www.pasterzeforum.pl » ROZMOWY O WSZYSTKIM I O NICZYM » SPOTKANIA (Moderatorzy: Aga, Issa)
 » Spacerki po Podkowie i okolicach

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


© 2017 Fundacja Pasterze. Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Autor Wątek: Spacerki po Podkowie i okolicach  (Przeczytany 129891 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline aneta i Wiktor

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 3396
Odp: Spacerki po Podkowie i okolicach
« Odpowiedź #600 dnia: Luty 17, 2013, 19:23:11 pm »
piękna fotorelacja Marysiu  :bravojs0:
Aneta, Wiktor, Baja(*), Barina (*), Luna, Dona, Adonis i Gizmo
Bajeczko, kocham, bardzo tęsknię, pamiętam .....

Odp: Spacerki po Podkowie i okolicach

Offline ElzaMilicz

  • Pasterz
  • *****
  • Wiadomości: 7774
  • Veritas odium parit.
Odp: Spacerki po Podkowie i okolicach
« Odpowiedź #601 dnia: Luty 17, 2013, 21:17:19 pm »
Brawa dla wszystkich, a dla reportera, i sprawozdawcy w jednym, szczególne!  :bravojs0:  :bravojs0:  :bravojs0:
...zło jest banalne, dobro niepojęte;  bez wiary przewracamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry...
Nara* Tina* Szila* Meda* Aza Jaga

Odp: Spacerki po Podkowie i okolicach

apula

  • Gość
Odp: Spacerki po Podkowie i okolicach
« Odpowiedź #602 dnia: Luty 17, 2013, 21:42:00 pm »
Marysiu jesteś niezastąpiona, ale jak Ci się całą bandę na zdjęciach udało zmieścić? Ciągnęliśmy się dziś przez pół lasu, ale było super, a Kameliśka spała w drodze powrotnej jak niemowlaczek, taka była skatowana.

Odp: Spacerki po Podkowie i okolicach

Offline sabamlis

  • Nowy Użytkownik*
  • *
  • Wiadomości: 4364
Odp: Spacerki po Podkowie i okolicach
« Odpowiedź #603 dnia: Luty 17, 2013, 21:53:53 pm »


Zagadka nr. 2 Za Max'em kryje się Vigo? ;)
Też mi sie tak wydaje :naughty:
Marysia
"Dobroczynność nie polega na dawaniu kości psu. Dobroczynność to kość dzielona z psem wówczas, gdy jesteś równie głodny jak on"
Jack London

Odp: Spacerki po Podkowie i okolicach

Offline korba

  • Nowy Użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 202
Odp: Spacerki po Podkowie i okolicach
« Odpowiedź #604 dnia: Luty 18, 2013, 15:43:51 pm »
Bardzo dziękujemy za nasz pierwszy podkowiański spacerek u mnie też piesy padły, chociaż Malta z wrażenia przez cały spacer się nie załatwiła więc niedługo po powrocie jeszcze wypad na krótkie siku mieliśmy  :cheesy:
Cieszę się że Vigo ma takie ładne fotki bo 99% spaceru szedł z nosem w .... no kto zgadnie gdzie ?  :giggle:
Pozdrawiamy i na pewno piszemy się na kolejne wypady

Odp: Spacerki po Podkowie i okolicach

Offline sabamlis

  • Nowy Użytkownik*
  • *
  • Wiadomości: 4364
Odp: Spacerki po Podkowie i okolicach
« Odpowiedź #605 dnia: Luty 18, 2013, 19:36:29 pm »
Cieszę się że Vigo ma takie ładne fotki bo 99% spaceru szedł z nosem w .... no kto zgadnie gdzie ?  :giggle:
czy to przypadkiem nie było pod czyimś ogonem :th_holeinwall:
Marysia
"Dobroczynność nie polega na dawaniu kości psu. Dobroczynność to kość dzielona z psem wówczas, gdy jesteś równie głodny jak on"
Jack London

Odp: Spacerki po Podkowie i okolicach

liza

  • Gość
Odp: Spacerki po Podkowie i okolicach
« Odpowiedź #606 dnia: Luty 18, 2013, 20:50:19 pm »


Zagadka nr. 2 Za Max'em kryje się Vigo? ;)
Też mi sie tak wydaje :naughty:
a mi się wydaję, że jak zwykle Oli stoi za Maxem - ma taką mała czerwoną plamkę na "klacie" to jego szelki! Vigo ma krótsze nóżki, a tu ...jak u sarenki :cheesy: a może nie?
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2013, 20:54:27 pm wysłana przez liza »

Odp: Spacerki po Podkowie i okolicach

liza

  • Gość
Odp: Spacerki po Podkowie i okolicach
« Odpowiedź #607 dnia: Luty 18, 2013, 20:52:38 pm »
I my bardzo dziękujemy :wub:
Co do Czesterka...  już sama nie wiem czym on jest... taki kundelek, coś pomiędzy wszystkim...  no po prostu pies. :giggle:
Ale kochany i cudny (prawda Max'iu :naughty:) -

Mam nadzieję, że ten stan liczbowy zostanie utrzymany ;)

no dobra prawda prawda kochany i cudny...Max

Odp: Spacerki po Podkowie i okolicach

Jar-Jar

  • Gość
Odp: Spacerki po Podkowie i okolicach
« Odpowiedź #608 dnia: Luty 23, 2013, 17:40:33 pm »
Witam
To ja kompletnie zaskoczony w ostatnia niedzielę (17 II 2013) trafiłem na Was w lesie. Wasz widok był dla mnie szokiem, bo chodzę po tych lasach prawie codziennie (w tygodniu bo wtedy spokojniej, a nie w weekendy) ale nigdy nie spotkałem drugiego berneńczyka, a tu raptem wyłania się z naprzeciwka całe stado fajnych psów i podchalańczyk, który próbował pokazywać mojej suni zęby.
Mimo że my jednak poszliśmy dalej w drugą stronę, to jednak obwąchaliśmy się z Waszymi bermisiami i westem oraz zostaliśmy zaatakowani przez „chyba kochającego inaczej” podchalana, mogę powiedzieć że zaistnieliśmy na waszym spacerku i nawet prawie w nim uczestniczyliśmy.

Najważniejsze jest to że możemy poszwędać się z Wami po tych lasach, mimo że te spacery są bardzo krótkie czasowo i odległościowo, (ale zawsze mogę zrekompensować to faktem że do Podkowy z sunią przyjdziemy z okolic stadniny PATATAJ na piechotę przez las czerwonym szlakiem, a potem tak samo do domu wrócić), bo my z Weroną to raczej długodystansowi jesteśmy

Jarosław Jarzębski z Weroną

ps
Skoro jako nowy użytkownik forum, nie mogę pokazać siebie i suni w awatarze to dla przypomnienia kogoż to spotkaliście w lesie wstawię tu aktualne zdjęcie mojej lalki
.

Odp: Spacerki po Podkowie i okolicach

Offline Issa

  • Moderator
  • ******
  • Wiadomości: 2328
  • Płeć: Kobieta
Odp: Spacerki po Podkowie i okolicach
« Odpowiedź #609 dnia: Luty 23, 2013, 18:00:23 pm »
Bo Max to prawdziwy podhalańczyk i pilnuje swojego stada  ;)  Lalka piękna  ;)

Odp: Spacerki po Podkowie i okolicach

Jar-Jar

  • Gość
Odp: Spacerki po Podkowie i okolicach
« Odpowiedź #610 dnia: Luty 23, 2013, 19:21:43 pm »
Bo Max to prawdziwy podhalańczyk i pilnuje swojego stada

No niby stada bronił, tylko przed czym? No i jeszcze z zębami do suni? Damski boser.  :th_laie_59:

Kiedyś jak pierwszy raz szliśmy na psią wystawę, starzy wyjadacze poradzili nam: „tylko nie podchodźcie do psów bez uszu i do owczarków podhalańskich”
Widać coś w tej przestrodze jest na rzeczy i dodatkowo Max widać spełnia tzw. wystawowy wzorzec rasy.

Jak około 40 lat temu w okresie mojej podstawówki sąsiedzi w ramach ówczesnej mody do bloku w Warszawie przywieźli i próbowali trzymać pięknego podhalana. Sprawa źle się niestety skończyła i pies jako wybitnie niebezpieczny i agresywny zniknął z bloku gdy miał mniej więcej dwa lata.
Co z psem się stało niestety nie wiem.

Za ocenę urody Werony dziekujemy
aż sie zaczerwieniła.



Odp: Spacerki po Podkowie i okolicach

Murka

  • Gość
Odp: Spacerki po Podkowie i okolicach
« Odpowiedź #611 dnia: Luty 23, 2013, 19:43:16 pm »
Podhalany to naprawdę nie są mordercy dzieci i niewinnych dziewic, a to forum jest w tym samym stopniu berneńskie co podhalańskie. Taka jedna bez uszu też tu czasem gości.
Maxiu kochamy Cię wszyscy, jesteś dzielny pies pasterski!

Odp: Spacerki po Podkowie i okolicach

Offline sabamlis

  • Nowy Użytkownik*
  • *
  • Wiadomości: 4364
Odp: Spacerki po Podkowie i okolicach
« Odpowiedź #612 dnia: Luty 23, 2013, 19:59:15 pm »
Za tydzień pewnie spotkamy się na kolejnym zorganizowanym spacerku, serdecznie zapraszamy :friends:
Myślę że łatwiej będzie też porozmawiać na temat zachowania psów osobiście niż na forum.
Marysia
"Dobroczynność nie polega na dawaniu kości psu. Dobroczynność to kość dzielona z psem wówczas, gdy jesteś równie głodny jak on"
Jack London

Odp: Spacerki po Podkowie i okolicach

Offline Issa

  • Moderator
  • ******
  • Wiadomości: 2328
  • Płeć: Kobieta
Odp: Spacerki po Podkowie i okolicach
« Odpowiedź #613 dnia: Luty 23, 2013, 20:03:09 pm »
My oczywiście piszemy się na spacerek za tydzień. Jeśli mój TZ będzie pracował będę z Isską  ;)
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2013, 21:28:45 pm wysłana przez Issa »

Odp: Spacerki po Podkowie i okolicach

Offline eSka

  • Aktywny Użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 284
Odp: Spacerki po Podkowie i okolicach
« Odpowiedź #614 dnia: Luty 23, 2013, 20:13:51 pm »
Jasne kochamy wszystkie podhalany i berneńczyki :heartbeat: . Max jest super i wie o tym każdy berneńczyk znający psi savoir - vivre. A tak w ogóle to czy każdemu mężczyźnie od razu podoba się każda napotkana kobieta,chociażby była nawet napiękniejszą Lalką;)  Psą też potrzeba czasu.
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2013, 20:17:41 pm wysłana przez eSka »


 



Estalia by Smf Personal