www.pasterzeforum.pl » ROZMOWY O WSZYSTKIM I O NICZYM » HYDE PARK (Moderator: Aga)
 » takie male wyjasnienie

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


© 2017 Fundacja Pasterze. Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Autor Wątek: takie male wyjasnienie  (Przeczytany 1919 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

iinter@gimail.com

  • Gość
takie male wyjasnienie
« dnia: Luty 05, 2014, 16:42:36 pm »
chcialam  tak tylko cicho wyjasnic ze nie mialam nigdy do czynienia z bernenczykami dlatego czuje sie szczesliwa ze pozwoliliscie mi uczestniczyc w waszych poczynaniach ktore bacznie obserwuje i widze prawdziwych ludz ktorzy kochaja to co robia ja niestety od powrotu do polski 15 lat temu   zajelam sie i nadal zajmuje sie tylko kundelkami ratuje tyle ile moge biedy porzucone przez turystow  przywiazane do dzewa czy powieszone  pobite zaglodzone  dla mnie nie wazna jest rasa pies potrzebuje pomocy i jestem  dzialam sama bez niczyjej pomocy  walcze z ludzka glupota i okrucienstwem i urzedowa bezmyslnoscia  ale czasami chcialabym od prawdziwych przyjaciol zwierzat rady czy nawet podzielic sie moimi radosciami i smutkami tagze moje odchodza za teczowy most i ja mam swoje male sukcesy jak uda sie znalezc dla moich nieszczesc dobry dom na dzien dzisiejszy mam 8 sztuk najmlodza to sara wyrwana ze schroniska obraz nedzy i rozpaczy to nic damy rade dlatego bardzo prosze wesprzyjcie mnie dobrym slowem czy radai przyjmijcie mnie nie berneczyka do waszego grona czas pokaze moze bede mogla tez ibernenczykom czy innym byc pomocna serdecznie pozdrawiam :heartbeat:

Odp: takie male wyjasnienie

Offline anna

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1330
Odp: takie male wyjasnienie
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 05, 2014, 18:32:49 pm »
Witaj Krystyno ,oby takich jak Ty było więcej

Odp: takie male wyjasnienie

iinter@gimail.com

  • Gość
Odp: takie male wyjasnienie
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 05, 2014, 19:24:48 pm »
dziekujebardzo napewno gdzies sa  ale ukryci jak ja i dzialaja w ciszy  przez czysty przypadek znalazlam wasza stronei bylam zdziwiona z jaka moca miloscia imadrze walczycie o swoje pyslaczki nie wierzylam ze to mozliwe  przeczytalam od deski do deski wszystkomoze ocean lez wylalam i zebralam sie na odwage inapisalam i nikt mnie nie nazwal glupia stara nawiedzonapsiara za psiare czuje sie pochlebiona tylko ta stara no to  nie bardzo  pozdrawiam

Odp: takie male wyjasnienie

wiki1710

  • Gość
Odp: takie male wyjasnienie
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 05, 2014, 20:19:10 pm »
Pani Krysiu, odwagi w pisaniu  :friends:
Takich wrażliwców jak Pani to jest u nas więcej  ;)
Nikt Pani tu nie obrazi, bo wszyscy prawie jesteśmy tu ze względu na psią krzywdę.

Odp: takie male wyjasnienie

iinter@gimail.com

  • Gość
Odp: takie male wyjasnienie
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 05, 2014, 20:40:22 pm »
jeszcze sie naucze tylko powoli nawet bede sie uczyc robic zdjecia zebym mogla przedstawic moja gromadkew tej chwili przywoluja mnie do porzadku jest godzina 8 czas na spanie i prosze im nie przeszkadzac no moje gwiazdy :sa naprawde kochane wierne wdzieczne i mocno rozpieszczone nieraz sie zastanawiam kto kogo wychowal  :lmao:

Odp: takie male wyjasnienie

Murka

  • Gość
Odp: takie male wyjasnienie
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 06, 2014, 00:16:15 am »
Ja też nie mam berneńczyka  :grin: , więc nie jesteś tutaj tak całkiem sama!


 



Estalia by Smf Personal