www.pasterzeforum.pl » ROZMOWY O WSZYSTKIM I O NICZYM » HYDE PARK (Moderator: Aga)
 » Aktualności

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


© 2017 Fundacja Pasterze. Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Autor Wątek: Aktualności  (Przeczytany 59002 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sabamlis

  • Nowy Użytkownik*
  • *
  • Wiadomości: 4364
Odp: Aktualności
« Odpowiedź #75 dnia: Październik 09, 2013, 16:47:11 pm »
Pani z Bielska Białej to Marzena (MB na szwajcarach) właścicielka ROCH Centrum Rehabilitacji Zwierząt http://www.bernenczyki.net/
Dwa lata temu wyciągnęła naszego Jareta ze schroniska i przekazała Fundacji, o ile pamiętam pomogła też przy odbiorze psów od sary. Zaproponowała teraz darmową rehabilitacje, oraz podwózkę z/do DT jeśli będzie blisko BB.
Myślę że stąd poszukiwania DT w tamtych okolicach.
A forma załatwiania poważnych spraw na FB to zupełnie inna sprawa
Marysia
"Dobroczynność nie polega na dawaniu kości psu. Dobroczynność to kość dzielona z psem wówczas, gdy jesteś równie głodny jak on"
Jack London

Odp: Aktualności

Offline ElzaMilicz

  • Pasterz
  • *****
  • Wiadomości: 7774
  • Veritas odium parit.
Odp: Aktualności
« Odpowiedź #76 dnia: Październik 11, 2013, 14:25:24 pm »


A forma załatwiania poważnych spraw na FB to zupełnie inna sprawa

A na forum miłośników szwajcarów załatwia się sprawy inaczej ? 



*****

Ta wyniszczona sunia: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.417949181639177.1073741990.254742034626560&type=1
jest od wczoraj pod naszą opieką. Iza zabrała ją od weterynarza.

Wydaje mi się, że informacja o tym powinna się tam znaleźć. 
Nie łudzę się i raczej nie mam wątpliwości, że nie zrobi to na aktywistkach FB żadnego wrażenia.
...zło jest banalne, dobro niepojęte;  bez wiary przewracamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry...
Nara* Tina* Szila* Meda* Aza Jaga

Odp: Aktualności

Offline stepi

  • Przyjaciel Fundacji
  • ***
  • Wiadomości: 1587
Odp: Aktualności
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 11, 2013, 15:00:15 pm »
Faktycznie totalna z niej bieda :<

Odp: Aktualności

Murka

  • Gość
Odp: Aktualności
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 11, 2013, 16:20:35 pm »
Łoj, jak pierwszy raz przeczytałam (bez zrozumienia  :grin: ) to mi się wydało, że trafiła do "Szwajcarów" i aż skóra mi ścierpła.

Odp: Aktualności

Offline Aga

  • Pasterz
  • ******
  • Wiadomości: 2435
Odp: Aktualności
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 11, 2013, 18:30:31 pm »
Patrzę na ten FB, patrzę...
I zastanawiam się, jak to w życiu jest, że jedni robią, drudzy piszą, że robią, a trzeci klaszczą?
A jeszcze inni siedzą w domu i zachwycają się, jak to wszyscy cudownie pomagają...
Oprócz tych pierwszych rzecz jasna - bo oni nie mają czasu, ich nie widać, im nikt nie klaszcze...
Ich nie ma...
 

Odp: Aktualności

Offline Julian

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 3361
Odp: Aktualności
« Odpowiedź #80 dnia: Październik 11, 2013, 20:29:24 pm »
Patrzę na ten FB, patrzę...
I zastanawiam się, jak to w życiu jest, że jedni robią, drudzy piszą, że robią, a trzeci klaszczą?
A jeszcze inni siedzą w domu i zachwycają się, jak to wszyscy cudownie pomagają...
Oprócz tych pierwszych rzecz jasna - bo oni nie mają czasu, ich nie widać, im nikt nie klaszcze...
Ich nie ma...
Również nie mogę tego pojąć. :huh:
Ostatnio prowadziłam o tym  dyskusję....
Kto tu jest prawdziwy czy nieprawdziwy ,normalny czy nienormalny..
Czego ludzie tak naprawdę potrzebują...
Jak to jest możliwe ,że osoba która przyjmuję ode mnie kotkę już praktycznie z kociętami,
osoba mająca pod swoją opieką naście koni ,tyleż psów i kotów,
mówi do mnie że :to nie jest jej pierwsza kotka z tym problemem.
A jest to osoba ,o której nigdy wcześniej nie wiedziałam :th_holeinwall:
Świat google jest parszywy i nieprawdziwy.
Ale bardzo opiniotwórczy 8)

Odp: Aktualności

Offline Milla

  • Nowy Użytkownik*
  • *
  • Wiadomości: 4869
  • Płeć: Kobieta
  • Felicitas multos habet amicos.
Odp: Aktualności
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 11, 2013, 21:32:18 pm »
Ich nie ma...
Oni są.
Pochowani i pokamuflowani. Znani tylko innym równie zaangażowanym.
Choć z czasem pojawiają się na szerszych wodach, gdzieś, przez przypadek oczywiście.
I cała zabawa polega na tym, by wiedzieć, gdzie ich szukać.

A dogo, FB i im podobne, będą zawsze, w końcu wszyscy gdzies się muszą dowartościować ;)
Milla, Maja (*) i Bonita
Gdzie wielka rządzi pycha albo wielkie pieniądze, tam łatwo powstaje urojenie, że uważa się swoją zachciankę za mądrość

Odp: Aktualności

Murka

  • Gość
Odp: Aktualności
« Odpowiedź #82 dnia: Październik 12, 2013, 01:04:03 am »
Po prostu są tacy co chcą i potrafią pomagać i są tacy co chcą i potrafią być celebrytami.
Fb i tym podobne portale to wspaniały sposób manipulowania społeczeństwami i inwigilowania - chociaż Ci poniżej 30 roku życia i tak w to nie uwierzą  :th_holeinwall:

Odp: Aktualności

Offline anna

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1330
Odp: Aktualności
« Odpowiedź #83 dnia: Październik 12, 2013, 20:03:45 pm »
Dzisiaj przyjęłam do mojego domu sunię Sarę .Kiedyś swojej córce chciałam dać to imię.....Na Tablicy,pl ukazało się ogłoszenie"berneński pies pasterki 6-cio letnia suka -oddam za darmo". Telefon od Szefowej Elzy i już po południu pierwsza wizyta ,I dziś , czyli dzień po ukazaniu się ogłoszenia Sara jest u mnie.  Trening w postaci spotkań fundacyjnych zaowocował. Rufus i Sonia przywitały Sarę fantastycznie , bo i Sara jest cudowna .Trochę zaniedbana-ale uwielbia się czesać , trochę brudna - ale się wykąpiemy , bardzo posłuszna , dobrze wychowana i taka normalna .....Tak różna od Soni , taka ufna , przymilna , odważna .W pierwszych minutach zwiedziła cały dom łącznie z sypialnią , do której Sonia dopiero po dwóch latach pobytu u mnie nareszcie weszła...Sara - Sarenka jest dużym psem ,wielkością Soni ale potężniej zbudowana , nie tak zwiewna i powiewna .Troszeczkę powinna przytyć ale to u moich psów najmniejszy problem ,Dla mnie cudem jest że pies zaufał , że nie muszę zabiegać o jej miłość i oddanie...może to znak? I  wyrazy uznania dla dotychczasowej właścicielki Sary- Klaudii za mądrą , dojrzałą choć tak trudną i bolesną decyzję .

Odp: Aktualności

wiki1710

  • Gość
Odp: Aktualności
« Odpowiedź #84 dnia: Październik 12, 2013, 20:15:11 pm »
Pani Aniu  :heartbeat:

Odp: Aktualności

Offline Asia Szczecin

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 997
Odp: Aktualności
« Odpowiedź #85 dnia: Październik 12, 2013, 20:28:29 pm »
 :friends: bardzo miła wiadomość .
"Nie popełnij błędu i nie traktuj swojego psa jak człowieka, albowiem on potraktuje cię jak psa" - Martha Scott

Odp: Aktualności

Offline aneta i Wiktor

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 3396
Odp: Aktualności
« Odpowiedź #86 dnia: Październik 12, 2013, 20:42:48 pm »
Cieszymy się i gratulujemy  :friends:
Aneta, Wiktor, Baja(*), Barina (*), Luna, Dona, Adonis i Gizmo
Bajeczko, kocham, bardzo tęsknię, pamiętam .....

Odp: Aktualności

Offline Agnieszka

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 844
Odp: Aktualności
« Odpowiedź #87 dnia: Październik 13, 2013, 11:31:29 am »
Anna  :wub:

Odp: Aktualności

Offline ElzaMilicz

  • Pasterz
  • *****
  • Wiadomości: 7774
  • Veritas odium parit.
Odp: Aktualności
« Odpowiedź #88 dnia: Październik 28, 2013, 21:45:20 pm »
Wraz z Camarą otrzymałyśmy zaproszenie na III Forum Organizacji Pozarządowych Milicz 2013.
http://www.milicz-powiat.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=325:iii-forum-organizacji-pozarzadowych&catid=8&Itemid=107

Właśnie wróciłam ze spotkania. Cieszę się, że Nasza Fundacja brała udział w tym Forum.
Mam nadzieję, że te kilka godzin spędzonych w  towarzystwie osób kompetentnych pomoże nam w dalszych działaniach.
...zło jest banalne, dobro niepojęte;  bez wiary przewracamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry...
Nara* Tina* Szila* Meda* Aza Jaga

Odp: Aktualności

Offline Camara

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 4037
Odp: Aktualności
« Odpowiedź #89 dnia: Październik 30, 2013, 06:22:14 am »
W niedzielę 27 pażdziernika wiki1710 przeprowadziła wizytę przedadopcyjną dla Sary.


 



Estalia by Smf Personal