www.pasterzeforum.pl » ADOPCJE  » W NOWYM DOMU (Moderator: Issa)
 » Karmelka czyli trikolorowa trzpiotka-wywrotka

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


© 2017 Fundacja Pasterze. Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Autor Wątek: Karmelka czyli trikolorowa trzpiotka-wywrotka  (Przeczytany 32047 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Milla

  • Nowy Użytkownik*
  • *
  • Wiadomości: 4869
  • Płeć: Kobieta
  • Felicitas multos habet amicos.
Odp: Karmelka czyli trikolorowa trzpiotka-wywrotka
« Odpowiedź #75 dnia: Listopad 24, 2011, 22:37:31 pm »
Poprawiłam odrobinkę zdjęcia i tutaj troszkę na ten temat ;) http://www.pasterzeforum.pl/index.php?topic=97.0
a Karmelka jest cudna :wub: a jakie ma stópki fajne :giggle:
Milla, Maja (*) i Bonita
Gdzie wielka rządzi pycha albo wielkie pieniądze, tam łatwo powstaje urojenie, że uważa się swoją zachciankę za mądrość

Odp: Karmelka czyli trikolorowa trzpiotka-wywrotka

Offline ElzaMilicz

  • Pasterz
  • *****
  • Wiadomości: 7774
  • Veritas odium parit.
Odp: Karmelka czyli trikolorowa trzpiotka-wywrotka
« Odpowiedź #76 dnia: Listopad 25, 2011, 19:48:43 pm »
U Rodziców Ani@ mamy punkt przerzutowy.  :wub: Tam oddałam moją drobinkę w odpowiednie ręce.

Na podwórku oczywiście panika ale po wejściu do domu na tym słodkim pyszczku pojawił się uśmiech.



Meda pilotowała całą akcję  :giggle: Kalmelcia integrowała się ze Stefanem, mnie nie zamykały się usta.  :cheesy:






Posmutniała tuż przed wyjazdem, wiedziała, że ją porzucam.  :th_escapejar2:



Spójrzcie w te oczy...


____________________________________________________________________________


A dzisiaj ?  :naughty: Mam nadzieję, że sama Apula nam tu coś opowie.  ;)
...zło jest banalne, dobro niepojęte;  bez wiary przewracamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry...
Nara* Tina* Szila* Meda* Aza Jaga

Odp: Karmelka czyli trikolorowa trzpiotka-wywrotka

Offline sabamlis

  • Nowy Użytkownik*
  • *
  • Wiadomości: 4364
Odp: Karmelka czyli trikolorowa trzpiotka-wywrotka
« Odpowiedź #77 dnia: Listopad 25, 2011, 20:05:30 pm »
A ja niemoge sie napatrzyc na piekna Karmelke :wub:
wiecej zdjec poprosze :th_holeinwall:
Marysia
"Dobroczynność nie polega na dawaniu kości psu. Dobroczynność to kość dzielona z psem wówczas, gdy jesteś równie głodny jak on"
Jack London

Odp: Karmelka czyli trikolorowa trzpiotka-wywrotka

apula

  • Gość
Odp: Karmelka czyli trikolorowa trzpiotka-wywrotka
« Odpowiedź #78 dnia: Listopad 26, 2011, 21:42:43 pm »

No to popatrzcie sobie na Cudeńko, śliczna jest i próbuje zupełnie nam nie zawracać głowy, a szkoda, bo wolelibyśmy, żeby zawracała, choćby o 5 rano, na pewno wolimy zawracanie niż sprzątanie, aczkolwiek po dwóch razach nabieramy wprawy A już chciałam kaszę gotować po rozmowie z Anią  :th_cooking:

Oj próbuje być niewidzialny nasz Karmeleczek, a na wyjściach jest różnie, chwilami ślicznie się uspokaja, ale większość czasu jest bardziej jak tchórzofretka na spacerze, szaleje zakosami aż serce się ściska, po wyjściu poza ogródek ciągnie strasznie w kąt osiedla do ogrodzenia i to chyba znaczy, że chce do Elzy  :'( 

Za to Pan znalazł dobry punkt za uszkiem do drapania, aż się cały pysio do niego wyciąga i pięknie się rozluźniamy.









Odp: Karmelka czyli trikolorowa trzpiotka-wywrotka

Offline Ani@

  • Przyjaciel Fundacji
  • ***
  • Wiadomości: 5807
Odp: Karmelka czyli trikolorowa trzpiotka-wywrotka
« Odpowiedź #79 dnia: Listopad 27, 2011, 08:25:29 am »
śliczna  :heartbeat:

ampula dobrze, że kaszy nie nagotowałaś  :naughty:

Odp: Karmelka czyli trikolorowa trzpiotka-wywrotka

Offline sabamlis

  • Nowy Użytkownik*
  • *
  • Wiadomości: 4364
Odp: Karmelka czyli trikolorowa trzpiotka-wywrotka
« Odpowiedź #80 dnia: Listopad 30, 2011, 19:39:06 pm »
Co tam u milutkiej Karmelki :th_holeinwall:
po wyjściu poza ogródek ciągnie strasznie w kąt osiedla do ogrodzenia i to chyba znaczy, że chce do Elzy  :'( 
u nas podobnie sie zachowywala, wydaje mi sie ze szuka jakiegos miejsca gdzie moglaby sie schowac (takiej mysiej dziury najlepiej).
Oj stesknilam sie troche za slicznotka, czule mizianki dla panienki poprosze :friends:
Marysia
"Dobroczynność nie polega na dawaniu kości psu. Dobroczynność to kość dzielona z psem wówczas, gdy jesteś równie głodny jak on"
Jack London

Odp: Karmelka czyli trikolorowa trzpiotka-wywrotka

apula

  • Gość
Odp: Karmelka czyli trikolorowa trzpiotka-wywrotka
« Odpowiedź #81 dnia: Styczeń 03, 2012, 22:16:16 pm »
Witajcie Wszyscy ciekawi co u Karmelki, ja napiszę a Marek zdjęcia dorzuci. Karmelcia jest u nas półtora miesiąca, ale i Święta były po drodze i petardy na Nowy Rok, więc mogło być trochę za dużo nowości, mogło ale chyba nie było, bo coś nam się wydaje, że Karmelcię przeżycia wzmacniają. Najazd Obcych na Święta ja przeraził, odmówiła jadła i w końcu dostała michę do łóżka, nie swojego oczywiście, ale tego prawie od początku do spania nie używa.
W pierwszy dzień Świąt wybrała się na samodzielny spacer po okolicy. Tylko Marek to widział i ruszył ruszył za nią, pewny, że ją zaraz złapie,  tak jak stał czyli w skarpetkach i na krótki rękaw, zimno przecież nie było. Po pierwszym okrążeniu wsi zajrzał do domu po posiłki, rower i buty. Możecie odrzucić wszystko co wiecie na temat uprawiania sportu, nie biega się lepiej niż po obiedzie, obfitym, z deserem, a jak szybko, z tym, że mój brat biegał samochodem. Ja co prawda biegłam szybko, ale bez sensu, bo i tak bym Karmelki nie zauważyła, nawet gdybym na nią wpadła. Nie wiedziałam tego co wiedział Marek, że Księżniczka systematycznie i niespiesznie (tylko dlaczego jej nie dogonił) pokonuje naszą zwyczajową dzienną trasę, jakieś 1,5 km w formie pętelki. Po powrocie nawet Obcy w postaci Babci i Dziadka nie byli jej straszni. Straszny był Marek, jego się bała, a Marek nie miał czasu grozić Karmelce,  bo bał się mnie, bał się , że mu kolano zoperuję na miejscu i to ze znieczuleniem, no bo jak można psa nie złapać bez pomocy roweru.
Karmelcia podobno spokojnie przebiegła obok autobusu na przystanku, nie przyspieszyła na widok wysiadających ludzi, psy ujądające za płotem tez jej nie pospieszyły, za to systematycznie sprawdzała, czy Marek zachowuje stałą odległość i w razie potrzeby, no wiecie. W domu Rodzice zdążyli się pochorować, ale jak Panna wróciła, to słowo daję, lepszych Świąt w życiu nie było.
Po świętach wyraźnie Czarnoksiężniczce przybyło odwagi, oczywiście w dawce Karmelkowej, kto ją zna ten zrozumie, choć przypuszczamy, że tam się ukrywa niezły charakterek. No i cały czas jest trochę lepiej, trochę gorzej, ale ogólnie dziewczyna zrobiła dzikie postępy, co najbardziej widać na dworku, już nam niestraszny  przechodzień, byle tylko nie było ich za dużo naraz z różnych stron. Petardy nie zrobiły na Karmelce większego wrażenia i w krytycznym momencie właściwie przysypiała.
A któregoś wieczoru na spacerze ogon poszybował wysoko i tak został dłuższą chwilę, czy ktoś wie co to święto? I ile razy można sobie opowiadać to samo, mimo, że reszta to dobrze widziała, ale też musi opowiedzieć. Pewno nam te cuda spowszednieją kiedyś, ale na razie - nie grozi. Czekamy, żeby się to powtórzyło i najlepiej tak zostało. Wysyłam, bo mi się skasuje a zdjęcia w drugim rzucie.
Pozdrawiam wszystkich w imieniu Czarnoksiężniczki  :heartbeat:




Odp: Karmelka czyli trikolorowa trzpiotka-wywrotka

Offline ElzaMilicz

  • Pasterz
  • *****
  • Wiadomości: 7774
  • Veritas odium parit.
Odp: Karmelka czyli trikolorowa trzpiotka-wywrotka
« Odpowiedź #82 dnia: Styczeń 03, 2012, 22:23:10 pm »
Przysypia przy petardach ?  8)  To znaczy, że porządnego psa Wam dałam.     :heartbeat:
Jak Babcię kocham, Karmelka musi mieć to po Medusi:th_0girl_dance:
...zło jest banalne, dobro niepojęte;  bez wiary przewracamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry...
Nara* Tina* Szila* Meda* Aza Jaga

Odp: Karmelka czyli trikolorowa trzpiotka-wywrotka

wiki1710

  • Gość
Odp: Karmelka czyli trikolorowa trzpiotka-wywrotka
« Odpowiedź #83 dnia: Styczeń 03, 2012, 22:27:55 pm »
Ech...te opowieści z domków  ;) Ależ się je czyta  :heartbeat:
Gdzieniegdzie trochę grozy ale za to wszędzie pełno miłości  :wub:

Odp: Karmelka czyli trikolorowa trzpiotka-wywrotka

Offline sabamlis

  • Nowy Użytkownik*
  • *
  • Wiadomości: 4364
Odp: Karmelka czyli trikolorowa trzpiotka-wywrotka
« Odpowiedź #84 dnia: Styczeń 04, 2012, 07:31:28 am »
Mizianki dla Karmelki, ja moge czytac i czytac i czytac co tam u Czarnoksiezniczki slychac :bravojs0:
no i na te obiecane zdjecia czekam ;)
I koniecznie na spacerek sie umowic, bardzo jestem ciekawa jak bym z perspektywy czasu ja zobaczyla :kiss:
troszeczke tesknie za kruszynka :friends:
Marysia
"Dobroczynność nie polega na dawaniu kości psu. Dobroczynność to kość dzielona z psem wówczas, gdy jesteś równie głodny jak on"
Jack London

Odp: Karmelka czyli trikolorowa trzpiotka-wywrotka

apula

  • Gość
Odp: Karmelka czyli trikolorowa trzpiotka-wywrotka
« Odpowiedź #85 dnia: Styczeń 05, 2012, 09:48:19 am »
 Porządna, porządna, odkurzałam materac Stefka z kłaczków, bo prześcieradło elastyczne Karmelkowych pazurków nie wytrzymało, a Panna mi się na łożko w tym czasie zafundowała i mogłam sobie odkurzać dookoła, jak już stanowczo zleźć kazałam, to mi się cudeńko podniosło na łapkach  pół centymetra nad materac i przesunęło w boczek tyle samo.
Też to ma po Medusi ?  :nerd:


Odp: Karmelka czyli trikolorowa trzpiotka-wywrotka

anula

  • Gość
Odp: Karmelka czyli trikolorowa trzpiotka-wywrotka
« Odpowiedź #86 dnia: Styczeń 05, 2012, 16:52:26 pm »
 :grin: :bravojs0:

Odp: Karmelka czyli trikolorowa trzpiotka-wywrotka

apula

  • Gość
Odp: Karmelka czyli trikolorowa trzpiotka-wywrotka
« Odpowiedź #87 dnia: Styczeń 09, 2012, 21:28:03 pm »
Co za prezencja, tylko oczęta za czujne




Moc jest z nami


Idę spać


Możesz Stefek zostać, tylko się nie rozpychaj


Jadę na wycieczkę

Oszczędzamy na żarówkach



Odp: Karmelka czyli trikolorowa trzpiotka-wywrotka

Offline sabamlis

  • Nowy Użytkownik*
  • *
  • Wiadomości: 4364
Odp: Karmelka czyli trikolorowa trzpiotka-wywrotka
« Odpowiedź #88 dnia: Styczeń 09, 2012, 21:38:12 pm »
Mizianki dla przepieknej i dumnej Karmelki :friends:
nie moge sie na nia napatrzyc :wub: :wub: :wub:
Marysia
"Dobroczynność nie polega na dawaniu kości psu. Dobroczynność to kość dzielona z psem wówczas, gdy jesteś równie głodny jak on"
Jack London

Odp: Karmelka czyli trikolorowa trzpiotka-wywrotka

Offline Ani@

  • Przyjaciel Fundacji
  • ***
  • Wiadomości: 5807
Odp: Karmelka czyli trikolorowa trzpiotka-wywrotka
« Odpowiedź #89 dnia: Styczeń 09, 2012, 21:57:55 pm »
Nie dziwię się Marysiu -  przepiękna kruszynka z Karmelki  :kiss:


 



Estalia by Smf Personal