www.pasterzeforum.pl » BEZ ZNIECZULENIA » BEZ ZNIECZULENIA (Moderatorzy: ElzaMilicz, Camara)
 » To jednak jest pseudo, ale i straszny dramat !!! 6 bernów w potrzebie!

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


© 2017 Fundacja Pasterze. Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Autor Wątek: To jednak jest pseudo, ale i straszny dramat !!! 6 bernów w potrzebie!  (Przeczytany 15716 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ElzaMilicz

  • Pasterz
  • ******
  • Wiadomości: 7774
  • Veritas odium parit.
Z powodu tragedii rodzinnej dziś do odebrania z jednego domu było 6 bereńczyków i dwa mieszańce.

Mamy w tej chwili bardzo dużo psów pod opieką.
Mimo to w ciągu dwóch godzin zorganizowałyśmy domy dla 4 berneńczyków i z wielkim trudem udało się również zorganizować transport na przejazdy dla tych psów.

Później podziękujemy wszystkim którzy nam w tej kryzysowej sytuacji bardzo pomogli.


Ale teraz jest jeszcze ważniejsza sprawa nadal szukamy domów
dla dwóch samców: 1,5 rocznego i 3-letniego BPP.

Jeśli ktoś mógłby pomóc proszę o kontakt!


692 438 657 Elza
609 741 026 Małgosia
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2012, 11:18:43 am wysłana przez Camara »
...zło jest banalne, dobro niepojęte;  bez wiary przewracamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry...
Nara* Tina* Szila* Meda* Aza Jaga

Odp: To nie pseudo, ale straszny dramat !!!

Offline joanna js

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1593
Odp: To nie pseudo, ale straszny dramat !!!
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 06, 2012, 09:19:51 am »
Ośmiełiła mnie odpowiedź od sabamils na "poranno-wieczornym wątku dla kawoszy" :kiss: Nie mamy niestety domu z ogrodem ( jeszcze wpełni do dyspozycji, jedynie ogród 10 minut jazdy samochodem od miejsca zamieszkania kilka razy w tygodniu  :'(), a jedynie nieduże mieszkanie na 1 piętrze :<. Oprócz tego sporo psich akcesorów poupychanych po schowkach, niektórych wcale nieużywanych ( pozostałość po naszym ukochanym bernusiu ), sporo czasu , który nagle zrobił się wolny i chęci poświęcenia go innemu psiakowi, ponadto nasze towarzystwo niemal 24h/dobę  :grin: (bo pracujemy i mieszkamy w jednym miejscu). W naszym domu nie ma obecnie niestety żadnych psów, kotów , ani dzieci, są dwie osoby dorosłe, za to dosyć zaprawione w półrocznej opiece nad naprawdę chorym psem ( choć przyznajemy, że mało nie oszaleliśmy, gdy było ciężko  :wub:). Ponadto mamy do dyspozycji dużą, wygodną, tylną kanapę, dosyć oblezioną do dziś od psich kudłów w dosyć starym samochodzie  :grin: Nie chcemy być natarczywi , ponieważ wiemy , że nie jesteśmy wypróbowanym fundacyjnym DT, ani nawet znajomym domem, ale jeżeli to co napisaliśmy byłoby do zaakceptowania to jesteśmy do dyspozycji  :hi:. Jeśli bylibyśmy potrzebni to daj znać  :shy:

Odp: To nie pseudo, ale straszny dramat !!!

Offline Camara

  • Administrator
  • ******
  • Wiadomości: 4037
Odp: To nie pseudo, ale straszny dramat !!!
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 06, 2012, 09:47:57 am »
joanno, zadzwoń do mnie, takich spraw nie załatwia się na forum - 609 741 026

Odp: To nie pseudo, ale straszny dramat !!!

Offline ElzaMilicz

  • Pasterz
  • ******
  • Wiadomości: 7774
  • Veritas odium parit.
Odp: To nie pseudo, ale straszny dramat !!!
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 06, 2012, 11:37:59 am »
Pomoc to rzeczywiste działania, nie pisanie na Forum. Telefon nie dzwoni.

...zło jest banalne, dobro niepojęte;  bez wiary przewracamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry...
Nara* Tina* Szila* Meda* Aza Jaga

Odp: To nie pseudo, ale straszny dramat !!!

Offline Wanda

  • Aktywny Użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Kobieta
Odp: To nie pseudo, ale straszny dramat !!!
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 06, 2012, 19:28:46 pm »
Elza, od pisania na forum to może i nie, ale na maile które do Was od 2 dni wysyłam też nie było ani jednej odpowiedzi.
A to też nie taki duży problem napisać dwa zdania typu: "nie dzięki, nie ciebie szukamy" albo "ok, proszę o telefon, porozmawiamy i uzgodnimy szczegóły", prawda ??

Odp: To nie pseudo, ale straszny dramat !!!

Offline ElzaMilicz

  • Pasterz
  • ******
  • Wiadomości: 7774
  • Veritas odium parit.
Odp: To nie pseudo, ale straszny dramat !!!
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 06, 2012, 19:38:17 pm »
Najpierw trzeba mieć czas by usiąść przy komputerze i odczytać te maile.
Nie pracuję dla nikogo, nie pobieram pensji, nie robi tego żaden wolontariusz Fundacji Pasterze.

Nikt nie może żądać od nas niczego. To co robimy jest naszą pasją i odbywa się kosztem naszego życia.
U nas adopcje to w pierwszej kolejności rozmowy przez telefon. Czas jest na wagę złota.
Jeśli chcesz sobie popisać na temat adopcji do zapraszam do innej fundacji.
...zło jest banalne, dobro niepojęte;  bez wiary przewracamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry...
Nara* Tina* Szila* Meda* Aza Jaga

Odp: To nie pseudo, ale straszny dramat !!!

Offline ElzaMilicz

  • Pasterz
  • ******
  • Wiadomości: 7774
  • Veritas odium parit.
Odp: To nie pseudo, ale straszny dramat !!!
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 06, 2012, 19:43:10 pm »
Odebraliśmy te 6 berneńczyków. Każdy będzie miał swój wątek na naszym Forum.
Dla sunieczki, która jest u Buni Ewelina ma już dom stały.  :backflip:
Ewelina i Jarek to nasze niedoceniane skarby.   :wub:

Bunia, gdy znajdzie czas, wstawi zdjęcia tych psiaków, które zostały.
...zło jest banalne, dobro niepojęte;  bez wiary przewracamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry...
Nara* Tina* Szila* Meda* Aza Jaga

Odp: To nie pseudo, ale straszny dramat !!!

Offline Kasia i Piotrek

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 1023
Odp: To nie pseudo, ale straszny dramat !!!
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 06, 2012, 19:48:14 pm »
Z doświadczenie wiemy, że najlepiej jest dzwonić we wszystkich sprawach związanych z fundacją. Jak poznasz Pasterzy bliżej, to sama sie przekonasz, że cały sztab ludzi poświęca każdą wolną i nie tylko wolną chwilę na pomoc tym biednym psiakom, i nie koniecznie mają czas aby usiąść i odpowiedzieć na maila, niejednokrotnie nie jednego, bo każdy pomyślał, że to tylko chwilka i taka mała wiadomość na skrzynce.....
Pasterze oprócz Fundacji, przecież jeszcze pracują i próbują prowadzić normalny tryb życia, i wiem, że doba jest dla nich za krótka.

Jeśli masz sprawę to zadzwoń, może nie uda Ci się połączyć za pierwszym razem, ale na pewno się dodzwonisz.
Powodzenia

Odp: To nie pseudo, ale straszny dramat !!!

Offline Wanda

  • Aktywny Użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Kobieta
Odp: To nie pseudo, ale straszny dramat !!!
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 06, 2012, 19:51:35 pm »
Wiesz co, to już jest dosyć niemiłe potraktowanie, zwłaszcza od kogoś kto jak widzę po częstotliwości pisania na forum, ma czas na Internet :) Nie uważasz, że skoro ma się czas na pisanie postów na forum, to równie dobrze w tym czasie można odpisać na maila czy dwa ?
Poza tym, skoro wolicie organizować adopcje przez telefon, to dlaczego na pierwszym miejscu w zakładce kontakt jest podany adres e-mail ? Napisałam, czekałam na odpowiedź, jestem chętna, poświęciłam czas, żeby wstępnie opisać moją sytuację rodzinną i nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. To też nie jest przyjemne :(
I nie zrozum mnie źle, ja jestem pełna podziwu dla Fundacji i dla tego co robicie w swoim wolnym czasie. Macie wszystkie ogromne serca, zapewne jesteście fantastycznymi osobami w życiu realnym, bo nie wierzę, żeby osoby tak kochające psiaki były złymi osobami. Mój post ma charakter bardziej organizacyjny, bo skoro jest adres e-mail to po to żeby go używać, no nie ?
Ale przyznaję się bez bicia, że wysłałam wiadomość na forum, a nie maila na oficjalny adres mailowy Fundacji. Dlatego jeśli mogę Elzo, pozwolę sobie na telefon do Ciebie w dniu jutrzejszym - dobrze ??

Pozdrawiam.

W międzyczasie Kasia i Piotrek napisali maila (nie wiem czy to Kasia, czy Piotrek, ale odpiszę) - dobrze, jutro w ciągu dnia zadzwonię :) Będę dzwonić aż się dodzwonię :)

Odp: To nie pseudo, ale straszny dramat !!!

Offline Ani@

  • Przyjaciel Fundacji
  • ***
  • Wiadomości: 5807
Odp: To nie pseudo, ale straszny dramat !!!
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 06, 2012, 21:34:46 pm »
Żeby uniknąć rozczarowań, na stronie podkreśliłam, że w sprawach adopcji oczekujemy na kontakt telefoniczny:

UWAGA!!!

Adopcji nie prowadzimy przez e-mail.
Jeśli chcesz adoptować psa zadzwoń!


Odp: To nie pseudo, ale straszny dramat !!!

Offline Wanda

  • Aktywny Użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Kobieta
Odp: To nie pseudo, ale straszny dramat !!!
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 06, 2012, 21:39:43 pm »
Dziękuję :)

Odp: To nie pseudo, ale straszny dramat !!!

Offline joanna js

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1593
Odp: To nie pseudo, ale straszny dramat !!!
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 06, 2012, 21:44:02 pm »
Z uwagi na wrażenie , że poniekąd za moją przyczyną wątek  rozwinął się chyba w niewłaściwym kierunku  :wub: Wanda dzięki za wsparcie ale poradzę sobie jakoś bez adwokatów  :grin: Dla pozostałych krótka info kontakt telefoniczny nawiązany  :friends:

Odp: To nie pseudo, ale straszny dramat !!! 6 bernów w potrzebie!

Offline ElzaMilicz

  • Pasterz
  • ******
  • Wiadomości: 7774
  • Veritas odium parit.
Odp: To nie pseudo, ale straszny dramat !!! 6 bernów w potrzebie!
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 07, 2012, 09:05:05 am »
MR. DARCY, SCARLET O'HARA BUTLER, DWUKROPEK

Okazało się, że ta trójka nie przyjechała sama.  :crazy: Mamy pasażera na gapę. Już wezwałam doktora.

Tuż po przyjeździe były bardzo wystraszone.







Kilkanaście minut wystarczyło by pokonały największy stres.




« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2012, 09:09:00 am wysłana przez ElzaMilicz »
...zło jest banalne, dobro niepojęte;  bez wiary przewracamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry...
Nara* Tina* Szila* Meda* Aza Jaga

Odp: To nie pseudo, ale straszny dramat !!! 6 bernów w potrzebie!

Offline Agnieszka

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 844
Odp: To nie pseudo, ale straszny dramat !!! 6 bernów w potrzebie!
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 07, 2012, 17:47:10 pm »
Kim był pasażer na gapę?  :chytry: :th_dash1:

Odp: To nie pseudo, ale straszny dramat !!! 6 bernów w potrzebie!

4mala

  • Gość
Odp: To nie pseudo, ale straszny dramat !!! 6 bernów w potrzebie!
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 07, 2012, 17:50:47 pm »
Mnie tez to intryguję  8)


 



Estalia by Smf Personal