www.pasterzeforum.pl » ROZMOWY O WSZYSTKIM I O NICZYM » O WYCHOWANIU (Moderator: Aga)
 » Gryzienie mebli

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


© 2017 Fundacja Pasterze. Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Autor Wątek: Gryzienie mebli  (Przeczytany 7068 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

justyna30

  • Gość
Odp: Gryzienie mebli
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 01, 2013, 11:09:44 am »
Kupimy Kong! Mam nadzieję, że jej nie załatwi w jedno popołudnie  :naughty: :naughty: :naughty: bo mały swoje zabawki ma standardowo dwa dni i są pożerane bądź rozszarpywane na tysiące kawałeczków  :naughty: dziękuję za radę :)

Odp: Gryzienie mebli

Offline Milla

  • Nowy Użytkownik*
  • *
  • Wiadomości: 4869
  • Płeć: Kobieta
  • Felicitas multos habet amicos.
Odp: Gryzienie mebli
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 01, 2013, 11:27:29 am »
Kong jest zbudowany ze specjalnej gumy, bardzo trudnej do zniszczenia, nawet przez najbardziej wytrwałych.
Pamiętaj, że zmęczyć psa trzeba nie tylko fizycznie (spacery), ale również intelektualnie (przez wspólną zabawę i naukę).
To, ze Tobie się wydaje, ze nie okazujesz zdenerwowania, nie oznacza, ze tak faktycznie jest. Pies jest dużo czulszy, na nasz ton, szybkość ruchów, spojrzenie, mimikę.
W brew pozorom, nauka dobrych manier najlepiej wchodzi przez zabawę, ale także przez poznawanie nowych miejsc, sytuacji, osób.
A dla Ciebie, może coś z tego? http://www.pasterzeforum.pl/index.php?topic=514.0
Milla, Maja (*) i Bonita
Gdzie wielka rządzi pycha albo wielkie pieniądze, tam łatwo powstaje urojenie, że uważa się swoją zachciankę za mądrość

Odp: Gryzienie mebli

justyna30

  • Gość
Odp: Gryzienie mebli
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 01, 2013, 12:29:23 pm »
Poczytam, wiedzy i nauki nigdy za wiele. Będę ją pogłębiać, abyśmy mogli kochać się jeszcze mocniej, znać swoje potrzeby i oczekiwania  :th_connieswatfly:

Odp: Gryzienie mebli

Offline Nikita

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 669
  • Płeć: Kobieta
Odp: Gryzienie mebli
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 19, 2013, 12:21:32 pm »

Justyna30 zobacz jakie spustoszenie sieją znudzone i stęsknione psiurki  :cheesy: :laugh:

Kasia Maciek i Marta

Odp: Gryzienie mebli

justyna30

  • Gość
Odp: Gryzienie mebli
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 19, 2013, 14:37:32 pm »
hahaha! takich szkód nigdy nie było  :giggle: od jakiegoś czasu mamy Kong i jest spokój, czasem muszę utrudniać wyjmowanie smaczków, ale jest dobrze!  :emotbern:

Odp: Gryzienie mebli

animac

  • Gość
Odp: Gryzienie mebli
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 23, 2013, 10:44:34 am »
Ja też mam mały "problem" jak wyczytałam z "lękiem separacyjnym" Messiego....kiedy zostaje sam w domu oprócz tego,że "płacze" niszczy wszystko co wpadnie w jego "łapy"....chcę zakupić KONG i wypróbować, ale proszę o radę jaki konkretnie mam mu kupić, bo wiem,że są różne wielkości i rodzaje....będę wdzięczna za link, pozdrawiam


 



Estalia by Smf Personal