www.pasterzeforum.pl » ROZMOWY O WSZYSTKIM I O NICZYM » OGRÓD ŻYCZEŃ (Moderator: Aga)
 » Najserdeczniejsze życzenia dla Nauczycieli

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


© 2017 Fundacja Pasterze. Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Autor Wątek: Najserdeczniejsze życzenia dla Nauczycieli  (Przeczytany 2724 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ElzaMilicz

  • Pasterz
  • *****
  • Wiadomości: 7774
  • Veritas odium parit.
Najserdeczniejsze życzenia dla Nauczycieli
« dnia: Październik 14, 2011, 14:32:34 pm »
Dziś 14 października - Dzień Edukacji Narodowej



?Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem jaki można dać dziecku - jest wykształcenie?.

Wszystkim Nauczycielom, a obecnym na Forum w szczególności  :heartbeat:
 w podzięce za trud włożony w edukację dzieci, za wyrozumiałość, cierpliwość i wiarę
  :wub:

dużo zdrowia, samych radości i sukcesów

życzą
Elza i Nemo
...zło jest banalne, dobro niepojęte;  bez wiary przewracamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry...
Nara* Tina* Szila* Meda* Aza Jaga

Odp: Najserdeczniejsze życzenia dla Nauczycieli

Offline Milla

  • Nowy Użytkownik*
  • *
  • Wiadomości: 4869
  • Płeć: Kobieta
  • Felicitas multos habet amicos.
Odp: Najserdeczniejsze życzenia dla Nauczycieli
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 14, 2011, 14:52:04 pm »
Każdego dnia słyszą o tym ile złego robią swoim uczniom: nie pozwalają się bawić, zwalają na głowę złość rodziców, i (co najgorsze) każą się uczyć. Lecz mimo tego dwa razy do roku słyszą: Dziękujemy! :bravojs0:
Ciągle jako ten nie lubiący nauczycieli uczeń też chciałam podziękować. :wub:

Ale nauczycielami dla nas są też wszyscy ci, których spotykamy na swojej drodze, uczą nas cierpliwości, wytrwałości, miłości i wielu innych rzeczy potrzebnych człowiekowi w życiu.
Dlatego chciałam podziękować wszystkim tym którzy mnie czegoś nauczyli, a jest Was tutaj bardzo dużo :heartbeat:
Milla, Maja (*) i Bonita
Gdzie wielka rządzi pycha albo wielkie pieniądze, tam łatwo powstaje urojenie, że uważa się swoją zachciankę za mądrość

Odp: Najserdeczniejsze życzenia dla Nauczycieli

Offline Ani@

  • Przyjaciel Fundacji
  • ***
  • Wiadomości: 5807
Odp: Najserdeczniejsze życzenia dla Nauczycieli
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 14, 2011, 15:14:17 pm »
Drodzy nauczyciele przyjmijcie życzenia wszystkiego najlepszego!  :heartbeat:
Niechaj Wasi uczniowie będą chętni do pracy, grzeczni i zdolni



Odp: Najserdeczniejsze życzenia dla Nauczycieli

Offline Camara

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 4037
Odp: Najserdeczniejsze życzenia dla Nauczycieli
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 14, 2011, 20:39:56 pm »
Niełatwo być nauczycielem.
Jeszcze trudniej być takim, którego uczniowie wspominają po wielu latach z sympatią i szacunkiem.

Życzę Wam Drodzy Nauczyciele,
byście w swojej klasie zawsze mieli takich wychowanków, których Wy po wielu latach wspomnicie z sympatią i szacunkiem.

Odp: Najserdeczniejsze życzenia dla Nauczycieli

Offline sabamlis

  • Nowy Użytkownik*
  • *
  • Wiadomości: 4364
Odp: Najserdeczniejsze życzenia dla Nauczycieli
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 14, 2011, 21:20:01 pm »
Moja babcia byla nauczycielka... moja mama byla nauczycielka... moja corka jest nauczycielka, mnie sie udalo uniknac tego ciezkiego losu :naughty:
Wszystkim nauczycielom zycze aby kochaliswoj swoj zawod, bedzie im wtedy lekko :heartbeat:
Marysia
"Dobroczynność nie polega na dawaniu kości psu. Dobroczynność to kość dzielona z psem wówczas, gdy jesteś równie głodny jak on"
Jack London

Odp: Najserdeczniejsze życzenia dla Nauczycieli

Offline Aga

  • Pasterz
  • ******
  • Wiadomości: 2435
Odp: Najserdeczniejsze życzenia dla Nauczycieli
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 14, 2011, 23:38:38 pm »
Ponieważ mam dwie nauczycielki w rodzinie, szczególnie chce im dziś podziękować - za to, że zawsze są blisko i służą dobrą radą i wsparciem w największej roli, jaką mi życie zapisało - bycia mamą.

To, jakie są dziś moje dzieci - zawdzięczam Wam.

Mamo, ciociu - dziękuję. I tradycyjnie dołączam bukiet żółtych tulipanów. Tym razem również wirtualny.

 

Odp: Najserdeczniejsze życzenia dla Nauczycieli

basso_077

  • Gość
Odp: Najserdeczniejsze życzenia dla Nauczycieli
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 16, 2011, 09:46:33 am »
Jako, że jestem nauczycielką, leciwą nauczycielką chcę podziękować za pamięć  :heartbeat:
Przychylam się jednak w całości i całej rozciągłości do zdania Milli:
Cytuj
Ale nauczycielami dla nas są też wszyscy ci, których spotykamy na swojej drodze, uczą nas cierpliwości, wytrwałości, miłości i wielu innych rzeczy potrzebnych człowiekowi w życiu.
I dlatego chcę bardzo podziękować wszystkim tym, którzy byli i nadal są dla mnie drogowskazem na jedynie czystej i szczerej "berneńskiej" ścieżce mojego żywota. Życzę Wam tego wszystkiego czego sami sobie życzycie i niech się spełni to, o czym marzycie  :heartbeat:


« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2011, 09:53:57 am wysłana przez basso_077 »


 



Estalia by Smf Personal