www.pasterzeforum.pl » ROZMOWY O WSZYSTKIM I O NICZYM » SPOTKANIA (Moderatorzy: Aga, Issa)
 » spacerki kobyłkowskie

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


© 2017 Fundacja Pasterze. Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Autor Wątek: spacerki kobyłkowskie  (Przeczytany 28227 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Milla

  • Nowy Użytkownik*
  • *
  • Wiadomości: 4869
  • Płeć: Kobieta
  • Felicitas multos habet amicos.
Odp: spacerki kobyłkowskie
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 14, 2011, 13:35:35 pm »
Z Majeczką, przyjechałabym bardzo chętnie, ale niestety korzystałam z okazji czyli jazdy z Ani@, a na Majkę zabrakło miejsca ;) i dodatkowo zbyt duża z Niej zołza i nie do końca jestem zawsze pewna, że nie zachce Jej się zrobić jakiejś suni krzywdy :chytry:

Ale bardzo chętnie skorzystamy, a ze swojej strony zapraszam na spacerki podkowiańsko-młochowskie, tak dobrego poczęstunku nie zaoferuję, ale...  :th_holeinwall:
Milla, Maja (*) i Bonita
Gdzie wielka rządzi pycha albo wielkie pieniądze, tam łatwo powstaje urojenie, że uważa się swoją zachciankę za mądrość

Odp: spacerki kobyłkowskie

Offline MKarmel

  • Aktywny Użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 269
Odp: spacerki kobyłkowskie
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 14, 2011, 14:12:36 pm »
Ani@, Tamisia posmyraj od ciotki, a może następnym razem go przywieziesz? Dla mnie im większy i bardziej ofutrzony psiur, tym piękniejszy, także Tamiś absolutnie w moim typie  :wub:
Milla, chętnie bym sie wybrała, Karmel w Majce pewnie by się zakochał a i ona nie powinna kawalerowi nic zrobić, tym bardziej, że on dżentelmen i jak mu panna pokazuje ząbki, mówiąc - nie wąchaj mnie, za krótko się znamy, to on rozumie przekaz  :grin: Na razie jednak nie mam możliwości, bo nie jestem zmotoryzowana, chyba, że kiedyś załapię się na jakiś wspólny wyjazd z Kiarą.
Dziękuję Wam raz jeszcze, Ani@ wykuruj się szybko i zapraszam na powtórkę.

Odp: Spacerki w Lasach Nieporęckich

apula

  • Gość
Odp: Spacerki w Lasach Nieporęckich
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 27, 2011, 08:35:42 am »
Witaj Aniu, czy nie zanosi się na spacerek choćby najmniejszej gromadki, myśleliśmy, że to będzie czysta frajda, ale teraz to jest potrzeba, bo Karmelka coś nam do psów przestała się garnąć  :th_holeinwall:. Chyba przez to obszczekiwanie zza płotów.  Jeśli ktoś, gdzieś,  to my  :th_0girl_witch:


Odp: Spacerki w Lasach Nieporęckich

Offline Ani@

  • Przyjaciel Fundacji
  • ***
  • Wiadomości: 5807
Odp: Spacerki w Lasach Nieporęckich
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 27, 2011, 11:05:50 am »
najszybciej uda się coś zorganizować w moich okolicach
daj znać kiedy Wam pasuje (musi być widno)

Odp: Spacerki w Lasach Nieporęckich

Offline Milla

  • Nowy Użytkownik*
  • *
  • Wiadomości: 4869
  • Płeć: Kobieta
  • Felicitas multos habet amicos.
Odp: Spacerki w Lasach Nieporęckich
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 27, 2011, 18:59:55 pm »
Jak "w moich okolicach", to i ja chcę :naughty:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2011, 19:04:16 pm wysłana przez Milla »
Milla, Maja (*) i Bonita
Gdzie wielka rządzi pycha albo wielkie pieniądze, tam łatwo powstaje urojenie, że uważa się swoją zachciankę za mądrość

Odp: Spacerki w Lasach Nieporęckich

apula

  • Gość
Odp: Spacerki w Lasach Nieporęckich
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 28, 2011, 08:44:06 am »
Jeśli w dzień powszedni okrojoną rodziną, to o każdej porze, jeśli z Markiem jako siłą męską do okiełznania naszej bestii, to sobota, niedziela, a ponieważ nie rozstajemy się z Karmelą w wolnym czasie, to Sylwester i inne atrakcje nas nie dotyczą  :grin: 

Odp: Spacerki w Lasach Nieporęckich

Offline sabamlis

  • Nowy Użytkownik*
  • *
  • Wiadomości: 4364
Odp: Spacerki w Lasach Nieporęckich
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 28, 2011, 09:39:44 am »
My tez jestesmy chetni (i tez najlepiej w Ani@ okolicach)
Marysia
"Dobroczynność nie polega na dawaniu kości psu. Dobroczynność to kość dzielona z psem wówczas, gdy jesteś równie głodny jak on"
Jack London

Odp: Spacerki w Lasach Nieporęckich

apula

  • Gość
Odp: Spacerki w Lasach Nieporęckich
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 03, 2012, 16:29:24 pm »
Który dzień rezerwujemy na wspólny spacer w najbliższy weekend? Proszę mi się tu zgłaszać z konkretami, bo coś postępów w umawianiu nie widzę, chyba nie chcecie zdziczałej Karmelki? Marysia mówi, że może /od móc, nie od być może/, Ania, Milla?

Odp: Spacerki w Lasach Nieporęckich

Offline ElzaMilicz

  • Pasterz
  • *****
  • Wiadomości: 7774
  • Veritas odium parit.
Odp: Spacerki w Lasach Nieporęckich
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 03, 2012, 16:42:37 pm »
Podpowiadam, że jeszcze MKarmel, AgaP i Issa nadają się do męczenia w tej kwestii.  :th_0girl_dance:
...zło jest banalne, dobro niepojęte;  bez wiary przewracamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry...
Nara* Tina* Szila* Meda* Aza Jaga

Odp: Spacerki w Lasach Nieporęckich

Offline Milla

  • Nowy Użytkownik*
  • *
  • Wiadomości: 4869
  • Płeć: Kobieta
  • Felicitas multos habet amicos.
Odp: Spacerki w Lasach Nieporęckich
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 03, 2012, 17:53:47 pm »
Jak znam Ani@, to Ona woli w sobotę... :grin:
Jeśli o mnie chodzi... to nie wiem, będę wiedziała w piątek wieczorem ;) jeśli tak, to może mogłabym się z Ani@ zabrać?  :th_holeinwall:
Milla, Maja (*) i Bonita
Gdzie wielka rządzi pycha albo wielkie pieniądze, tam łatwo powstaje urojenie, że uważa się swoją zachciankę za mądrość

Odp: Spacerki w Lasach Nieporęckich

Offline AgaP

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 938
Odp: Spacerki w Lasach Nieporęckich
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 03, 2012, 19:50:15 pm »
My też chętnie dołączymy z naszymi dziewczynami, najchętniej w jakąs sobotę.  :backflip: Chyba ze termin bedzie bardziej odlegly, od 15 stycznia mamy urlop  :cheesy: wiec w srodku tygodnia tez chetnie. MKarmel tez wypoczywa w tym czasie  :naughty:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2012, 19:52:21 pm wysłana przez AgaP »
Nasi idealni towarzysze zawsze mają cztery łapy -  Colette
Kiara, Gama (*), Eris, Kićka (*), Kropka, Tropik

Odp: Spacerki w Lasach Nieporęckich

Offline Milla

  • Nowy Użytkownik*
  • *
  • Wiadomości: 4869
  • Płeć: Kobieta
  • Felicitas multos habet amicos.
Odp: Spacerki w Lasach Nieporęckich
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 03, 2012, 20:13:40 pm »
Czyżbyście czcili ferie zimowe? :tease: Bo wtedy właśnie wypadają, czyli ja także od 15-go jestem dostępna (w miarę) cały tydzień.;)
Milla, Maja (*) i Bonita
Gdzie wielka rządzi pycha albo wielkie pieniądze, tam łatwo powstaje urojenie, że uważa się swoją zachciankę za mądrość

Odp: Spacerki w Lasach Nieporęckich

Offline kasia

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 739
Odp: Spacerki w Lasach Nieporęckich
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 03, 2012, 20:15:25 pm »
Oooo to kiedy i gdzie najblizszy spacerek ,postaram sie rodzicow namowic   :naughty:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2012, 20:17:56 pm wysłana przez kasia »
Kasia z rodzinką i zwierzakami-Kropą, Roxi, Malinką.

Odp: Spacerki w Lasach Nieporęckich

Offline wiola_i_nero

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 1169
  • Płeć: Kobieta
Odp: Spacerki w Lasach Nieporęckich
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 03, 2012, 20:19:10 pm »
Dzięki Roxance (i Jej rodzince  :naughty:) będę się czuła jakbym z Wami spacerowała  :th_0girl_dance:  :kiss:
Pozdrawiamy,
Wiola i stado.

Odp: Spacerki w Lasach Nieporęckich

Offline MKarmel

  • Aktywny Użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 269
Odp: Spacerki w Lasach Nieporęckich
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 03, 2012, 20:20:43 pm »
MKarmel wypoczywa od 15 stycznia, jeno nie jest zmotoryzowany. Na spacerek bardzo chętnie ale musiałabym się podłączyć z moim bydlątkiem do jakiegoś samochodu, lub zapraszam po 15 stycznia do włóczęgi po łąkach koło stadniny w Kobyłce.
Mam nadzieję, że do tego czasu kawaler zapomni uroki sylwestra w wykonaniu młodzieży męskiej eleganckiej, przez którą to młodzież, a właściwie jej kilkudniową zabawę fajerwerkami do dziś ma uraz i na spacery trzeba zapierającego się panikarza niemal znosić ze schodów, a potem ciągnąć lub pchać na łąkę więc o dalekobieżnych spacerach czy spuszczeniu ze smyczy nie ma mowy.  :th_dash1:


 



Estalia by Smf Personal