodzi. Na krótkiej smyczy działają krótkie komendy, na długiej on nas pilnuje. Każdy nasz zwrot powoduje, że on zmienia również kierunek. Tacy cwani z linką jesteśmy jak nie ma nic i nikogo w pobliżu  :shy: jeszcze boję się żeby ktoś lub coś nie zrobiło naszemu Cudu krzywdy. Zdarza mu się "rzucić" na nadjeżdżający samochód. Szczególnie ciemną nocą. Zastanawiałam się czy nie ma problemu ze wzrokiem nasze maleństwo. Jutro idziemy na wizytę kontrolną do Veta to zapytamy. Aha no i rzecz niezwykła nasze Maleństwa zaczyna chodzić po schodach po ciemku!
Na razie tyle :) jeszcze tylko malutki wieczorny spacerek i potem spanko .
Całuski dla wszystkich  :th_0girl_dance:

Odp: Cezar

Offline Aga

  • Pasterz
  • *****
  • Wiadomości: 2435
Odp: Cezar
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 15, 2015, 20:17:14 pm »
Cudowne 'doniesienia'  :friends: :heartbeat:
Brawo!  :bravojs0:


Odp: Cezar

Offline ElzaMilicz

  • Pasterz
  • *****
  • Wiadomości: 7774
  • Veritas odium parit.
Odp: Cezar
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 15, 2015, 20:48:53 pm »
Ziuta, niektórych przysłanych przez Ciebie zdjęć niestety mój telefon nie odczytuje.
I nie mam pojęcia od czego to zależy.

Miło czytać takie wieści.  :shy:
...zło jest banalne, dobro niepojęte;  bez wiary przewracamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry...
Nara* Tina* Szila* Meda* Aza Jaga

Odp: Cezar

Offline Ziuta

  • Nowy Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta

Odp: Cezar

Offline Ziuta

  • Nowy Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
Odp: Cezar
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 16, 2015, 09:18:14 am »
 :grin: wczoraj Iza podpowiedziała mi, że tak można i tak można :D

Odp: Cezar


Odp: Cezar

Offline Ziuta

  • Nowy Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
Odp: Cezar
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 08, 2015, 19:45:56 pm »
to zdjątko z dzisiejszego spacerku. Czaruś uwielbia wodę, i długie spacery. 06.03..2015r. zaczipowałam Cudo i od dwóch dni nie zabieramy ze sobą linki 20m. Jeszcze moje serce łopocze jak znika mi za zakrętem, ale na gwizd szybko się pojawia. Na razie to takie próby. Ale widzę, że jest szczęśliwy z tego powodu  :bravojs0: Muszę się przyznać, że jak nikt nie widzi Czarek uwielbia spać na naszym łóżku  :huh: ale cicho sza bo Pan się dowie i będzie draka  :grin: Brakuje mu psiego towarzystwa, więc jak nadarza się okazja wykorzystujemy ją. Jesteśmy cali i zdrowi, Kochamy się bardzo i niewydziękujemy się Wam, że się mogliśmy znaleźć  :heartbeat:

Odp: Cezar

Offline ElzaMilicz

  • Pasterz
  • *****
  • Wiadomości: 7774
  • Veritas odium parit.
Odp: Cezar
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 08, 2015, 20:08:26 pm »
Cezar w pieleszach ? :naughty: 

No to wszystko w porządku.    :giggle:
...zło jest banalne, dobro niepojęte;  bez wiary przewracamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry...
Nara* Tina* Szila* Meda* Aza Jaga

Odp: Cezar

Offline Iwcia

  • Nowy Użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 132
Odp: Cezar
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 16, 2015, 20:21:19 pm »
Cezar trzymaj się, masz cudowną Rodzinę  :heartbeat:  :heartbeat:

Odp: Cezar

Offline Ziuta

  • Nowy Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
Odp: Cezar
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 21, 2016, 18:18:15 pm »
Cóż ja mogę napisać po roku bycia razem :tease: ? Myślę, że Czarek jest już nasz tak naprawdę :). Pan Czarkowy pracuje za granicą. Nie ma go 3 tygodnie i wraca na tydzień do domu. Wczoraj po raz pierwszy nie przyjechał po 3 tygodniach. Cezary szuka go cały czas. Wypatruje busa na spacerach (busem wraca z pracy), w domu sprawdza w łóżku. Wyraźnie brakuje mu jednego ogniwa. Pan rozczulony do łez  :lmao: Co lubi nasz Czarosław? Spać pod kocysiem, kawał kości wołowej, góry do biegania i wodę do brodzenia. Poza tym uwielbia z Panem gotować. Córcia załozyła profil na fb "Cezar" i tam wrzuca zdjęcia naszej najmniejszej pociechy  :grin: Pozdrawiamy z Mazur wszystkie Dobre Duchy :*


 



Estalia by Smf Personal