www.pasterzeforum.pl » ADOPCJE  » W NOWYM DOMU (Moderator: Issa)
 » Diki (Dikusia)

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


© 2017 Fundacja Pasterze. Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Autor Wątek: Diki (Dikusia)  (Przeczytany 17867 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tobik

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 448
Odp: Diki (Dikusia)
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 18, 2016, 20:40:49 pm »
Witajcie w Rodzinie Bernowalniętych i zakręconych na punkcie naszych psiaków :wub:
Super ekipa spacerowa, byle do wiosny... Następne szczyty przed nami :th_0girl_witch:

Odp: Diki (Dikusia)

Offline Krzysztof

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 252
Odp: Diki (Dikusia)
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 18, 2016, 21:48:01 pm »
@ Moka

Witajcie.  :friends:
"Aby właściwie nacieszyć się psem, nie wystarczy po prostu nauczyć go być prawie człowiekiem. Chodzi o to, by otworzyć się na możliwość stania się po części psem" - /Edward Hoagland/

Odp: Diki (Dikusia)

Offline Efka

  • Nowy Użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 240
Odp: Diki (Dikusia)
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 18, 2016, 21:52:10 pm »
Super ekipa spacerowa, byle do wiosny... Następne szczyty przed nami :th_0girl_witch:
Nic tylko pozazdrościć ekipy. Bo my z tego zgniłego zachodu, to tylko z fokami co najwyżej możemy się zaprzyjaźnić  (one nie chcą :<)

Odp: Diki (Dikusia)

Offline Julian

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 3361
Odp: Diki (Dikusia)
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 18, 2016, 23:40:33 pm »
Witam  :hi:

Odp: Diki (Dikusia)

Offline Krzysztof

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 252
Odp: Diki (Dikusia)
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 22, 2016, 20:04:21 pm »
Dzisiaj Diki trafiła do nowego domu.
... i już za nią tęsknię (jakoś tak dziwnie spokojnie i nudno się zrobiło  :laugh:).


   
"Aby właściwie nacieszyć się psem, nie wystarczy po prostu nauczyć go być prawie człowiekiem. Chodzi o to, by otworzyć się na możliwość stania się po części psem" - /Edward Hoagland/

Odp: Diki (Dikusia)

Offline Dagma

  • Nowy Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Diki (Dikusia)
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 22, 2016, 21:53:57 pm »
Wszystkiego dobrego dla Diki i Jej nowej Rodzinki  :heartbeat:

Odp: Diki (Dikusia)

Offline Moka

  • Nowy Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Diki (Dikusia)
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 22, 2016, 22:24:45 pm »
No i stało się! Diki jest już z nami.  :backflip:

Trochę zagubiona:



trochę stęskniona:



kotami nie zawraca sobie głowy, czego nie można powiedzieć o kotach:



mogę wyjść? czy lepiej poczekać :th_holeinwall: :



Dobrze że dzisiaj dzieciaki wybudowały mi igloo:


Odp: Diki (Dikusia)

Offline Moka

  • Nowy Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Diki (Dikusia)
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 22, 2016, 22:37:13 pm »
Mimo wielkich smutnych oczu szukających Krzysztofa, powoli, powoli poznaję wszystkie kąty.

Bezbłędnie trafiam na legowisko i do miski:



tej nie swojej też, choć Aslan nie pozostał mi dłużny:



I generalnie trzymam fason, żeby rodzinka się nie martwiła:



zresztą ta moja smutna mina sprawia, że mizianie mam zapewnione do północy:



choć na szczęście mogę liczyć na chwilę przerwy:


Odp: Diki (Dikusia)

Offline Krzysztof

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 252
Odp: Diki (Dikusia)
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 22, 2016, 22:43:05 pm »
 :laugh:  :laugh:  :laugh:

Dzięki za wspaniałe fotki.  :friends:

"Aby właściwie nacieszyć się psem, nie wystarczy po prostu nauczyć go być prawie człowiekiem. Chodzi o to, by otworzyć się na możliwość stania się po części psem" - /Edward Hoagland/

Odp: Diki (Dikusia)

Offline Tobik

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 448
Odp: Diki (Dikusia)
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 22, 2016, 22:47:59 pm »
Super foty, to się nazywa powitanie  :naughty:
Krzysiek to może czas na drugiego psiaka. Na nudę wówczas nie będziesz narzekał :th_holeinwall:

Odp: Diki (Dikusia)

Offline Krzysztof

  • Wolontariusz
  • *****
  • Wiadomości: 252
Odp: Diki (Dikusia)
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 22, 2016, 23:24:02 pm »
Krzysiek to może czas na drugiego psiaka. Na nudę wówczas nie będziesz narzekał :th_holeinwall:

Chwilę po tym, jak to napisałem coś mi się do ręki przykleiło... i już nie było nudno.  ;)



P.S. A nad drugim już myślę od miesiąca...
"Aby właściwie nacieszyć się psem, nie wystarczy po prostu nauczyć go być prawie człowiekiem. Chodzi o to, by otworzyć się na możliwość stania się po części psem" - /Edward Hoagland/

Odp: Diki (Dikusia)

Offline Camara

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 4037
Odp: Diki (Dikusia)
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 23, 2016, 10:36:42 am »
Trzymajcie fason wszyscy! Diki, Liza i cała rodzina Krzysztofa  :heartbeat:

Diki już za chwilę odnajdzie się w nowym miejscu, szczególnie pod dotykiem takich słodkich dziecięcych rączek  :shy:

Odp: Diki (Dikusia)

Offline Efka

  • Nowy Użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 240
Odp: Diki (Dikusia)
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 23, 2016, 14:51:07 pm »
Pozornie takie zwykłe zdjęcie, a tyle bezgranicznej miłości i oddania. Te oczy pytają - kto Cię kocha tak jak ja?

Odp: Diki (Dikusia)

Offline Moka

  • Nowy Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Diki (Dikusia)
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 24, 2016, 23:32:36 pm »
Pierwszy weekend za nami, zdjęć praktycznie brak, ale spieszymy donieść, że Diki zaczyna traktować nasz dom jak swój. Powoli próbuje wywalczyć miejsce w stadzie, staje w obronie uciśnionych.

O ile w piątek była baaardzo smutna i zmęczona przeżyciami, o tyle w sobotę obudziła się wyspana  :emotbern: i zadowolona.

Jak się rano okazało nie spała sama. Ponieważ ustaliliśmy, że Diki nie może wchodzić do łóżek (Diki przyjęła to z pewnym niezadowoleniem, ale grzecznie posłuchała); dzieci zinterpretowały to jako zakaz jednostronny i w nocy przeniosły się spać do niej. Fakt, nie było mowy o zakazie spania na podłodze. Jednak pełna obaw jestem co jeszcze wymyślą. :huh:

Poranny spacer nowego mieszkańca ulicy wywołał różne reakcje wśród okolicznych psów. Wiemy już, że o przyjaźni z sąsiednimi owczarkami możemy zapomnieć. :th_laie_59:

Po spacerze, kiedy homo sapiensi wzięli się za sobotnie porządki, Diki dostała arcyważne zadanie:



Na popołudniowym spacerze wróciła Diki, którą znaliśmy ze spacerów z Krzysztofem. Wytarmosiła wszystkich w śniegu i dumnie wróciła do domu.

W nocy już nie było tak kolorowo, bo Diki uznała, że ktoś będzie z nią spał na podłodze już zawsze, więc przez pół nocy upominała się o towarzystwo.

W niedzielę po raz pierwszy zaprosiliśmy damę do samochodu. Właściwie nie musieliśmy zapraszać, wystarczyło otwarcie drzwi bagażnika.  :cheesy:

Diki zaskoczyła nas tym jak bardzo jest grzeczna. Spokojnie czeka na zapięcie smyczy.
Na smyczy kiedy trzeba i jest odpowiednio prowadzona, idzie bardzo spokojnie.

Do nowych miejsc w domu wchodzi właściwie tylko na nasze zaproszenie. Na kanapę oczywiście wskakuje z przyjemnością, ale musi dostać wyraźnie pozwolenie.

Ale nie oznacza to, że nie testuje i nie obserwuje nas na każdym kroku. Wczoraj zakończyła spór dzieciaków, stając w obronie młodszego.

Wydawało się, że kotów nie zauważa, ale to tylko pozory. Bacznie obserwuje, czy któryś przypadkiem nieopatrznie nie zostawił jedzenia w misce. Momentalnie zjawia się kiedy ktoś głaszcze kota, a już nie daj Boże trzyma na rękach.
- Jak to? A ja? Mnie nie pogłaskasz? - Zazdrośnica.

Wiedzieliśmy od razu, że Diki jest genialna. A teraz - dzięki Wam, możemy to codziennie potwierdzać. Bardzo dziękujemy! :heartbeat:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2016, 23:35:42 pm wysłana przez Moka »

Odp: Diki (Dikusia)

Offline Camara

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 4037
Odp: Diki (Dikusia)
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 25, 2016, 06:43:55 am »
Miód na serce  :heartbeat:


 



Estalia by Smf Personal