www.pasterzeforum.pl » ADOPCJE  » W NOWYM DOMU (Moderator: Issa)
 » Zuza, czyli świat jest piękny :)

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


© 2017 Fundacja Pasterze. Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Autor Wątek: Zuza, czyli świat jest piękny :)  (Przeczytany 23966 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wiki1710

  • Gość
Odp: Zuza, czyli świat jest piękny :)
« Odpowiedź #75 dnia: Październik 02, 2014, 12:14:32 pm »
ZUZIA JEST PIĘKNA, BARDZO POGODNA, MORDECZKA ŚMIEJE JEJ SIĘ OD RANA DO NOCY, W DESZCZU I W SŁOŃCU, PIESZCZOSZKA Z NIEJ OGROMNA. BIEGA Z PODNIESIONYM OGONEM, NICZEGO SIĘ NIE BOI, INICJUJE BIEGI DO BRAMY BY OSZCZEKAĆ PRZYGODNYCH PIESZYCH PODRYWAJĄC ORSĘ RAZ PO RAZ.  OBIE KOCHAMY I ZUZI NIE ODDAMY 

Dziękuję za te piękne słowa o Zuzance  :heartbeat:  Taka właśnie ona jest i taka dla swoich kochanych ludzi pozostanie  :heartbeat:
Życzymy Wam samych szczęśliwych i dobrych dni  :grin:

Odp: Zuza, czyli świat jest piękny :)

Offline wiola_i_nero

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 1169
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zuza, czyli świat jest piękny :)
« Odpowiedź #76 dnia: Październik 02, 2014, 19:52:18 pm »
Dziękuję za te piękne słowa o Zuzance  :heartbeat:  Taka właśnie ona jest i taka dla swoich kochanych ludzi pozostanie  :heartbeat:
Wiki- też mam wrażenie, ze Zuzka jest teraz w SWOIM domku  :wub: W tym, w którym powinna być od zawsze  :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat:
Pozdrawiamy,
Wiola i stado.

Odp: Zuza, czyli świat jest piękny :)

Offline Iwcia

  • Nowy Użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 132
Odp: Zuza, czyli świat jest piękny :)
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 03, 2014, 10:22:09 am »
CHCIAŁAM SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ BUNI ZA WSKAZÓWKI WOBEC ZUZI W PIERWSZYM DNIU POBYTU, SZCZEGÓLNIE GDY ZUZIA ZNALAZŁA SOBIE KRYJÓWKĘ W HORTENSJI. TO BYŁA OGROMNA POMOC I JESTEM JEJ ZA TO BARDZO WDZIĘCZNA, CZASAMI NIE WIADOMO CZY LEPIEJ JEST COŚ ZROBIĆ CZY BARDZIEJ WŁAŚCIWE JEST NIC NIE ROBIĆ I CZEKAĆ... BUNIA WSKAZAŁA WŁAŚCIWĄ DROGĘ NA KOŃCU KTÓREJ BYŁ SUKCES. BUNIA JESTEŚ LEKIEM NA CAŁE ZŁO  :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: DZIĘKUJĘ. PRZEZ POMYŁKĘ DZIĘKOWAŁAM STEPI, KTÓRĄ POZDRAWIAM, FAJNIE BYŁO CIĘ POZNAĆ  :backflip:  :heartbeat:
ORSA I ZUZIA WŁAŚNIE LEŻĄ I ODPOCZYWAJĄ PO PORANNEJ GONITWIE  : emotbern :  emotbern: ALEŻ MAJĄ BIEGI  :grin: :wub: :friends: WCZORAJ BYLIŚMY W LESIE, SPOTKALIŚMY DORODNEGO PRAWDZIWKA :grin: :grin: I WIECIE CO WAM POWIEM; TO PRAWDZIWE SZCZĘŚCIE MIEĆ TAKIE PSY  :heartbeat: :heartbeat: :b38: :b38: TYLKO PO CO JA TO MÓWIĘ...PRZECIEŻ SAMI TO WIECIE  :grin: :heartbeat: :heartbeat: :emotbern: :emotbern:

Odp: Zuza, czyli świat jest piękny :)

Offline Iwcia

  • Nowy Użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 132
Odp: Zuza, czyli świat jest piękny :)
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 20, 2014, 23:50:12 pm »
WITAJCIE! CHCIAŁAM TYLKO POWIEDZIEĆ, ŻE ZUZIA MA SIĘ ŚWIETNIE, POZNAŁA UPODOBANIA ORSY I STARA SIE NIE WCHODZIĆ JEJ W DROGĘ. OBIE CUDOWNIE SIĘ UZUPEŁNIAJĄ BO TO ZWIĄZEK "NIEBA" I "ZIEMI"  :th_0girl_curtsey: ORSA JAK TYLKO ZUZIA ZNIKA Z WIDOKU, PĘDZI JĄ SZUKAĆ I ODWROTNIE, DZIEWCZYNKI POLUBIŁY SIĘ WYRAŹNIE, ORSA NAWET JUŻ SIĘ NIE OBURZA, GDY ZUZKA PIERWSZA WPYCHA SIĘ NA "DZIEŃ DOBRY"  :emotbern: KOCHANE MOJE  :heartbeat: :heartbeat: I CIEKAWOSTKA: ZUZIA NIE GUBI SIERŚCI A ORSA ROBI TO ZA DWIE... MAM NADZIEJĘ ZE ZARAZ NIE BĘDZIE ODWROTNIE  :grin: :friends: POZDRAWIAMY WAS WSZYSTKICH SERDECZNIE :heartbeat:

Odp: Zuza, czyli świat jest piękny :)

wiki1710

  • Gość
Odp: Zuza, czyli świat jest piękny :)
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 21, 2014, 08:13:40 am »
Cudownie  :heartbeat:
Bardzo proszę uściskać moje słoneczko  :wub:
A dla całej Waszej Rodziny serdeczne pozdrowienia  :grin:

Odp: Zuza, czyli świat jest piękny :)

Offline Iwcia

  • Nowy Użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 132
Odp: Zuza, czyli świat jest piękny :)
« Odpowiedź #80 dnia: Październik 27, 2014, 19:08:57 pm »
ZUZIA WYŚCISKANA  :backflip: :th_0girl_dance: I BARDZO DZIĘKUJE :emotbern:. MAM NAJNOWSZE ZDJĘCIA ALE NIE WIEM JAK JE WKLEIĆ ;-) WIKI, JAK WYŚLESZ DO MNIE MEILA TO ODWROTNIE PRZEŚLE cI ZDJĘCIA ZUZI,
ONA  :emotbern:JEST PEREŁKĄ I NASZĄ PIESZCZOTKĄ, OBIE Z ORSĄ POKAZUJĄ ZĄBKI I "ZAMIATAJĄ" OGONAMI, ZUZIA MA CZYM ZAMIATAĆ  :friends:

Odp: Zuza, czyli świat jest piękny :)

wiki1710

  • Gość
Odp: Zuza, czyli świat jest piękny :)
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 29, 2014, 08:17:33 am »
Już podsyłam maila  :grin:

Odp: Zuza, czyli świat jest piękny :)

Offline Iwcia

  • Nowy Użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 132
Odp: Zuza, czyli świat jest piękny :)
« Odpowiedź #82 dnia: Październik 29, 2014, 23:54:49 pm »
wysłałam :-). Późno trochę ale za to szybko przeszły. ściskamy  :heartbeat: :backflip: :emotbern: :emotbern:

Odp: Zuza, czyli świat jest piękny :)

Offline Iwcia

  • Nowy Użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 132
Odp: Zuza, czyli świat jest piękny :)
« Odpowiedź #83 dnia: Listopad 11, 2014, 01:47:42 am »

  ZUZIA TO 38,5 KILOGRAMA SZCZĘŚCIA. SAMA RADOŚĆ, SŁODYCZ I WPROST IDEAŁ  :heartbeat:
  NIE ZNAJDUJĘ W NIEJ NICZEGO CO BYM CHCIAŁA NAPRAWIAĆ . DZISIAJ BYŁA NA SZCZEPIENIU
  ZACHOWAŁA SIĘ SUPER! PRZY PIERWSZEJ MOJEJ WIZYCIE U TEGO WETERYNARZA 
 USŁYSZAŁAM  STWIERDZENIE, ŻE BERNEŃCZYKI TO AGRESYWNE PSY... GDZIE ON TO WIDZIAŁ ?  :wub:
 ODKĄD ODWIEDZAM TĘ LECZNICĘ  TO CHYBA ZDECYDOWANIE PAN DOKTOR ZMIENI ZDANIE  :hi:

Odp: Zuza, czyli świat jest piękny :)

wiki1710

  • Gość
Odp: Zuza, czyli świat jest piękny :)
« Odpowiedź #84 dnia: Listopad 16, 2014, 13:56:25 pm »
Z wielkim opóźnieniem, za co przepraszam, ale wstawiam fotki cudnej Zuzki i ślicznej Orsy, które to dziewczyny mają szczęście mieszkać w tak cudownym domu  :heartbeat:









To jest właśnie taka Zuza, jaką znam i kocham  :wub:




a to bliźniacze niemal pychole, prawda?  :grin:

Pani Iwonka tak pięknie pisze o swoich dziewczynach, kocha je ogromnie i one to czują  :heartbeat:

Wspaniale wiedzieć i widzieć, że spotkali się w odpowiednim momencie i dzięki różnym zbiegom okoliczności oraz Dobrym Duszkom jest tak, jak ma być  :grin:

Baaardzo jeszcze raz dziękuję za cudowny dom dla mojej Zuzanki  :kiss:

Odp: Zuza, czyli świat jest piękny :)

Offline Iwcia

  • Nowy Użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 132
Odp: Zuza, czyli świat jest piękny :)
« Odpowiedź #85 dnia: Listopad 16, 2014, 15:09:41 pm »
No i..... wzruszyłam się.
Wiki, bardzo dziękuję  :heartbeat:

Odp: Zuza, czyli świat jest piękny :)

Offline Nikita

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 669
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zuza, czyli świat jest piękny :)
« Odpowiedź #86 dnia: Listopad 16, 2014, 17:03:21 pm »
Przepiekne obrazki - Iwonko bardzo Wam gratuluję  :friends: Jak to miło kiedy wlepiają się w Ciebie dwie pary ślicznych brązowych oczu ...... :heartbeat:
Kasia Maciek i Marta

Odp: Zuza, czyli świat jest piękny :)

Offline ElzaMilicz

  • Pasterz
  • *****
  • Wiadomości: 7774
  • Veritas odium parit.
Odp: Zuza, czyli świat jest piękny :)
« Odpowiedź #87 dnia: Listopad 16, 2014, 17:19:55 pm »
Tak, tak
też uważam, że ten duet jest ok,
ale właśnie dlatego, że Orsa jest boska!!  :cheesy:   :giggle:   :th_0girl_dance:
...zło jest banalne, dobro niepojęte;  bez wiary przewracamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry...
Nara* Tina* Szila* Meda* Aza Jaga

Odp: Zuza, czyli świat jest piękny :)

Offline Iwcia

  • Nowy Użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 132
Odp: Zuza, czyli świat jest piękny :)
« Odpowiedź #88 dnia: Listopad 16, 2014, 22:43:35 pm »
TO PRAWDA , ORSUNIA JEST BOSKA , JEST DOBRA I MĄDRA. POTRAFI ZAWALCZYĆ O SWOJE ALE ROBI TO DELIKATNIE JAK PRAWDZIWA DYPLOMATKA. ZUZI DAŁA DUŻO CZASU, OBSERWOWAŁA JĄ , TRZYMAŁA DYSTANS
A JAK UZNAŁA, ŻE TO JUŻ PORA - DYSTANS PORZUCIŁA I DZISIAJ DOTYKAJĄ SIĘ NOSKAMI, RAZEM LEŻĄ OBOK SIEBIE I WSZYSTKO ROBIĄ RAZEM, JAK NIEROZŁĄCZKI. CZĘSTO PATRZĘ NA NIE I NADZIWIĆ SIĘ NIE MOGĘ JAKIE TO SKARBY KOCHANE.
PAMIĘTAM JAK ZUZIA BYŁA DRUGI DZIEŃ U NAS, PADAŁ DESZCZ A ONA WYSZŁA PO NOCY NA TARAS, POŁOŻYŁA SIĘ NA TYM DESZCZU I TAM LEŻAŁA JAKBY TO BYŁO NORMĄ . NIC NIE POMAGAŁO NIE CHCIAŁA WEJŚĆ DO DOMU. WTEDY ORSA, KTÓRA NIE LUBI MOCZYĆ ŁAP, NIE LUBI DESZCZU, WYSZŁA NA TARAS I POŁOŻYŁA SIĘ OBOK ZUZI  JAKBY TO BYŁO ZWYCZAJNE I TAK Z NIĄ LEŻAŁA . PO OK.DWÓCH GODZINACH WSTAŁA ,A ZA NIĄ WSTAŁA ZUZIA I OBIE OCIEKAJĄCE WODĄ WESZŁY DO DOMU, OD TEJ PORY ZUZIA ZROZUMIAŁA, ŻE TO JEST JEJ DOM I NIGDY NIE POWTÓRZYŁA SIE SYTUACJA BY NIE CHCIAŁA DO NIEGO WEJŚĆ.... TAK, ORSA JEST BOSKA! :heartbeat:

Odp: Zuza, czyli świat jest piękny :)

Offline Iwcia

  • Nowy Użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 132
Odp: Zuza, czyli świat jest piękny :)
« Odpowiedź #89 dnia: Grudzień 18, 2014, 22:57:23 pm »
A CO SŁYCHAĆ U ZUZI?
SAME DOBRE RZECZY, ZUZIULA JEST ROZKOSZNA PODSKAKUJE NA SZTYWNYCH ŁAPKACH Z RADOŚCI. NOWOŚCIĄ JEST JEJ PRZYBIEGANIE I DAWANIE BUZI, O ILE ORSA OBLIZYWAŁA NAS ŻE TRUDNO BYŁO SIĘ CZASEM OBRONIĆ TO ZUZIA PRZYTULAŁA  MORDKĘ I TYLE , TERAZ TEŻ JUŻ SIĘ PRZEKONAŁA, ŻE JEST BARDZO KOCHANA I ODWZAJEMNIA SIĘ NAM CAŁUSAMI :heartbeat:
Z ORSĄ JEST NIEROZŁĄCZNA, FAJNIE ŻE TAK JEST, DZIASIAJ JADŁY Z JEDNEJ MISKI POMIMO, ZE ZUZIA MIAŁA SWOJĄ PEŁNĄ, POTEM PRZENIOSŁA SIĘ DO SWOJEJ A NA KOŃCU ORSA SPRAWDZIŁA CZY CZEGOS TAM NIE ZOSTAWIŁA  :th_0girlcupcake:
ZUZIA JEST SZCZĘŚLIWA, JESTEM PEWNA  :emotbern: MA MIŁOŚĆ, MA PRZYJAŹŃ, MA PEŁNA MISKĘ, SMAKOŁYKI, WYGODNY KOJEC, MIEJSCE W ŁÓŻKU, ZAPEWNIONE PORANNE GŁASKANIE BRZUSZKA (ZAWSZE NA NIE CZEKA), CZEGO WIECEJ CHCIEĆ? MOZE WIĘCEJ SPACERÓW BO OSTATNIO NIE BYŁO KIEDY IŚĆ NA WĘDRÓWKĘ ALE LICZYMY NA ŚNIEG I WIĘCEJ WOLNEGO CZASU , TUŻ, TUŻ...
JUTRO KĄPIEL, OBIE DZIEWCZYNKI POD PRYSZNIC, TO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO...... :th_0girl_spruce_up: :th_0girl_spruce_up:


 



Estalia by Smf Personal