www.pasterzeforum.pl » ADOPCJE  » W NOWYM DOMU (Moderator: Issa)
 » Gloria- niewielka przylepka

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


© 2017 Fundacja Pasterze. Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Autor Wątek: Gloria- niewielka przylepka  (Przeczytany 20064 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ElzaMilicz

  • Pasterz
  • *****
  • Wiadomości: 7774
  • Veritas odium parit.
Odp: Gloria- niewielka przylepka
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 25, 2011, 22:40:57 pm »




Widać, że Sonia zadowolona z towarzystwa.  :grin:
A co na te zmiany Oleńka ?
...zło jest banalne, dobro niepojęte;  bez wiary przewracamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry...
Nara* Tina* Szila* Meda* Aza Jaga

Odp: Gloria- niewielka przylepka

Offline KasiaT

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 644
  • Płeć: Kobieta
Odp: Gloria- niewielka przylepka
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 25, 2011, 22:44:39 pm »
Piękne widoczki  :heartbeat::śliczna trikolorka i powabna ruda a w tle mały zadowolony człowieczek.
A Gloria jako poskramiacz nielotów,to musiał być niezapomniany widok.

Odp: Gloria- niewielka przylepka

tilis

  • Gość
Odp: Gloria- niewielka przylepka
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 26, 2011, 20:34:08 pm »
Gloria dziś zaczepiała Sonke do zabawy i Sonia z radości zaczeła poszczekiwac co Glorusia wzięła za zły sygnał i zrezygnowała wieczorem Sonka podjęła próbę zabawy i chwile się pogoniły ale rudzielec mimo latek rozpiera ją energia i tak się cieszy z przyjaciółki ze szczekiem okazuje radośc i znowu  Glorusia odstąpiła figlom ,ale miło patrzec na obie jak robią do siebie podchody :friends:

Odp: Gloria- niewielka przylepka

zuzia81

  • Gość
Odp: Gloria- niewielka przylepka
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 02, 2011, 20:36:24 pm »
Witam,
Co tam u Glorci słychać, jak się czuję, jak dogaduje się z Sonią ? Może zdjęcia jakieś? :nerd:

Odp: Gloria- niewielka przylepka

tilis

  • Gość
Odp: Gloria- niewielka przylepka
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 02, 2011, 22:12:11 pm »
Witam Gloria Gosposia na całego  obszczekuje obcych pilnuje domu z Sonką zabawa na całego lizanie pysków martwię się tylko bo nie chce spać na swoim posłaniu tylko na podłodze  najchętniej pod ławą przy nogach w nocy już śpi sama na dole bo tam chłodniej tylko rankiem zagląda na górę żeby nas ściągnąć z łóżka ,słodka pieszczocha i nie mogę jej odłuczyć  skakania po nas,dziś ponownie próbowałam pokazać Glorii gdzie ma spać kilka razy zanosiłam na posłanie i mówiłam że ma zostać ale jak tylko odchodziłam oddalała się i w końcu się obraziła poszła na podwórko i przez balkon zaglądała do pokoju a na moje nawoływania odwracała się i cofała na zewnątrz nie chciała przez jakiś czas podejść ma Sunia charakterek :th_gamer3:

Odp: Gloria- niewielka przylepka

Offline Nika

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1873
  • Płeć: Kobieta
Odp: Gloria- niewielka przylepka
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 02, 2011, 22:21:09 pm »
Jest ciepło, nic dziwnego, że woli spać na podłodze.

Moje panny NIGDY nie korzystają z żadnego legowiska, a próbowałam już chyba z 5 rodzajów.  :th_dash1:
Śpią albo na podłodze, albo w fotelu lub na kanapie.  :giggle:
"Przeciętny pies jest przyjemniejszym człowiekiem od przeciętnego człowieka" - Andrew A. Rooney

Odp: Gloria- niewielka przylepka

Offline Julian

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 3361
Odp: Gloria- niewielka przylepka
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 02, 2011, 22:58:50 pm »
hm.. no takie bernusie ,śpią gdzie chcą  :tease:....Przynajmniej u mnie :grin:

Odp: Gloria- niewielka przylepka

Offline anna

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1330
Odp: Gloria- niewielka przylepka
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 03, 2011, 09:32:09 am »
moja Księżniczka  lato -  zima  śpi na owczej skórze i nic innego nie toleruje

Odp: Gloria- niewielka przylepka

Offline indianka

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 820
  • Płeć: Kobieta
Odp: Gloria- niewielka przylepka
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 03, 2011, 12:24:52 pm »
Moja Indianka też od zawsze gardzi posłaniem - przez cały okrągły rok woli leżeć na chłodnej podłodze, a latem to już w szczególności  :grin:

Odp: Gloria- niewielka przylepka

tilis

  • Gość
Odp: Gloria- niewielka przylepka
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 03, 2011, 13:12:54 pm »
 Gloria jest przesłodka i taka przylepa ale w nocy twardo pilnuje domu mam otwarty balkon i może swobodnie wychodzic do ogrodu czasem wychodze jak szczeka sprawdzic na co,a rano jak zwykle pobudka o 6,20 wskakuje do wyrka i liże każdego daje znak że czas zejsc na dół , cały czas chodzi za mną i Olą jak zacznie brykac to trzeba schodzic z drogi tak pędzi jak cos chce to patrzy w oczy i łapke daje .Będe musiała sprobowac tej skóry z Barana do spania może Gloruni spasuje :cheesy:

Odp: Gloria- niewielka przylepka

tilis

  • Gość
Odp: Gloria- niewielka przylepka
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 03, 2011, 13:18:15 pm »
Witam wszystkich mam pytanie Gloria często się drapie przy obroży założyłam jej dodatkową na kleszcze i pchły czy to może byc przyczyną w innych miejscach nie drapie się tylko tam :th_laie_59:, może sciągnąc na jakis czas obie obroże?  :<

Odp: Gloria- niewielka przylepka

zuzia81

  • Gość
Odp: Gloria- niewielka przylepka
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 03, 2011, 14:46:17 pm »
Witam,

Cieszę się,że Glorcia dobrze się u Państwa czuje.Co do spania na posłanku, to nigdy nie chciała na żadnym spać, a skóra baranka służyła jako fajne miejsce do sikania, ewentualnie fajnie się je rozszarpywało :tease2:
Dlatego raczej nie polecam :th_holeinwall:
 U nas też Glorcia bawiła się w psa zaczepno-obronnego, ale tylko na swoim terenie.Poza nim już taka odważna nie była  :th_0girl_dance:
Co do obroży to my jej zawsze zdejmowaliśmy - nie wyciera się wtedy sierść, poza tym tak jej zawsze przeszkadzała.
W razie pytań, jestem do dyspozycji, zwłaszcza, że niektóre jej rytuały bywają specyficzne. A skakanie najlepiej ignorować, odwrócić się plecami i nie reagować.Próby uspokajania jej nakrecają ją jeszcze bardziej :emotbern:


Odp: Gloria- niewielka przylepka

tilis

  • Gość
Odp: Gloria- niewielka przylepka
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 03, 2011, 20:22:56 pm »
Witam jak długo Gloria u Państwa była chciałabym wiedziec kiedy bedzie się już pewnie czuc bo jeszcze troche płochliwa ,w Niedziele mamy zamiar zabrac Ją do rodziny na wieś jest tam kilka małych psiaków  czy to dobry pomysł  ? jak narazie Ja chyba bardziej się boje niż Ona zadomowiła się i nie chciałabym Jej stresowac ale wiem że kiedyś trzeba prosze o porade jak to zrobic żeby jak najmniej się stresowała :<

Odp: Gloria- niewielka przylepka

Offline Julian

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 3361
Odp: Gloria- niewielka przylepka
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 03, 2011, 20:24:00 pm »
Świeża obroża na kleszcze powoduje czasmi świąd ,ale krótko do tygodnia.
Mój Julek także po założeniu drapał sie w okolicy obroży.Na skórze nie było zmian.Dodatkowo w zapięcie czepiały mu się włosy.Po tygodniu wszysko ustapiło. :b38:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2011, 20:38:13 pm wysłana przez ElzaMilicz »

Odp: Gloria- niewielka przylepka

Offline ElzaMilicz

  • Pasterz
  • *****
  • Wiadomości: 7774
  • Veritas odium parit.
Odp: Gloria- niewielka przylepka
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 03, 2011, 20:37:14 pm »
Gloria powinna  jeździć z Wami wszędzie i to od zaraz by mogła odczuć komfort powrotów do domu.  ;)
Dzięki temu więzy między Wami zacieśnią się bardzo.  :friends:
Trzeba tylko na wyjazdach, jeszcze przez kilka tygodni, trzymać ją na smyczy w otwartym terenie by nie uciekła spłoszona np. nagłym wystrzałem.
...zło jest banalne, dobro niepojęte;  bez wiary przewracamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry...
Nara* Tina* Szila* Meda* Aza Jaga


 



Estalia by Smf Personal