www.pasterzeforum.pl » ROZMOWY O WSZYSTKIM I O NICZYM » O WYCHOWANIU (Moderator: Aga)
 » Dziwne zachowanie psa

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


© 2017 Fundacja Pasterze. Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Autor Wątek: Dziwne zachowanie psa  (Przeczytany 3081 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jzel67

  • Nowy Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 72
Dziwne zachowanie psa
« dnia: Marzec 22, 2013, 15:11:43 pm »
Od kilku dni naszej Werze się coś odmieniło - budzi nas o godz 5, 5.3o i domaga sie wyjscia na zewnątrz (ale gdy nie wyjdzie, to nie narobi w domu).
 Nigdy tego nie robiła wczesniej. Nie ukrywam, ze jest to trochę (?!) wkurzające.  Macie podobne doświadczenia? Z czego to wynika? Pies się starzeje (6-ty rok)? Poczuł wiosnę?

Odp: Dziwne zachowanie psa

Offline sabamlis

  • Nowy Użytkownik*
  • *
  • Wiadomości: 4364
Odp: Dziwne zachowanie psa
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 22, 2013, 16:11:43 pm »
A nie jest głodna?
Moja Sabina wierci się i jest niespokojna jak nie może się doczekać śniadania czy obiadu (wygląda to tak jakby chciała wyjść na dwór), jak zmieniam rodzaj karmy dopóki się nie przyzwyczai, też reaguje podobnie.
(ale u nas to wszystko sprowadza sie do jedzenia ;))
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2013, 16:15:01 pm wysłana przez sabamlis »
Marysia
"Dobroczynność nie polega na dawaniu kości psu. Dobroczynność to kość dzielona z psem wówczas, gdy jesteś równie głodny jak on"
Jack London

Odp: Dziwne zachowanie psa

Murka

  • Gość
Odp: Dziwne zachowanie psa
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 22, 2013, 20:23:09 pm »
Może jest coś co ją budzi. W porównaniu z naszymi psami bardzo kiepsko odbieramy sygnały z otoczenia. Jesteśmy głusi i w ogóle mało spostrzegawczy. Moje psy doskonale słyszą co się dzieje na zewnątrz przy zamkniętych antywłamaniowych oknach (doskonale wygłuszają), my  dowiadujemy się o co chodzi dopiero po otworzeniu okna lub drzwi. Czasem się nie dowiadujemy  :tease: , bo dźwięki są zbyt ciche, widzimy tylko jak nastawiają uszy i patrzą w jakimś kierunku. 

Odp: Dziwne zachowanie psa

Offline Camara

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 4037
Odp: Dziwne zachowanie psa
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 22, 2013, 21:17:42 pm »
Wkurzająca to jest moja Belcia, która od paru lat punkt o 3  domaga się wyjścia z domu i resztę nocy spędza na ganku. Już przywykłam do tego i niczym Zombi wstaję, otwieram drzwi, wypuszczam psicę i wracam do łóżka. A wszystko bez budzenia się i potykania o resztę sierściuchów malowniczo rozścielonych na dywanie w sypialni :lmao:

Odp: Dziwne zachowanie psa

Monik

  • Gość
Odp: Dziwne zachowanie psa
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 25, 2013, 09:29:53 am »
To ja o tej godzinie tak jak zombie udaję się w kierunku lodówki :th_dash1: i chyba wolałabym już wypuszczać psa.... :naughty:

Odp: Dziwne zachowanie psa

Offline jzel67

  • Nowy Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 72
Odp: Dziwne zachowanie psa
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 25, 2013, 10:23:32 am »
Dzieki za odpowiedzi.
Werka się uspokoiła. Wystarczyło, ze odsłoniliśmy żaluzje w jednym z okien na wysokości jej wzroku. Myślę, że ona po prostu chce stróżować, jak na podahalana przystało.


 



Estalia by Smf Personal