www.pasterzeforum.pl » ZDROWIE I PIELĘGNACJA » ZDROWIE
 » Kolagen Naturalny

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


© 2017 Fundacja Pasterze. Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Autor Wątek: Kolagen Naturalny  (Przeczytany 1656 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Magda

  • Nowy Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Moli :)
Kolagen Naturalny
« dnia: Sierpień 19, 2014, 18:41:53 pm »
Colvita jest pochodną wielkiego wynalazku polskiej biotechnologii, jakim było wyekstraktowanie do postaci roztworu wodnego z zachowaniem naturalnej dla organizmów żywych trójspiralnej konformacji białka – czystego, naturalnego kolagenu ze skór rybich.

Regeneruje struktury tkanki łącznej właściwej, chrzęstnej, kostnej, struktury kolagenowe gałki ocznej i włosów; Wskazany dla rehabilitantów, po urazach mechanicznych narządów ruchu i stawów, poprawia kondycję włosów, paznokci i matrycy kostnej; oddziałuje na wiele zmian organicznych i wykazuje liczne właściwości rewitalizujące; wspomaga odchudzanie, stosowany regularnie spowalnia procesy starzenia tkanek;

Ponieważ moja mama ma białaczkę dużo czytaliśmy i szukaliśmy czegoś co zahamowałoby rozwój choroby. Trafiłam na kolagen, z polecenia. Długo zbierałam informację o tym produkcie. Dotarłam nawet do znajomego którego żona pracuje w laboratorium w którym badano te produkty. Okazały się dobre. Mama zaczęła kurację i... pół roku później badania były w normie!!! do tej pory sa ok! Molce daję już 8 miesięcy. Kolano bo to z nim walczyłam działa, Nie jest aż tak bolesne, sunia chodzi i biega. Sami widzieliście na spacerku. Obyło się bez operacji. Zresztą zauważyłam, że Molcia jest silniejsza i sprawniejsza. Daję jej 1 kapsułkę dziennie. Jeśli chodzi o ludzi to dodatkowo trzeba brać vit C lecz tylko naturalną aby nie odkładała się w nerkach. W ofercie jest vit C i bardzo ją lubię. Jest mocno wchłanialna. Ponieważ mam rabat na te produkty zachęcam do zapoznania się z ofertą. Jak ktoś będzie zainteresowany to proszę o telefon: 604 42 42 88. Więcej informacji można znaleźć na stronach internetowych. Pozdrawiam MJ


 



Estalia by Smf Personal