www.pasterzeforum.pl » ADOPCJE  » W NOWYM DOMU (Moderator: Issa)
 » Berni i jego spojrzenie z głębi psiej duszy

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


© 2017 Fundacja Pasterze. Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Autor Wątek: Berni i jego spojrzenie z głębi psiej duszy  (Przeczytany 59215 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sabamlis

  • Nowy Użytkownik*
  • *
  • Wiadomości: 4364
Odp: Berni i jego spojrzenie z głębi psiej duszy
« Odpowiedź #105 dnia: Marzec 10, 2012, 14:37:07 pm »
Każdy psiak jest inny, ale to co łączy wszystkie niewidome to niesamowita delikatność i bezgraniczne zaufanie do człowieka-przewodnika.
Bardzo ladnie napisane, pamietakm Smutasa (jednego z pierwszychych podopiecznych Fundacji) tez biegal podobnie do Bonza i mimo ze byl to mlody podhalan, byl niezwykle lagodny i delikatny.
Mysle ze Berni w nowym domu szybko nauczy sie nowego swiata, a swoich ludzi ogromnej milosci :friends:
Marysia
"Dobroczynność nie polega na dawaniu kości psu. Dobroczynność to kość dzielona z psem wówczas, gdy jesteś równie głodny jak on"
Jack London

Odp: Berni i jego spojrzenie z głębi psiej duszy

Offline joanna js

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1593
Odp: Berni i jego spojrzenie z głębi psiej duszy
« Odpowiedź #106 dnia: Marzec 13, 2012, 21:31:55 pm »
Co tam słychać u Berniego  :th_holeinwall:

Odp: Berni i jego spojrzenie z głębi psiej duszy

Offline Iwona

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 273
Odp: Berni i jego spojrzenie z głębi psiej duszy
« Odpowiedź #107 dnia: Marzec 13, 2012, 21:43:23 pm »
JOANNO, u Berniego ok, bez zmian, nadal jest kochany i spokojny, przytula się całym ciałem i rozpala wszystkie serca :heartbeat:  niestety zdjęć nie umiem oznaczyć i dlatego nie dodaję.... Nasza kochana Milla oferowała pomoc, ale czas zabójca, zabija...

Odp: Berni i jego spojrzenie z głębi psiej duszy

Offline Aga

  • Pasterz
  • *****
  • Wiadomości: 2435
Odp: Berni i jego spojrzenie z głębi psiej duszy
« Odpowiedź #108 dnia: Marzec 13, 2012, 21:59:51 pm »
Iwonko - możesz i mi przesłać na maila - pooznaczam i powstawiam.  ;)
Doskonale wiem, jak tymczasy kradną czas i buntują zegary przeciwko nam  :friends:

Odp: Berni i jego spojrzenie z głębi psiej duszy

Offline Milla

  • Nowy Użytkownik*
  • *
  • Wiadomości: 4869
  • Płeć: Kobieta
  • Felicitas multos habet amicos.
Odp: Berni i jego spojrzenie z głębi psiej duszy
« Odpowiedź #109 dnia: Marzec 14, 2012, 07:12:25 am »
Aga mówiłam dokładnie to samo, ale to chyba trzeba pojechać i siłą z aparatu wyciągnąć :giggle:
Milla, Maja (*) i Bonita
Gdzie wielka rządzi pycha albo wielkie pieniądze, tam łatwo powstaje urojenie, że uważa się swoją zachciankę za mądrość

Odp: Berni i jego spojrzenie z głębi psiej duszy

Offline sabamlis

  • Nowy Użytkownik*
  • *
  • Wiadomości: 4364
Odp: Berni i jego spojrzenie z głębi psiej duszy
« Odpowiedź #110 dnia: Marzec 14, 2012, 08:22:05 am »
Aga mówiłam dokładnie to samo, ale to chyba trzeba pojechać i siłą z aparatu wyciągnąć :giggle:
Tak, tak zdjec i moze paru slow wiecej o chlopaku nam brakuje :th_holeinwall:
wiem wiem czasu brak, trzeba sobie klona zafundowac ;)
mizianki dla calej futrzastej bandy :friends:
Marysia
"Dobroczynność nie polega na dawaniu kości psu. Dobroczynność to kość dzielona z psem wówczas, gdy jesteś równie głodny jak on"
Jack London

Odp: Berni i jego spojrzenie z głębi psiej duszy

Offline Iwona

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 273
Odp: Berni i jego spojrzenie z głębi psiej duszy
« Odpowiedź #111 dnia: Marzec 14, 2012, 09:01:13 am »
Ja mam jeszcze zdjęcia  Berniego szaleństw na śniegu, ale to chyba wstyd dodawać, jak już wiosna pełną gębą :th_holeinwall:  , ale uroczyście oświadczam,że się zbiorę i pododaję, tzn powysyłam do opasterzowania :cheesy:
Hmm, jakby to powiedzieć to nie tyle brak czasu bo noce długie, ale moje uczulenie na te różne techniki, zmniejszanie i inne komputerowe historie, bo jeśli chodzi o komputer to jestem dobra we włączaniu go :th_0girl_dance:

Odp: Berni i jego spojrzenie z głębi psiej duszy

Offline Iwona

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 273
Odp: Berni i jego spojrzenie z głębi psiej duszy
« Odpowiedź #112 dnia: Marzec 14, 2012, 09:09:37 am »
A co do przyjazdu i wyrywania zdjęć z aparatu, to jest to świetny pomysł,  Berni byłby przeszczęśliwy, bo to straszny pieszczoch, uwielbia gości bo oni miziają bez końca.

Odp: Berni i jego spojrzenie z głębi psiej duszy

jaga_520

  • Gość
Odp: Berni i jego spojrzenie z głębi psiej duszy
« Odpowiedź #113 dnia: Marzec 14, 2012, 16:23:21 pm »
Ja to marudzić o zdjęcia nie chciałam, ale widzę, że nie tylko mi chciałaby się pooglądać nowych fotek Pana Psa Berniego.

Już nie mogę się ich doczekać :th_0girl_dance:

Odp: Berni i jego spojrzenie z głębi psiej duszy

Offline sabamlis

  • Nowy Użytkownik*
  • *
  • Wiadomości: 4364
Odp: Berni i jego spojrzenie z głębi psiej duszy
« Odpowiedź #114 dnia: Marzec 15, 2012, 09:05:17 am »
Ja mam jeszcze zdjęcia  Berniego szaleństw na śniegu, ale to chyba wstyd dodawać, jak już wiosna pełną gębą :th_holeinwall:  ,
moga byc i stare jeszcze ze sniegiem :naughty:
Marysia
"Dobroczynność nie polega na dawaniu kości psu. Dobroczynność to kość dzielona z psem wówczas, gdy jesteś równie głodny jak on"
Jack London

Odp: Berni i jego spojrzenie z głębi psiej duszy

Offline anna

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1330
Odp: Berni i jego spojrzenie z głębi psiej duszy
« Odpowiedź #115 dnia: Marzec 16, 2012, 08:33:13 am »
Berni ,nic się nie martw . .Będzie dla ciebie domek najwspanialszy.Pewno już jest ,choć może o tym nawet sam nie wie...
Aga ,Tobie wieniec laurowy ,za talent. Iwonko wielkie dzięki za serce dla Berniego

Odp: Berni i jego spojrzenie z głębi psiej duszy

renata

  • Gość
Odp: Berni i jego spojrzenie z głębi psiej duszy
« Odpowiedź #116 dnia: Marzec 16, 2012, 10:58:03 am »
Och Berni, czas najwyższy, żebyś był już we własnym domku na stałe, z kochaną rodziną.
Za Ciebie i Homerka trzymamy wyjątkowo mocno kciuki.
I apeluje do wszystkich-niewidomy pies to prawdziwy skarb!  :heartbeat: Trzeba tylko dać jemu i sobie szansę przekonać się o tym.

Odp: Berni i jego spojrzenie z głębi psiej duszy

Offline joanna js

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1593
Odp: Berni i jego spojrzenie z głębi psiej duszy
« Odpowiedź #117 dnia: Marzec 17, 2012, 22:18:42 pm »
Żałuję, że nie dotrzemy na jutrzejszy spacerek, bardzo bym chciała poznać Berniego.

Odp: Berni i jego spojrzenie z głębi psiej duszy

BrunoPalemka

  • Gość
Odp: Berni i jego spojrzenie z głębi psiej duszy
« Odpowiedź #118 dnia: Marzec 19, 2012, 15:33:46 pm »
Witam serdecznie tak sobie przedchwila poryczalem jak bachor!!! Przeczytalem ten wiersz i mnie powalil na kolana tworca jest genialny ujol w slowa to co jest samym sednem!!!! czytam dalej i troche mi glupio bo wyglada ze jedyny facet ktory sie poryczal to JA  :'( ale mi nie wstyd wrazliwy gosciu jestem :grin: co do samego Berniego to tak sie z zona zastanawiamy co trzeba byc za gnojem zlym czlowiekiem zeby krzywdzic zwierzeta a zwlaszcza takie jak trikolory jak by mi ktos Bruniastego skrzywdzil to bym mu leb urwal i temu ktory przyczynil sie do tragedii Berniego tez cos powinno sie stac no co za kur... fraj...  :chytry:  :th_0girl_hysteric: przepraszam ale nie moge innaczej!!!!!!!!!!!!!! Mam nadzieje ze Berni znajdzie w koncu takie miejsce gdzie swiat go pokocha a jego czlowiek zrobi dla niego to co ja dla mojego Brunia :) mam nadzieje ze nikogo nie urazilem!
tak wogole to sorki ze tak Wam sie tu w dyskusje wbijam ale czytalem czytalem rozmazalem sie jak dziecko wzruszylem wscieklem i cos tam stwierdzilem ze napisze no moze mnie lekko ponioslo ;) przepraszam!!!
A tak przy okazji mam pytanko czy ktos wie bo tak pogoda sie zbliza duzymi krokami kiedy fundacja planuje jakis zlocik ???? bo bardzo bysmy chcieli sie zobaczyc z kilkoma pozytywnymi osobami i ich Bernejami
tyle ze musimy wypieknic wczesniej Bruniastego Palemke  :th_0girl_dance: bo skubany uwielbia lazic po krzakach i lezec tam gdzie mozna najbardziej sie upieprzyc wszystkim co sie do siersci przykleja ;)
pozdrawiamy serdecznie buziaki dla Wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odp: Berni i jego spojrzenie z głębi psiej duszy

Offline Ani@

  • Przyjaciel Fundacji
  • ***
  • Wiadomości: 5807
Odp: Berni i jego spojrzenie z głębi psiej duszy
« Odpowiedź #119 dnia: Marzec 19, 2012, 15:38:49 pm »
Spotkanie kwietniowe planujemy tutaj http://www.pasterzeforum.pl/index.php?topic=991.0


 



Estalia by Smf Personal