www.pasterzeforum.pl » ADOPCJE  » DALIŚMY IM NADZIEJĘ, LOS ZDECYDOWAŁ INACZEJ... (Moderator: Issa)
 » Leon - dzielny jak lew

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


© 2017 Fundacja Pasterze. Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Autor Wątek: Leon - dzielny jak lew  (Przeczytany 61543 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ElzaMilicz

  • Pasterz
  • *****
  • Wiadomości: 7774
  • Veritas odium parit.
Odp: Leon - dzielny jak lew
« Odpowiedź #165 dnia: Sierpień 11, 2012, 13:04:18 pm »
Bucefał!   :giggle:
Fajnie się zaczyna ta sobota, w porze obiadowej można "miłe mięsko" poogladać.   :grin:   :cheesy:
...zło jest banalne, dobro niepojęte;  bez wiary przewracamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry...
Nara* Tina* Szila* Meda* Aza Jaga

Odp: Leon - dzielny jak lew

kasia paweł

  • Gość
Odp: Leon - dzielny jak lew
« Odpowiedź #166 dnia: Sierpień 11, 2012, 13:25:31 pm »
Początek mieliśmy szorstki, ale dzisiaj po tygodniu, jest naprawdę dobrze. Pozwalamy sobie wzajemnie na coraz więcej, nawet chłopak miał okazję wychylić nos za bramę wejściową /bez smyczy/ przy powitaniu, kiedy wracaliśmy do domu. Uczy się naszych zachowań, odgłosów otoczenia i nie reaguje już tak nerwowo jak na początku. Jednym słowem naprawdę się zmienił w ciągu tego tygodnia. Ale nadal dużo pracy przed nami. :th_dash1: Walczymy dalej :naughty:

Odp: Leon - dzielny jak lew

Offline ElzaMilicz

  • Pasterz
  • *****
  • Wiadomości: 7774
  • Veritas odium parit.
Odp: Leon - dzielny jak lew
« Odpowiedź #167 dnia: Sierpień 11, 2012, 13:29:13 pm »
Walczcie!    :police: 

Ja i Camara jesteśmy z Was dumne jak... nie wiem co.    :kiss:
...zło jest banalne, dobro niepojęte;  bez wiary przewracamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry...
Nara* Tina* Szila* Meda* Aza Jaga

Odp: Leon - dzielny jak lew

Offline eSka

  • Aktywny Użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 284
Odp: Leon - dzielny jak lew
« Odpowiedź #168 dnia: Sierpień 11, 2012, 13:37:26 pm »
Kochany "macho" Leo poskromiony przez Zosię   :heartbeat: i oczywiście Nr 1 Elzę  :bravojs0: superowo prezentuje się na swoich nowych włościach. Powodzenia Rodzinko Leona   :grin:  kochajcie Go "mądrą" miłością,  :heartbeat:  :th_connieswatfly:  mizianki dla przytulaśnego wielkopsa.  :wub:

Odp: Leon - dzielny jak lew

kasia paweł

  • Gość
Odp: Leon - dzielny jak lew
« Odpowiedź #169 dnia: Sierpień 11, 2012, 13:58:49 pm »
A...kiedyś zacząłem, więc dokończę. W dniu przybycia do naszego domu, miałem z naszym chłopakiem małe starcie /Leon-Paweł 1:0/. Leon wyraził swoje niezadowolenie moim postępowaniem, pozostawiając trwały /krwisty/ ślad trochę powyżej mojego nadgarstka prawej ręki. Pragnę wszystkich uspokoić, ręka goi się dobrze, ale blizny pozostaną na pamiątkę początku naszej wielkiej przyjaźni ;).

Odp: Leon - dzielny jak lew

Offline joanna js

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1593
Odp: Leon - dzielny jak lew
« Odpowiedź #170 dnia: Sierpień 11, 2012, 15:09:21 pm »
Małe starcie Marek - Leon wynik 0:1  :giggle: . Możecie sobie podać ręce  :friends: . Leon najlepiej lubi obgryzać prawe nadgarstki. Ale chyba się już Zbój Leon socjalizuje , bo u Ciebie 1 krwisty ślad, a u Marka 5 blizn na odcinku od nadgarstka do łokcia  :naughty: (działanie przez zaskoczenie przynosi "lepsze" efekty  :grin: ) . Paweł na rany najlepszy jest octenisept w areozolu 3 razy dziennie (wypróbowany sposób). A Leon do mężczyzn ma chyba na początku w standardzie zastrzeżenia i to czasem na nasz ludzki rozum bezpodstawne.
Paweł nie daj się   :giggle: , to była dopiero 1 runda , mecz jeszcze możesz wygrać,  :backflip: pokonaj go siłą intelektu  :nerd: .
Szczerze Ci kibicujemy .

Odp: Leon - dzielny jak lew

Offline eSka

  • Aktywny Użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 284
Odp: Leon - dzielny jak lew
« Odpowiedź #171 dnia: Sierpień 11, 2012, 15:10:30 pm »
Oj Leonie ! :fool:  Marek i Paweł to przjaźnie do Ciebie nastawione Chłopaki skończ już z tymi uprzedzeniami. Hm...  zło w pamięci psa tkwi długo  :<  , ale myślę, że "mądra" (taka na wzór Elzy) miłość i dobro potrafią je zatrzeć.
A przyjaźń... im trudniej zdobyta tym cenniejsza  :heartbeat: Jeszcze raz powodzenia, trzymam za Was kciuki. Paweł Kasia wierzę w Was.  :giggle:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2012, 15:15:43 pm wysłana przez eSka »

Odp: Leon - dzielny jak lew

Offline Camara

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 4037
Odp: Leon - dzielny jak lew
« Odpowiedź #172 dnia: Sierpień 11, 2012, 15:24:01 pm »
Początek mieliśmy szorstki...

Męska przyjaźń na ogół jest szorstka, za to trwała i głęboka  :shy:
Obie z Elzą wybierałyśmy dom dla Leona wyjątkowo starannie... dlatego nie mam wątpliwości
że kto jak kto, ale Paweł z Kasią dadzą sobie radę z Leośkiem  :friends:

Odp: Leon - dzielny jak lew

Offline ElzaMilicz

  • Pasterz
  • *****
  • Wiadomości: 7774
  • Veritas odium parit.
Odp: Leon - dzielny jak lew
« Odpowiedź #173 dnia: Sierpień 11, 2012, 17:23:24 pm »
Kasia Paweł, jak ja Wam zadroszczę tych gór!   :'(

Pokażcie księżnę, która "przyłożyła" Leonowi na dzień dobry, proszę!   :nerd:
...zło jest banalne, dobro niepojęte;  bez wiary przewracamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry...
Nara* Tina* Szila* Meda* Aza Jaga

Odp: Leon - dzielny jak lew

kasia paweł

  • Gość
Odp: Leon - dzielny jak lew
« Odpowiedź #174 dnia: Sierpień 11, 2012, 17:32:49 pm »
Zapraszamy do nas w każdej chwili  :th_0girl_dance:

Odp: Leon - dzielny jak lew

Offline fszut

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Kobieta
Odp: Leon - dzielny jak lew
« Odpowiedź #175 dnia: Sierpień 14, 2012, 00:39:45 am »
No Lesio u Elzy prezentowałeś się nieźle, ale na tych schodach u Kasi i Pawła no no bernardyn siada w przedbiegach - starch się nie bać   :th_holeinwall: (ten wzrok, ta mina ). A co do ran - jak napisała Camara szorstko ale na zawsze  ;)

Odp: Leon - dzielny jak lew

kasia paweł

  • Gość
Odp: Leon - dzielny jak lew
« Odpowiedź #176 dnia: Sierpień 14, 2012, 18:58:05 pm »
No i chłopak prowadzi 2:0 :naughty:, nadal nie mogę sobie pozwoilić na męskie bliskie kontakty. Spacerujemy, ćwiczymy i przyzwyczajamy się do siebie /czyli Leon przyzwyczaja się do Pawła i jego bliskości/ :grin:. To będzie wielka męska przyjaźń, która zrodziła się w bólach :cheesy:

Odp: Leon - dzielny jak lew

Offline ElzaMilicz

  • Pasterz
  • *****
  • Wiadomości: 7774
  • Veritas odium parit.
Odp: Leon - dzielny jak lew
« Odpowiedź #177 dnia: Sierpień 15, 2012, 11:59:11 am »
Widzę, że wszyscy wstrzymali oddech.  :cheesy:    Nic złego się nie stało, możecie odetchnąć.

Badi też czasami uszczypnie Kasię, kiedy pozytywne emocje absolutnie go opanują.  ;)
Często trzeba robić tak: 




Ach... te samce...  :wub:    :th_0girl_hysteric:
...zło jest banalne, dobro niepojęte;  bez wiary przewracamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry...
Nara* Tina* Szila* Meda* Aza Jaga

Odp: Leon - dzielny jak lew

Offline fszut

  • Aktywny Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Kobieta
Odp: Leon - dzielny jak lew
« Odpowiedź #178 dnia: Sierpień 15, 2012, 12:17:54 pm »
Co tam daleko szukać, popatrzcie kobiałki na swoje połowice gdy spotykają się z koleżkami: szturchania, poklepywania, kuksańce ramionami, karczycha itp. - bo to zawsze będą mali chłopcy w wielkich ciałach. 
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2012, 13:06:27 pm wysłana przez fszut »

Odp: Leon - dzielny jak lew

kasia paweł

  • Gość
Odp: Leon - dzielny jak lew
« Odpowiedź #179 dnia: Sierpień 15, 2012, 15:06:03 pm »
Nie no spokojnie, jestem za duży żeby mnie mógł zjeść :grin:. Panujemy nad sytuacją, pełen luz, właśnie wróciliśmy ze spaceru i zaczął padać deszcz. Chłopak trochę się zmęczył :b38: więc będzie teraz odpoczywał. W końcu u nas jest kawał gór. A...to jest mój służbowy ubiór na łąkowe spacery :laugh:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2012, 15:11:48 pm wysłana przez kasia paweł »


 



Estalia by Smf Personal