www.pasterzeforum.pl » BEZ ZNIECZULENIA » BEZ ZNIECZULENIA (Moderatorzy: ElzaMilicz, Camara)
 » "Menopauza w Warkoczykach" - nowela prod. wenezuelskiej

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


© 2017 Fundacja Pasterze. Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Autor Wątek: "Menopauza w Warkoczykach" - nowela prod. wenezuelskiej  (Przeczytany 15558 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline reneczek4

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 1236
  • Płeć: Kobieta
Odp: "Menopauza w Warkoczykach" - nowela prod. wenezuelskiej
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 25, 2012, 21:09:27 pm »
Bardzo trafny tytuł " menopauza w warkoczykach" :bravojs0:
Renia i Kika :)

Odp: "Menopauza w Warkoczykach" - nowela prod. wenezuelskiej

Offline kajetan

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 677
Odp: "Menopauza w Warkoczykach" - nowela prod. wenezuelskiej
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 25, 2012, 22:24:53 pm »
Świetny tytuł watku .Tragikomedia z życia wzięta .Tylko "dzieci"=psów żal ......i niepotrzebnych nerwów oraz straty bezcennego czasu wolontariuszy.Ale no coż jak to mawiają su takie i su takie.
Czy ciąg dalszy nie nastąpi ? nie byłabym taka pewna ,że za jakiś czas domu bedą szukać 2 Berny ,boksiu imixik
I nie uwierze ,że FP sie odwróci od tych zwierzaków.

Odp: "Menopauza w Warkoczykach" - nowela prod. wenezuelskiej

KlaudiaK

  • Gość
Odp: "Menopauza w Warkoczykach" - nowela prod. wenezuelskiej
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 26, 2012, 10:06:32 am »
Nie spodzewalam sie tego po was.
Tak preznie dzialacie w kwestii zwierzat,nie wiedzialam,ze jest tu miejsce na takie podle gnojenie ludzi.
Nie znam an jednej ani 2 strony sporu ale ta cala telenowela napawa mnie niesmakem.
Jak mozesz umieszczac Camaro tu takie maile,doslowne wolania o pomoc.Trzeba pomagac,nie kopac innych...
Co do berna w J. ,czemu nie trafil pod wasza opieke???? skoro wg forum szwajcarow owa 'sara' uratowala mu zyce... :<
Zawsze wchodze na to forum,mimo ze rzadko sie odzywam, z poteznym ladunkem entuzjazmu i poczuciem "jak dobrze ,ze stnieja tacy dobrzy ludzie",a teraz niestety nie jestem w stanie zrozumiec jak 'dobrzy ludzie ' sa w stanie jenoczesnie pomagac zwierzetom i zachowywac sie  TAK malostkowo,podle i czasem nawet chamsko w stosunku do ludzi ,ktorzy pomocy takze potrzebuja...
mam nadzieje,ze nikogo nie urazilam,nie mialam zamiaru
K


no i nie wspomniajac o powyższych komentarzach innych uzytkownikow?ktore z Was zajelo sie  tym agresywnym bernem z wyrokiem smierci?Nie,lepiej lzyc i medrkowac....

Przykre,naprawde sadzilam ze to przyjazne ludziom i zwierzetom miejsce w sieci...
W mojej opini watek do wykasowania,ale skoro Admin pochwala...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2012, 10:24:38 am wysłana przez KlaudiaK »

Odp: "Menopauza w Warkoczykach" - nowela prod. wenezuelskiej

Offline ElzaMilicz

  • Pasterz
  • ******
  • Wiadomości: 7774
  • Veritas odium parit.
Odp: "Menopauza w Warkoczykach" - nowela prod. wenezuelskiej
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 26, 2012, 10:34:21 am »
O co ci chodzi KlaudioK ?  Przecież to tylko telenowela. 
...zło jest banalne, dobro niepojęte;  bez wiary przewracamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry...
Nara* Tina* Szila* Meda* Aza Jaga

Odp: "Menopauza w Warkoczykach" - nowela prod. wenezuelskiej

Offline Kitek

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 1473
  • Płeć: Kobieta
Odp: "Menopauza w Warkoczykach" - nowela prod. wenezuelskiej
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 26, 2012, 10:38:13 am »
Czysta fikcja literacka  :grin:
Justyna z D`Arcy Oszołomem, Luną vel Lucyną i Abbey vel Smoczek i Szafirrem ;)
Panna Dorinn
  • <3

Odp: "Menopauza w Warkoczykach" - nowela prod. wenezuelskiej

harkon

  • Gość
Odp: "Menopauza w Warkoczykach" - nowela prod. wenezuelskiej
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 26, 2012, 11:25:52 am »
KlaudioK - podwójne standardy moralne? NIejaka Sara* mogła bezkarnie lżyć i opluwać, a opluwani mają udawac, że deszcz pada?
Poza tym - czy Ty wierzysz w to, ze fundacja jest wszechmocna? Ze może pomóc każdemu psu?
Telenowela wielce pouczająca, nie ma co...

Odp: "Menopauza w Warkoczykach" - nowela prod. wenezuelskiej

Offline reneczek4

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 1236
  • Płeć: Kobieta
Odp: "Menopauza w Warkoczykach" - nowela prod. wenezuelskiej
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 26, 2012, 14:28:48 pm »
 KlaudioK może jak się nie zna ani jednej strony sporu, to należałoby się powstrzymać od komentarzy , a swoją drogą, szkoda że nie zauważyłaś nagonki na pasterzy na szwajcarach, o psie jest niewiele, a o pasterzach całe mnóstwo- to ci nie przeszkadza ?
Renia i Kika :)

Odp: "Menopauza w Warkoczykach" - nowela prod. wenezuelskiej

Offline Beata i Piotr

  • Aktywny Użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 449
Odp: "Menopauza w Warkoczykach" - nowela prod. wenezuelskiej
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 26, 2012, 14:43:42 pm »
Przeczytałam to całe, rany boskie, toz to horror i użeranie sie z osoba chora psychicznie i jeszcze złosliwą i wredną! Elza, współczuje Ci całym sercem!

Wiesz skąd jestesmy - tu u nas w terenie moge pomoc!

Zgroza, masakra i stalking. Tak, to tylko fikcja...

Miejmy nadzieję, ze może trafi na oddział zamkniety w Rybniku i tam odpocznie czas dłuzszy owa Sara.Oczywiscie w noweli wenezuelskiej...

W szoku jestem i cisnienie mi skoczyło.

Odp: "Menopauza w Warkoczykach" - nowela prod. wenezuelskiej

Offline wadera

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 531
  • Płeć: Kobieta
Odp: "Menopauza w Warkoczykach" - nowela prod. wenezuelskiej
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 26, 2012, 15:02:52 pm »
Zgadzam się z przedmówcami.
KlaudiaK, piszesz, że nie można tak ludzi gnoić ale ja jako osoba nie znająca fundacji, grzebiąc celem zebrania wszystkich za i przeciw w necie natrafiłam na blog "przeklętej kochanicy" i uwierz mi to co tam przeczytałam można by nazwać gnojeniem ludzi. Wszystko z użyciem imion i nazwisk, pod adresem fundacji. I tak długo nikt nie odpowiadał na ten atak. Wydaje mi się, że opisanie całej telenoweli spowodowane było naciskiem publiczności. Wielokrotnie skacząc po różnych forach, a natrafiając na sprawę owej "Sary" czytałam posty, w których ludzie domagali się zajęcia stanowiska przez fundację w tej sprawie. Tak więc nie bądź zdziwiona. Ja jestem osobą postronną w tej sprawie ale wchodząc na blog "przeklętej kochanicy" bardzo szybko wyrobiłam sobie zdanie na ten temat. W tej chwili z jednym mogę się zgodzić: "gdy ktoś Ci pluje w twarz nie udawaj, że pada deszcz".....

Pomyśl jeszcze co dziewczyny przeżywały przez te ostatnie miesiące, pomijając sądy, policje, nachodzenie w domach....... a przecież miały się zajmować psami, przecież chciały pomóc................................
Ewelina, Grześ, Jakub i Marcel

Odp: "Menopauza w Warkoczykach" - nowela prod. wenezuelskiej

Offline Julian

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 3361
Odp: "Menopauza w Warkoczykach" - nowela prod. wenezuelskiej
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 27, 2012, 11:50:22 am »
Pewnie ,nie tylko ja przeczytałam wypowiedzi na szwajcarach..........
         
          No patrz Pan ,z której strony ,by się nie obrócił d..... z tyłu!
      Tendencyjność wypowiedzi  razi w oczy.   
       Fundacja była ,jest i będzie winna. :th_gamer3:
       Próżno szukać w tym logiki,to tylko manipulacja.

    Tak chronologicznie:
 :chytry:  Rozpad adopcji na szwajcarach----------------------------------------------FP winna!
  :chytry: Eutanazja Gracji bez wiedzy ,a za pieniądze szwajcarów------------------FP winna!
             (A'propos :Kto Gracji dał nadzieję ,którą dziś tak się szafuje ?)
  :chytry: Udzielenie pomocy psom Sary-----------------------------------------------FP winna!
  :chytry:  Oddanie na jej prośbę dwóch psów---------------------------------również FP winna!
  :chytry: Opluwanie fundacji,jak najbardziej mile widziane,
                to heroiczna walka o "Dzieci" -------------------------------------------bo przecież FP winna!
  :chytry: Tytuł "najniższych lotów" (hipotetycznie) dopasowany---------------FP winna!
  :chytry: Fakty ,czy fikcja to desperacja o niskich pobudkach------------------znowu FP winna!
                 Jak ludzi obrzucasz błotem ,to oczekujesz podziękowania?
  :chytry: Adopcja Maxa ,paradoksalnie -------------------------------------------------Fp winna!

                                                   Tą listę możnaby ciagnąć.
                                              Pytanie tylko ,jaki jest tego cel?
                                                Co jest ukryte i kto na tym skorzysta?
                                              Kto manipuluje ,a kto został wmanipulowany?

Nikt  z forum szwajcarów ,w razie zaistniałej konieczności,nie oddałby Sarze swojego psa.
Ale do desperatki ,dołączyli desperata i patrzą w google ,co z tego wyrośnie. :th_dash1:
Udzielona pomoc Sarze to napaść na jej własność,
a wmanipulowanie  w adopcję ,wykorzystyjącą jej uczucia to pomocna dłoń. ;)
Arena gotowa,kubice już są ,kciuki zaciśnięte.
Jakby co ,winny też już jest!

                                           Koń jaki jest każdy widzi.
                                 A jeszcze lepiej jak widzi ,to co się mu pokaże.

                                                        Nieprawdaż?

                                      Prawda to fikcja ,a fikcja to prawda.
                                                Stawiam na fikcję! :drunk:

Odp: "Menopauza w Warkoczykach" - nowela prod. wenezuelskiej

Offline Nemo

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 671
  • Dura Lex Sed Lex
Odp: "Menopauza w Warkoczykach" - nowela prod. wenezuelskiej
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 27, 2012, 16:25:46 pm »
    Tak chronologicznie:
 :chytry:  Rozpad adopcji na szwajcarach----------------------------------------------FP winna!
  :chytry: Eutanazja Gracji bez wiedzy ,a za pieniądze szwajcarów------------------FP winna!
             (A'propos :Kto Gracji dał nadzieję ,którą dziś tak się szafuje ?)
  :chytry: Udzielenie pomocy psom Sary-----------------------------------------------FP winna!
  :chytry:  Oddanie na jej prośbę dwóch psów---------------------------------również FP winna!
  :chytry: Opluwanie fundacji,jak najbardziej mile widziane,
                to heroiczna walka o "Dzieci" -------------------------------------------bo przecież FP winna!
  :chytry: Tytuł "najniższych lotów" (hipotetycznie) dopasowany---------------FP winna!
  :chytry: Fakty ,czy fikcja to desperacja o niskich pobudkach------------------znowu FP winna!
                 Jak ludzi obrzucasz błotem ,to oczekujesz podziękowania?
  :chytry: Adopcja Maxa ,paradoksalnie -------------------------------------------------Fp winna!
                                                 

Katastrofa w Czarnobylu - FP winna
Globalne ocieplenie - FP winna
Światowy kryzys - FP winna

 :naughty:

Odp: "Menopauza w Warkoczykach" - nowela prod. wenezuelskiej

Offline kajetan

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 677
Odp: "Menopauza w Warkoczykach" - nowela prod. wenezuelskiej
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 27, 2012, 16:42:00 pm »
oj można by tą listę "przewinień " FP ciągnąc w nieskończonośc....
Kabaret,kabaret a życie przerosło kabaret. Karawana idzie dalej RÓBTA SWOJE BO OD DAWNE WIADOMO ,ŻE PRAWDZIWYCH PRZYJACIOL POZNAJEMY W BIEDZIE  a reszta / :th_0girlchant: :th_gamer3: ..jak nie chce pomagać niech nie przeszkadza.

Odp: "Menopauza w Warkoczykach" - nowela prod. wenezuelskiej

Offline ElzaMilicz

  • Pasterz
  • ******
  • Wiadomości: 7774
  • Veritas odium parit.
Odp: "Menopauza w Warkoczykach" - nowela prod. wenezuelskiej
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 27, 2012, 18:55:57 pm »
Ogłoszenie!

Urażonych niskim poziomem noweli prosimy o składanie skarg pod adresem scenarzystki.
Taki dokument otrzymaliśmy i mimo starań wspięcia się na wyżyny co rusz dobijaliśmy do dna.
Oryginał scenariusza "Menopauza w Warkoczykach"  znajduje się w siedzibie producenta
i można się starać o wgląd do niego wyłącznie osobiście.

Obecnie żałujemy, że nawiązaliśmy współpracę z tak mizernej jakości "profesjonalistką".
Gdybyśmy wcześniej znali inne jej scenariusze nie podjęlibyśmy takich kroków,
nawet w imię celów wyższych.

Link do scenariusza innej, wcześniejszej net-noweli.
http://www.maxmodels.pl/forum_89643_arti_fex_-_wazne.html

...zło jest banalne, dobro niepojęte;  bez wiary przewracamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry...
Nara* Tina* Szila* Meda* Aza Jaga


 



Estalia by Smf Personal