www.pasterzeforum.pl » ADOPCJE  » W NOWYM DOMU (Moderator: Issa)
 » Malutki Tuptuś

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


© 2017 Fundacja Pasterze. Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Autor Wątek: Malutki Tuptuś  (Przeczytany 32121 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zyta

  • Gość
Odp: Malutki Tuptuś
« Odpowiedź #105 dnia: Luty 10, 2013, 18:56:33 pm »
:backflip: Tuptuś jest już z nami!  :backflip: Około trzynastej rodzice, mąż i syn wrócili z Milicza. Tuptuś znióśł drogę dość dobrze, chociaż w jej połowie dopadła go choroba lokomocyjna. Okazało się, że psinka jest bardzo, bardzo maleńka. Zawsze uważliśmy, że nasz Pucuś to maleństwo, ale przy Tuptusiu Pucek wygląda jak rottweiler.  :naughty: :emotbern:

Moja mama martwi się, że Maluch ucieknie z podwórka, bo odstęp między prętami w ogrodzeniu wynosi aż 8 cm  :cheesy: Albo że będą go ganiać koty, bo są na pewno od niego większe.  :laugh: Nasze psy obejrzały Tuptusia tylko z daleka. Potem oglądały go przez okno balkonowe, a Tuptuś - jak przystało na psa pasterskiego - pilnował zagrody i dzielnie na nie warczał. W naszym domu czuł się dość swobodnie. Miał iście gwiazdorskie wejście! Jakby wiedział, że na jego cześć przygotowałam dziś uroczysty obiad.  :th_cooking: Wszedł z gracją i wykazał się doskonałą znajomością savoir vivre'u. Machał swoim króciutkim ogonkiem na wszystkie strony. Łasił się do nas i tulił. Grzecznie zjadł pierś z kurczaka i wypił kilka łyków wody.     

Póżniej obszedł cały dom i zaczął... grzebać w koszu na śmieci. Na szczęście zdążyłam mu zabrać znaleziną w nim kość z kurczaka i przy okazji przekonać się, że Maluszek jest rzeczywiście bardzo łagodny. Kość oddał bez żadnych zastrzeżeń.  Brawo Tuptusiu!  :bravojs0: 
Piesek jest bardzo milutki, mięciutki, leciutki, cudowny...  :heartbeat: Myślę, że będzie wspaniałym przyjacielem moich rodziców.

Chociaż, po dzisiejszej wizycie u Pani Kasi, stwiedzili, że berneńskie psy pasterskie są wyjątkowo dostojne i piękne. Może zaadoptują Tuptusiowi braciszka albo siostrzyczkę?  ;)
 :emotbern:  :b38:  :emotbern:  :b38:  :emotbern:  :b38:   :emotbern:  :b38:  :emotbern:  :b38:
 :th_0girl_witch: Przed dwoma godzinami Tuptuś dotarł do swego domku docelowego.
Przed chwilą dzwoniła mama. Poinformowała mnie, że koty na widok Tuptusia, uciekły z domu! I są rzeczywiście od niego większe!  :cheesy: No trudno! Muszą się oswoić z nową sytuacją. :cheesy:
Tuptuś zwiedził dom, zjadł kolację, a teraz ogląda z tatą telewizję.  ;)
  :hi: DZIĘKUJEMY SERDECZNIE FUNDACJI PASTERZE ZA WSPANIAŁEGO PIESKA!  :hi:
Pani Kasi za tak długą opiekę nad nim  :heartbeat:, a Pani Eli za zaufanie i oddanie nam Tuptusia. Obu Paniom rodzice GORĄCO dziękują za miłe przyjęcie i wiele cennych wskazówek. Będą się do nich stosować, a ja natomiast będę pojawiać się na forum z nowymi wiadomościami z życia Tuptusia.
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2013, 19:00:25 pm wysłana przez Zyta »

Odp: Malutki Tuptuś

Offline Agnieszka

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 844
Odp: Malutki Tuptuś
« Odpowiedź #106 dnia: Luty 10, 2013, 19:27:10 pm »
Cudowne wieści  :drunk:

Odp: Malutki Tuptuś

Offline wadera

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 531
  • Płeć: Kobieta
Odp: Malutki Tuptuś
« Odpowiedź #107 dnia: Luty 10, 2013, 20:06:10 pm »
Gratulacje !!
Ewelina, Grześ, Jakub i Marcel

Odp: Malutki Tuptuś

staliz

  • Gość
Odp: Malutki Tuptuś
« Odpowiedź #108 dnia: Luty 10, 2013, 20:15:11 pm »
Czekał, czekał i doczekał  :grin:
Wsapaniale!

Odp: Malutki Tuptuś

bea

  • Gość
Odp: Malutki Tuptuś
« Odpowiedź #109 dnia: Luty 10, 2013, 21:36:17 pm »
Wszystkiego dobrego Tuptusiu w nowym domku  :th_0girl_dance:

Odp: Malutki Tuptuś

Zyta

  • Gość
Odp: Malutki Tuptuś
« Odpowiedź #110 dnia: Luty 11, 2013, 11:10:56 am »
 :grin: Pierwsza nocka za nami. Tuptuś zasnął o dziesiątej, spał w sypialni, przy łóżku moich rodziców. Przynajmniej tak mówią, ale nie jestem pewna, czy nie powinnam napisać "na". Moi rodzice twierdzą, że tak malutki piesek musi być wpuszczany na kanapę czy fotel, by mógł lepiej i dokładniej wszystko obejrzeć.  :cheesy:
Pewnie to prawda, bo mój Pucek uwielbia siedzieć na okiennym parapecie.  :naughty: Tuptuś obudził się przed siódmą, piszczał, więc tata wyszedł z nim na podwórko. Potem znów się położyli i spali do dziewiątej.  :b38: Dobrze być emerytem! :grin: Tuptuś ma na pewno bardzo wysoki iloraz inteligencji, także tej emocjonalnej.  ;) Wszystkiego uczy się migiem. Zna już cały dom - od piwnicy po pierwsze piętro. Podwórko również mu się podoba. Chodzi za rodzicami jak cień. Odczytuje ich oczekiwania.  :nerd: Szczeka na psy za płotem. Ma niezły apetyt. Jest posłuszny, schodzi z drogi kotom. Pies ideał  :heartbeat: Oby go rodzice nie za bardzo rozpuścili  :backflip:

Odp: Malutki Tuptuś

aggamar

  • Gość
Odp: Malutki Tuptuś
« Odpowiedź #111 dnia: Luty 11, 2013, 11:22:15 am »
Super czyta się tak radosne opisy z nowych domów :backflip:. Wszystkiego najlepszego dla Tuptusia i Rodzinki :heartbeat:.

Odp: Malutki Tuptuś

Offline Issa

  • Moderator
  • ******
  • Wiadomości: 2328
  • Płeć: Kobieta
Odp: Malutki Tuptuś
« Odpowiedź #112 dnia: Luty 11, 2013, 11:32:33 am »
Jak miło się czyta takie super wieści :wub: wszystkiego dobrego dla Tuptusia i dla Pańciostwa  :friends:

Odp: Malutki Tuptuś

Offline Nikita

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 669
  • Płeć: Kobieta
Odp: Malutki Tuptuś
« Odpowiedź #113 dnia: Luty 11, 2013, 11:34:49 am »
Powodzenia !!
Ja wiem co znaczy radość z nowego członka rodziny  :backflip: :backflip: :backflip:
 Życzę wszystkiego najlepszego .. :heartbeat:
Kasia Maciek i Marta

Odp: Malutki Tuptuś

Offline ElzaMilicz

  • Pasterz
  • *****
  • Wiadomości: 7774
  • Veritas odium parit.
Odp: Malutki Tuptuś
« Odpowiedź #114 dnia: Luty 11, 2013, 11:58:47 am »
Zyta, Twoją Mamę zachwyciła Zenta: http://www.pasterzeforum.pl/index.php?topic=373.0    :grin:

Chciała ją od razu zabierać.   :giggle: 
...zło jest banalne, dobro niepojęte;  bez wiary przewracamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry...
Nara* Tina* Szila* Meda* Aza Jaga

Odp: Malutki Tuptuś

Zyta

  • Gość
Odp: Malutki Tuptuś
« Odpowiedź #115 dnia: Luty 11, 2013, 15:00:02 pm »
 :giggle: Wiem, wiem, opowiadała o niej.                                                                                                                                                                    :emotbern: Niezaprzeczalnym faktem jest to, że berneńczyki są piękne. Mają klasę. No i są rasowe. Myślę, że nie ma większego problemu z ich wyadoptowaniem. Gorzej żyje się psom, które - jak trafnie zuważył kiedyś Fszut - "są po prostu psami". Trudniej znaleźć im dom.  :<  Dlatego cieszę się bardzo, że Fundacja pomaga również tym mniej atrakcyjnym fizycznie pieskom, bo przecież mogłaby ich nie dostrzec pomiędzy olbrzymymi, rodowodowymi i wyjątkowo ładnymi berneńczykami.  :friends:


« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2013, 15:08:02 pm wysłana przez Zyta »

Odp: Malutki Tuptuś

Offline Ani@

  • Przyjaciel Fundacji
  • ***
  • Wiadomości: 5807
Odp: Malutki Tuptuś
« Odpowiedź #116 dnia: Luty 11, 2013, 20:00:43 pm »
Cieszę się bardzo, że Tuptuś ma swój dom na zawsze  :friends:
Zyto   :heartbeat:

Znaleźć odpowiedni dom dla psa (bez względu na rasę)  nie jest proste
 wymaga pracy i zaangażowania właściwych osób  :friends:

Odp: Malutki Tuptuś

Offline joanna js

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1593
Odp: Malutki Tuptuś
« Odpowiedź #117 dnia: Luty 11, 2013, 21:15:24 pm »
Życzenia powodzenia dla Tuptusia od Barneysia - kolegi z wakacji  :grin:

Odp: Malutki Tuptuś

Offline Camara

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 4037
Odp: Malutki Tuptuś
« Odpowiedź #118 dnia: Luty 12, 2013, 06:31:34 am »
Tak długo czekał... ale było warto  :shy:

Odp: Malutki Tuptuś

Offline sabamlis

  • Nowy Użytkownik*
  • *
  • Wiadomości: 4364
Odp: Malutki Tuptuś
« Odpowiedź #119 dnia: Luty 12, 2013, 07:26:18 am »

Tuptuś wie gdzie ma najlepiej :friends:
Marysia
"Dobroczynność nie polega na dawaniu kości psu. Dobroczynność to kość dzielona z psem wówczas, gdy jesteś równie głodny jak on"
Jack London


 



Estalia by Smf Personal