www.pasterzeforum.pl » TĘCZOWY MOST » TĘCZOWY MOST (Moderator: Issa)
 » Żegnaj Aduniu

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


© 2017 Fundacja Pasterze. Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Autor Wątek: Żegnaj Aduniu  (Przeczytany 4876 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Aga

  • Pasterz
  • *****
  • Wiadomości: 2435
Żegnaj Aduniu
« dnia: Październik 21, 2015, 20:42:04 pm »
http://www.pasterzeforum.pl/index.php?topic=1685.0



Ada...
Dusieńko nasza...
Pyskaczu paskudny, babciu szalona, wariatko jedna...
Promyku radosny, ostojo, nadziejo...
Nie rozumiem, że cię nie ma...

Wszystkiemu daliśmy radę, potrafiliśmy pokonać wszystkie trudności, walczyliśmy do końca...
Najpierw z Twoją chorą łapą...
Potem z udarem...
Nie wiedzieliśmy tylko, jak pokonać to pierd... raczysko...


Przepraszam Malutka [ * ]

Odp: Żegnaj Aduniu

Offline Camara

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 4037
Odp: Żegnaj Aduniu
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 21, 2015, 20:48:09 pm »
Aga, nie znajdę słów pocieszenia, bo nie ma takich słów... po prostu Cię przytulam I  jestem z Tobą, myślami, sercem...

Adusiu (*)

Odp: Żegnaj Aduniu

Offline Julian

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 3361
Odp: Żegnaj Aduniu
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 21, 2015, 20:49:36 pm »
Ada (*)
Aga przytulam mocno.
Są rzeczy na tym świecie z którymi nie da się wygrać..... :<

Odp: Żegnaj Aduniu

Offline KasiaT

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 644
  • Płeć: Kobieta
Odp: Żegnaj Aduniu
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 21, 2015, 20:54:35 pm »
Tak bardzo mi przykro......
Ada(*)(*)(*)

Odp: Żegnaj Aduniu

Offline ElzaMilicz

  • Pasterz
  • *****
  • Wiadomości: 7774
  • Veritas odium parit.
Odp: Żegnaj Aduniu
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 21, 2015, 21:33:10 pm »
Adusia [ * ]

...zło jest banalne, dobro niepojęte;  bez wiary przewracamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry...
Nara* Tina* Szila* Meda* Aza Jaga

Odp: Żegnaj Aduniu

Offline Iwcia

  • Nowy Użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 132
Odp: Żegnaj Aduniu
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 21, 2015, 21:42:15 pm »
Aga, bardzo mi przykro... popłakaliśmy się czytając Twój pożegnalny wiersz...
wiersz przepełniony bólem i ogromną miłością. Wiemy co czujesz ...
My te pustkę zapełniliśmy Orsą i Zuzią, które kochamy równie mocną miłością a nasz Bery jest szczęśliwy widząc to z góry, bo miał ogromne serce i przygarnąłby wszystkie istotki, taki on był...

Trzymaj się Aga, mocno Cię przytulamy do serca  :heartbeat:

Odp: Żegnaj Aduniu

Offline BeataA

  • Przyjaciel Fundacji
  • ***
  • Wiadomości: 1130
  • Płeć: Kobieta
Odp: Żegnaj Aduniu
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 22, 2015, 08:41:16 am »
Bardzo, bardzo mi przykro  :<

Adunia (*) (*) (*)

Wiesz, gdy odeszła Niuńka nie potrafiłam sobie tego wybaczyć i choć minęło tyle czasu dalej nie umiem. Ktoś mi kiedyś na forum napisał "nie zawiodłaś, zrobiłaś wszystko co mogłaś zrobić w danym momencie " i chyba ta myśl trzyma mnie jakoś przy życiu.
Odejście Niuńki nauczyło mnie jednego - choćbym starała się z całych sił są sprawy których nie przeskoczę - po prostu nie dam rady. I nikt nie da. Od tamtego dnia wiem jedno - jest tak - bo tak być musi.
Pozytywne w tym jest tylko to, że nie boję się już śmierci - choć kiedyś myśl o niej przerażała mnie potwornie. Nie boje się -  bo tam czeka na mnie moja Niuńka.
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2015, 09:04:42 am wysłana przez BeataA »

Odp: Żegnaj Aduniu

Offline anna

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1330
Odp: Żegnaj Aduniu
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 22, 2015, 08:46:51 am »
Żegnaj Adusiu , współczuję....

Odp: Żegnaj Aduniu

Offline stepi

  • Przyjaciel Fundacji
  • ***
  • Wiadomości: 1587
Odp: Żegnaj Aduniu
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 22, 2015, 09:40:17 am »
Aga zrobiliście wszystko aby Ada była szczęśliwym psem do końca swoich dni, za to olbrzymi szacunek dla Was. :heartbeat: :heartbeat:
Adusiu biegaj malutka za Tęczowym Mostem szczęśliwa (*) (*)(*)

Rozumiem, że to było nieuniknione przy chorobie a i tak łzy same płyną, mocno przytulam  :heartbeat:

Odp: Żegnaj Aduniu

Offline Asia Szczecin

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 997
Odp: Żegnaj Aduniu
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 22, 2015, 09:44:58 am »
Adusia (*)(*)(*)
słowa nie ukoją Wszego bólu, tak ciężko zebrać myśli ....
"Nie popełnij błędu i nie traktuj swojego psa jak człowieka, albowiem on potraktuje cię jak psa" - Martha Scott

Odp: Żegnaj Aduniu

Offline monika5s

  • Nowy Użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 168
Odp: Żegnaj Aduniu
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 22, 2015, 10:33:24 am »
Ada....Tak bardzo mi przykro....
(*) dla Ciebie maleńka.
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2015, 14:54:01 pm wysłana przez monika5s »
Monika, Jessi, Buggi, Sisi i Guccio ( 2007 - 2016 *)

Odp: Żegnaj Aduniu

Offline fszut

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Kobieta
Odp: Żegnaj Aduniu
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 22, 2015, 10:56:29 am »
Bardzo. bardzo nam przykro....

Odp: Żegnaj Aduniu

Offline KaiRe

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 152
Odp: Żegnaj Aduniu
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 22, 2015, 11:16:43 am »
Ada
(*)(*)(*)
strasznie smutno
Kasia, Remik, Frodo i Ela

Odp: Żegnaj Aduniu

Offline stepi

  • Przyjaciel Fundacji
  • ***
  • Wiadomości: 1587
Odp: Żegnaj Aduniu
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 22, 2015, 15:04:15 pm »
" oto wpłaciła (polskie дилетанта), Bardzo dobrze napisane:
" Człowiek, widzę, że płaczesz, bo to moja chwila. Nie płacz, proszę, chcę Ci wyjaśnić kilka rzeczy. Ci smutno, bo wyszedłem, ale jestem szczęśliwy, bo poznałem ciebie. Ile, takich jak ja, umierają codziennie, nigdy nie spotkał kogoś takiego? Dozwolone czasami spędzają całe жизгь w samotności. Wiemy zimno, pragnienie, niebezpieczeństwie i głód; musimy się martwić, aby znaleźć coś do jedzenia, i myśleć o tym, jak chronić siebie w nocy. Widzimy twarzy, wszystkie dni, które mijają nas, nawet nie patrzył na nas, i czasami lepiej, że nas nie widzieli. Czasami nam szczęścia, i z многочисленной tłumu wychodzi anioł, przysunął się, prasuje Cię i coś mówi i potem zabiera Cię ze sobą; czasami aniołów wiele, a oni nam pomagają jedzeniem i кровом. I to wszystko zmienia. W razie potrzeby te aniołki prowadzą do nas do kolejnego anioła, który nas leczy. Nam wybierają słowo, które są wymawiają za każdym razem, kiedy nas widzą, myślę, że to słowo imię, wy nazywacie go tak, a to oznacza, że jesteśmy wyjątkowi; przestaliśmy być ничьими, staliśmy się twoimi. Stąd wiemy, że to dom! Zdajecie sobie sprawę, jak ważne jest dla nas? Nie musimy już nigdy nie mieć strachu, zimna, głodu lub czuć się źle. Gdybyś tylko mógł zrozumieć, co czyni nas szczęśliwymi! Nie będzie już znaczenia, jeśli pada, lub jeśli potem mija samochód bardzo szybko i blisko od Ciebie, lub jeśli ktoś zrobi nam krzywdy; najważniejsze, że nie jesteśmy sami, i że można chcieć więcej więcej?! Bo żadne zwierzę nie lubi samotności. Wiem, że cię denerwuje mój opieki, ale muszę iść. Obiecaj, że nie będziesz się obwiniać, słyszałem, że mógłbyś zrobić więcej dla mnie, nie rób tego, nie mów nic, zrobiłeś dla mnie bardzo wiele. Bez Ciebie bym nie poznał wszystkie piękne, które biorę ze sobą dzisiaj. Musisz wiedzieć, że jesteśmy dozwolone żyjemy tylko prawdziwym: My cieszymy się każdym drobne, każdym dniem, i zapominamy przeszłość, jeśli czujemy sie debściakami; nasze życie zaczyna się wtedy, gdy jesteśmy pojmiemy miłość, miłość, że ty mi dał, mój anioł , bez skrzydeł, ale z dwiema nogami. Chcę, żebyś wiedział, że jeśli znalazłeś poważnie zranione zwierzę i, jeśli mu pozostało niewiele czasu, to zrobisz wielki gest, jeśli będziecie tam, сопровождая go w jego ostatni drogę, bo, jak mówiłem wcześniej, Nikt z nas nie lubi być samotnym, zwłaszcza, gdy wiemy, że musimy iść; nie wiem, może dla Ciebie to nie takie ważne, aby ktoś był w pobliżu, i wspierał Cię w ostatniej chwili, aby odpuścić , ale dla nas-tak. Ale teraz nie płacz, proszę. Będę cały czas szczęśliwy i pamiętać nazwa, którą mi dałeś, ciepło twojego domu, który stał się moim. Będę pamiętać dźwięk twego głosu, kiedy ty zwracał się do mnie, a nawet jeśli nie zawsze rozumiałem wszystko, co mi mówiłeś, że zaciągnę go w moim sercu, wraz z każdej лаской, którą mi dałeś. Wszystko, co zrobiłeś, bardzo ważne dla mnie, a ja tak wdzięczny Ci, ale nie wiem, jak wyjaśnić to uczucie, bo nie mówię w Twoim języku, ale myślę, i mam nadzieję, że widzisz wdzięczność w moich oczach. Zanim odejść pytam Cię tylko dwie rzeczy: Wyczyść twarz i zacznij się uśmiechać. Pamiętaj, że musisz spędzić ten moment w radości, tak jak to było w innym czasie, choć ostatnio; pamiętaj to czas, w którym byliśmy szczęśliwi, i jak śmialiśmy się nad tym. Переживи wszystko, co było ze mną, ponownie, wszystko dobre, co braliśmy w tej жизне i nie mów mi, że nie weźmiesz nigdy innego zwierzęcia, bo jesteś zbyt wiele cierpiał po moim wyjściu; bez Ciebie nigdy bym nie poznał to Szczęście, w którym mieszkałem, więc, proszę, nie rób tego.. Ich dużo, i są jak ja, czekają na kogoś, jak ty. Więc daj im to, że dałeś mi, im to potrzebne, tak jak ja kiedyś potrzebowałem Ciebie. Nie bój się dać miłość, nie bój się, co przyniesie Ci cierpienie. Moja Rada, pomyśl, że możesz dać każdemu z nas, bo jesteś aniołem dla nas zwierząt, bo bez takich ludzi jak ty, nasze życie byłoby jeszcze gorzej, niż jest w rzeczywistości a, czasem tak jest I jest. Podążaj własne, teraz będę twoim aniołem, będę zawsze na Twojej drodze, i będę z Tobą pomagać innym, jak ja. Teraz pójdę porozmawiać z innymi zwierzętami, które znajdują się tu ze mną, powiem im wszystko, co dla mnie zrobiłeś, a ja powiem z dumą: " to moja rodzina!". Postaram się zrobić wszystko, aby nie jesteś bardzo печалился, więc dzisiaj, kiedy popatrzysz na niebo i zobaczysz promienni stars, wiedz, że jedną gwiazdą będę, która подмигнет Ci swoimi światłami i zrozumiesz, że ze mną wszystko w porządku i co ja dziękuję Cię za całą miłość, którą mi dałeś. Teraz odchodzę, nie mówiąc "żegnaj", ALE "do zobaczenia". Tam na niebie, masz wyjątkowe miejsce, gdzie ludzie tacy jak ty, dostać się tam, gdzie jesteśmy my, bo życie вознаградит Cię tym, że spotkamy się znowu. I ja, będę tam na Ciebie czekał!"
Przetłumaczone automatycznie


Aga pozwoliłam sobie wkleić ten tekst z FB dlaCiebie. On oddaje wg mnie to co zdobiłaś dla Ady.  :heartbeat:

Odp: Żegnaj Aduniu

Offline Aga

  • Pasterz
  • *****
  • Wiadomości: 2435
Odp: Żegnaj Aduniu
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 22, 2015, 16:28:04 pm »
Piękne...
Chociaż przez łzy nie widzę już liter i nie mam siły przeczytac do końca...  :<
Kiedyś ją w sobie znajdę...

Dziękuję Iza  :heartbeat:
Dziękuję Wam wszystkim.
Dziękuję jej...  :< :< :<


 



Estalia by Smf Personal