www.pasterzeforum.pl » ZAGINIONE-ZNALEZIONE » ZAGINIONE
 » Sali wróciła do domu

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


© 2017 Fundacja Pasterze. Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Autor Wątek: Sali wróciła do domu  (Przeczytany 21013 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wiki1710

  • Gość
Sali wróciła do domu
« dnia: Sierpień 20, 2012, 22:03:53 pm »
http://tablica.pl/oferta/zaginela-bernenka-blagamy-o-pomoc-bernenski-pies-pasterski-choruje-na-wade-serca-ID1s4cP.html#18cbaeb8;r:;s:

Błagamy o pomoc! Dnia 20.sierpnia w Bydgoszczy na osiedlu Kapuściska/na pograniczu z Wyżynami zaginęła (uciekła z domu pod nieobecność właścicielki) adoptowana kilka dni temu suczka Berneńskiego Psa Pasterskiego. Sunia oddana została przez poprzednich właścicieli z powodu kosztownej w leczeniu wady serca. Wymaga stałego leczenia, nie może być poddawana wysiłkowi fizycznemu ani stresowi. W domu na sunię czekają zapłakane dzieci. Pies nie ma aktualnego szczepienia p/wściekliźnie, ponieważ dopiero został adoptowany. Pod wpływem strachu może być agresywny. Najprawdopodobniej uciekła z domu dzieciom pod chwilową nieobecność ich mamy, która wyszła do sklepu (sunia nie odstępuje jej na krok). z powodu pobytu w mieszkaniu w chwili ucieczki sunia nie miała na szyi obroży. Osoby mające jakiekolwiek wieści na temat obecnego pobytu psa proszone są o kontakt z tel.alarmowym- psa w całej Bydgoszczy szuka policja i straż miejska, poinformowani sa również pracownicy schroniska. Apelujemy o nie pozostawanie obojętnym w obliczu tragedii zwierząt i ich właścicieli i natychmiastowe zgłaszanie błąkających się bez nadzoru zwierząt służbom porządkowym. Tel. na straż miejską: 986 (bezpłatny!).
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2012, 21:07:35 pm wysłana przez Milla »

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

Offline kajetan

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 677
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 20, 2012, 22:17:36 pm »
Ja jestem z Bydgoszczy ale z dośc odleglej dzielnicy,Postaram sie jutro podjechać w tamten rejon ,zaraz powiadomie znajomych z Wyżyn.

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

wiki1710

  • Gość
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 20, 2012, 22:31:41 pm »
 :friends:

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

-Lupus-

  • Gość
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 21, 2012, 00:05:43 am »
Dzięki Kochani... Umieram z rozpaczy... To ja jestem tą nieodpowiedzialną pańcią, która aż na 20 min zostawiła psinę z dzieciakami... Chyba wybiegła za mną... Nie słyszała, gdy ją wołałam, bo syn do mnie zadzwonił i rzuciłam wszystko w sklepie i biegłam. Niestety w tym zgiełku biegła na oślep przed siebie ulicą Wojska Polskiego pomiędzy autami  :'( To pierwszy raz, kiedy wyszłam poza mieszkanie bez niej... Nie odstępuje mnie na krok, choć i dzieciakom mordkę wtula do miziania... Wczoraj mi się na łóżko wpakowała i jakby mogła, to by pode mnie wlazła się wtulić... Jejku, jak ja tęsknię i się o nią martwię... Boję się, że ktoś ją przygarnie i nie odda, ale bardziej że może ja spotkać coś złego, np. auto lub "młodzi-gniewni"  :< Jeździłam rowerem jak oszalała, pytałam ludzi, prosiłam by zgłaszali pod nr alarmowy, zgłosiłam gdzie się da... Dzwoniłam do radia PIK, ale kazali dzwonić rano przed 8:00 Co robić? Co robić? Pomóżcie... Jeszcze nie zdążyłam jej zachipować... :th_0girl_hysteric:

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

-Lupus-

  • Gość
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 21, 2012, 03:18:53 am »
No więc szukałam, chodziłam po osiedlu i budziłam ludzi nawołując z nadzieją, że się wróciła... Ale nic... Na domiar złego jakieś przelotne deszcze, burze...! Bidulka... Dzwoniłam do radia, ale kazali zadzwonić przed godziną 8:00 rano- mam nadzieję, że uda mi się wstać   :<
Wstawiłam ogłoszenia na: stronę schroniska w Bydgoszczy(mam nadzieję, że Pani Iza zatwierdzi jak najszybciej- informowałam dziewczyny telefonicznie), najpewniej.pl, mójpupil.pl, gazeta.pl/Forum, Tablica.pl, Allegro, cafeanimal.pl, zgubiono.pl, dogomania.pl, znajdka.pl (chyba czeka na akceptację), zaginionepsy.waw.pl, olx.pl, zgubiłempsa.pl, szarik.pl, Facebook (na str. zagubione-znalezione oraz swojej własnej i moich znajomych), strazzwierząt.pl (trwało jeszcze dodawanie), e-zwierzak.pl, allegratka.pl.
Wszędzie gdzie się dało ogłoszenia wyróżniłam. Teraz siedzę i beczę i spać nie mogę, a głowa pęka  :'( Jak myślicie? Znajdzie się????

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

-Lupus-

  • Gość
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 21, 2012, 03:21:04 am »
Jutro pobiegam z papierem i taśmą po osiedlu i w promieniu 2-3 km... Podzwonię do lecznic...

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

Offline Camara

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 4037
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 21, 2012, 06:56:03 am »
-Lupus-  przede wszystkim porozwieszaj papierowe ogłoszenia (najlepiej ze zdjęciem) i takimi karteczkami do urywania z nr telefonu. Rozwieś to w całej okolicy - dalej niż 2-3 km od domu.
Z praktyki wiem, że to najlepiej działa.

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

Offline reneczek4

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 1236
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 21, 2012, 07:25:58 am »
Lupus trzymam kciuki za powodzenie  :friends:
Renia i Kika :)

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

madziarsl

  • Gość
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 21, 2012, 08:26:51 am »
Będzie dobrze, nie martw się. Psinka na pewno się znajdzie. Nie próbuję nawet wyobrazić sobie co czujesz...

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

-Lupus-

  • Gość
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 21, 2012, 10:11:26 am »
Bardzo dziękuję za wsparcie. Do radia nie mogę się dodzwonić... :th_0girl_hysteric: Ogłoszenie gotowe- lecę do punktu ksero, bo u mnie koniec tuszu :(

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

Offline kajetan

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 677
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 21, 2012, 10:37:18 am »
Trzymajcie kciuki kilkuosobową ekipą ruszamy na poszukiwania!!!!!!!!!!!

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

Offline Julian

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 3361
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 21, 2012, 10:42:51 am »
 :friends:

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

Offline Camara

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 4037
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 21, 2012, 10:44:11 am »
znajdźcie ją!

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

wiki1710

  • Gość
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 21, 2012, 11:03:29 am »
Trzymamy kciuki  :friends:

Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP

Offline Asia Szczecin

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 997
Odp: Bydgoszcz-zaginęła sunia BPP
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 21, 2012, 11:04:43 am »
powodzenia, trzymamy kciuki  :friends:
"Nie popełnij błędu i nie traktuj swojego psa jak człowieka, albowiem on potraktuje cię jak psa" - Martha Scott


 



Estalia by Smf Personal