www.pasterzeforum.pl » ADOPCJE  » W NOWYM DOMU (Moderator: Issa)
 » Gama nieśmiała przytulanka

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


© 2017 Fundacja Pasterze. Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Autor Wątek: Gama nieśmiała przytulanka  (Przeczytany 19693 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline AgaP

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 938
Odp: Gama nieśmiała przytulanka
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 31, 2011, 09:38:32 am »
Pierwsza noc za nami. Gama zamiast na swoim posłaniu, śpi na podłodze w kuchni. W zasadzie leży tam cały czas. Obserwuje, co się dzieje. Wszystko jest w porządku do momentu, gdy Gama chce sie do nas przytulić. Kiara nie pozwala, zazdrośnik jeden :'(. Może w końcu odpuści...
Nasi idealni towarzysze zawsze mają cztery łapy -  Colette
Kiara, Gama (*), Eris, Kićka (*), Kropka, Tropik

Odp: Gama nieśmiała przytulanka

Sara

  • Gość
Odp: Gama nieśmiała przytulanka
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 31, 2011, 15:36:39 pm »
Kiara jest u Was jednak krótko i czuje się pewnie zagrożona, nie wiem czy moje rady pomogą , ale ja w takiej sytuacji bardzo bardzo głaskam i przytulam zazdrośnika a potem razem zbliżamy się do biednej ofiary i głaskam obie, gadając do nich oczywiście różne bzdurki bez przerwy, czasami chcę być ośmiornicą  :tease2: ale u mnie to działa, Berneńskiego Nowego Roku  :heartbeat:

Odp: Gama nieśmiała przytulanka

Offline Ani@

  • Przyjaciel Fundacji
  • ***
  • Wiadomości: 5807
Odp: Gama nieśmiała przytulanka
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 31, 2011, 16:00:26 pm »
Świeżo adoptowanego psa nigdy nie przytulamy do psa rezydenta

AgaP wie jak należy się zachowywać, by za jakiś czas nasze oczy ucieszyć wspólnymi fotkami  :grin:

Jedyne czego potrzeba suniom i ich Pańciostwu to spokój i cierpliwość  :grin:

Agnieszka i Grzegorz przeszli już raz chrzest bojowy - wierzę, że dadzą sobie świetnie radę  :friends:  :heartbeat:





Odp: Gama nieśmiała przytulanka

Offline MKarmel

  • Aktywny Użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 269
Odp: Gama nieśmiała przytulanka
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 01, 2012, 12:43:55 pm »
Ciotka Rozpuszczalnik już nie może się doczekać, kiedy pomizia tego maleńkasa, nowa zabaweczka już na nią czeka  :wub: Z Agnieszką jesteśmy na łączach, kocury wcale się nie przejęły drugim psem, dziewczynki są grzeczne, Kiara juz trochę spokojniejsza, na spacerach udaje, że Gamy nie widzi, nie jest zazdrosna, że jej Pan prowadzi "tą obcą" więc wszystko powoli zaczyna się układać. Trzeba jeszcze trochę czasu zanim księżniczka raczy zauważyć "siostrzyczkę" i zezwoli jej na poufałości z Pańciostwem, ale wierzę, że będą wkrótce przyjaciółkami.
p.s. Karmelowi już powiedziałam, że w ferie kobiecy dwupak go odwiedzi, chłopak chyba oszaleje ze szczęścia.

Odp: Gama nieśmiała przytulanka

Offline AgaP

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 938
Odp: Gama nieśmiała przytulanka
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 01, 2012, 17:24:01 pm »
Kiara jest zazdrosna jeszcze :<, i pewnie długo będzie, są momenty, że nie reaguje na Gamę, ale jak Gama za bardzo interesuje się Grzesiem to pokazuje jej zębiska. Dzis Gama się postawiła i było gorąco :chytry: Najgorsze jest to, że Gama to straszny słodziak a my nie możemy jej nawet pogłaskać. Dzis na spacerku się rozbrykała, podskoczyła, usiadła mi na stopach i chciała podać łapkę. Musiałam udawać, że mnie to nie rusza, Kiara bacznie wszystko obserwowała. Nie minelo kilka minut i znow pokazala Gamie, ze to ona ma tylko prawo do miziania  :th_dash1: Oby to sie szybko poukladalo, bo mi serce pęknie...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2012, 17:30:15 pm wysłana przez AgaP »
Nasi idealni towarzysze zawsze mają cztery łapy -  Colette
Kiara, Gama (*), Eris, Kićka (*), Kropka, Tropik

Odp: Gama nieśmiała przytulanka

Offline AgaP

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 938
Odp: Gama nieśmiała przytulanka
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 01, 2012, 23:57:13 pm »
Nasza biedna kruszynka całymi dniami leży w jednym miejscu ze smutną miną, a terrorystka Kiara broni swojej kanapy (gdy Gama chciala podejsc do kanapy, na ktorej siedzialam, Kiarcia szczeknieciem pokazała, że to jej miejsce  :< Pozostaje Gamie wiec podłoga w kuchni, tam sie czuje najlepiej

Gamusia zmienia tylko miejsce i ze smutkiem patrzy w naszym kierunku

Ma ochotę sie poprzytulac, ogonek niesmialo się kręci, ale niestety. Dobrze, że podczas posiłków nie ma awantur. Tu Kiarcia odpuszcza
.
Gamusia ma mizerną sierść, ale ma ogromny apetyt, mam nadzieję, że niedługo będzie swiecic się tak jak Kiara (która z racji zwiększenia swojej objętosci jest aktualnie na diecie  :naughty: ) Na zdjęciu widac różnicę w kolorze futerek
Dodam, że podczas drzemki Gamy jedynym odgłosem, który dobiega z kuchni to chrapanie zagłuszające wszystko. Chrapie głośniej niż Giordino po szlachetnym trunku  :naughty:
Nasi idealni towarzysze zawsze mają cztery łapy -  Colette
Kiara, Gama (*), Eris, Kićka (*), Kropka, Tropik

Odp: Gama nieśmiała przytulanka

Sara

  • Gość
Odp: Gama nieśmiała przytulanka
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 02, 2012, 01:48:10 am »
Cuda  :heartbeat:  :heartbeat:  :heartbeat:

Odp: Gama nieśmiała przytulanka

Offline AgaP

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 938
Odp: Gama nieśmiała przytulanka
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 02, 2012, 17:53:31 pm »
Nasze maleństwo wciąż leży tylko w kuchni. Położyłam dodatkowy dywanik, ale kafelki nadal są najlepsze. Mamy problem z brzuszkiem, lekka rewolucja. Pewnie to normalne, zmiana karmy, stres. Przemyciłam tabletkę w obiadku. Gama zjadła wszystko i tradycyjnie po obiadku spanie z mega chrapaniem.  :laugh: Byłam dziś u naszego pana doktora po tabletki na odrobaczenie dla całego towarzystwa, bo zauważylismy u Tropika niepowołanego towarzysza. Za dwa tygodnie pojadę szczepić potwory na wściekliznę. Miałam zamiar przy okazji zważyć obie panny, ale pan doktor ma tylko wagę do 15 kg. Z uśmiechem poradzil, żeby podjechać do składu budowlanego, tam mają wagi na słuszne gabaryty  :grin:
Na spacerkach obie dziewczyny chodzą ładnie obok siebie, wąchają ładnie te same podejrzane miejsca w trawie, wczoraj nawet udało im się wytarzać pięknie w czymś "pięknie pachnącym".  :emotbern:
Nasi idealni towarzysze zawsze mają cztery łapy -  Colette
Kiara, Gama (*), Eris, Kićka (*), Kropka, Tropik

Odp: Gama nieśmiała przytulanka

Offline AgaP

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 938
Odp: Gama nieśmiała przytulanka
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 02, 2012, 18:11:42 pm »
Wlasnie Gama uciela sobie drzemke, ale kontroluje sytuacje  :b38:
Nasi idealni towarzysze zawsze mają cztery łapy -  Colette
Kiara, Gama (*), Eris, Kićka (*), Kropka, Tropik

Odp: Gama nieśmiała przytulanka

Offline ElzaMilicz

  • Pasterz
  • *****
  • Wiadomości: 7774
  • Veritas odium parit.
Odp: Gama nieśmiała przytulanka
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 02, 2012, 18:42:33 pm »
Słodka moja mikrosunieczka.  :wub:  Jeszcze troszkę musicie wytrzymać...  :kiss:
...zło jest banalne, dobro niepojęte;  bez wiary przewracamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry...
Nara* Tina* Szila* Meda* Aza Jaga

Odp: Gama nieśmiała przytulanka

berno_pasterka

  • Gość
Odp: Gama nieśmiała przytulanka
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 02, 2012, 21:14:10 pm »
Trzymam  kciuki, żeby  dziewczyny się  dogadały. Piszesz, że na  spacerkach  jest  w  miarę ,  a  to  już  dobry  początek :)

Odp: Gama nieśmiała przytulanka

Offline AgaP

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 938
Odp: Gama nieśmiała przytulanka
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 03, 2012, 09:32:43 am »
Dzis zobaczyłam swiatelko w tunelu  :backflip: Jak zwykle przy wyjsciu na spacer bylo zamieszanie, ale tym razem bez kłótni. Gama pozwoliła sobie na okazanie radosci i zaczela na nas skakac. Kiara udawala, że tego nie widzi, odwracała głowe, zareagowała dopiero, gdy skoki Gamy były zbyt natarczywe. Ale tym razem nie warknęła na Gamę tylko zaczęła szczekać i podskakiwać, by nasza uwaga skupiła się na niej. Spacer był idealny, a później wspolne oczekiwanie na sniadanie :cheesy:
.
A po sniadaniu wspolny odpoczynek

 :emotbern: :emotbern: :emotbern:
Kamień na sercu jest trochę mniejszy :grin:
Nasi idealni towarzysze zawsze mają cztery łapy -  Colette
Kiara, Gama (*), Eris, Kićka (*), Kropka, Tropik

Odp: Gama nieśmiała przytulanka

Offline Julian

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 3361
Odp: Gama nieśmiała przytulanka
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 03, 2012, 09:38:12 am »
Cudnie!
Jeśli spacer tak  pokojowo działa, to może duża jego ilość i co się z tym wiąże zmęczenie będzie pogodzeniem.
Trzymam za powodzenie! :heartbeat:

Odp: Gama nieśmiała przytulanka

Offline Bunia

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 1688
  • Płeć: Kobieta
Odp: Gama nieśmiała przytulanka
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 03, 2012, 11:38:35 am »
Będzie dobrze  :heartbeat:

Trzymam kciuku za śliczne dziewczynki  :friends:.
Pozdrawiam
Basia, Wiki , Benuś(*) , Bunia(*)

Odp: Gama nieśmiała przytulanka

Offline AgaP

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 938
Odp: Gama nieśmiała przytulanka
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 04, 2012, 21:16:53 pm »
Z kazdym dniem jest coraz lepiej. Gama wyszla z kuchni i lezy przy kanapie.

Jutro jade z Gamą do lekarza, bo mala ma biegunkę od przyjazdu i leki nie działają. Pan doktor poradzil, by dac antybiotyk.  Juz bym chciala wytargać ją za uszy i porządnie poprzytulać :naughty:, ale trzymam sie tego, co powiedziala Elza jak zaba błota. Czekam, az Kiara pozwoli, ale poniewaz nie mam dowswiadczenia, boję się, że przeoczę ten moment :th_dash1:
Nasi idealni towarzysze zawsze mają cztery łapy -  Colette
Kiara, Gama (*), Eris, Kićka (*), Kropka, Tropik


 



Estalia by Smf Personal